Name |
Type |
Date |
Time |
Venue |
Competition Name |
Home Team |
Away Team |
Appt |
Referee |
08/06/24 (Sat) |
13:00 |
Bob Skilton Oval - Field 17 |
(Men's State League 4 East Reserves) |
Albert Park SC |
Manningham Juventus FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Kurunjang Reserve - Pitch 1 (S) |
(Boys' Sunday West 13D) |
Satellite City United SC |
Hoppers Crossing SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
14:00 |
Anderson Park |
(Boys' South-East 17B) |
DRSC U17B - BC |
Pakenham United FC U17s |
Appt |
Assistant |
08/06/24 (Sat) |
15:00 |
Partingtons Flat |
(Men's State League 3 North-West) |
Diamond Valley United SC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
11:15 |
Barrymore Road Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Boys' North 15C) |
Greenvale United SC |
Brunswick Zebras FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:00 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Boys' Sunday West 13E) |
Westgate FC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
11:30 |
Macleay Park 1 North |
(Boys' Saturday East 12A) |
Boroondara Eagles FC (SM) |
Collingwood City FC |
Appt |
Assistant |
31/05/24 (Fri) |
20:30 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South) |
Springvale City SC |
Mentone Soccer Club |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:45 |
Balcombe Park |
(Boys' Sunday South 13D) |
Beaumaris SC |
Mount Eliza Soccer Club Boys U13 Green |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Casey Comets FC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
07/06/24 (Fri) |
18:30 |
Monterey Reserve |
(Men's State League 3 South-East Reserves) |
Frankston Pines SC |
Elwood City SC |
Appt |
Assistant |
09/06/24 (Sun) |
15:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Women's State League 1 South-East) |
Gippsland United Football Club |
Barton United FC |
Appt |
Assistant |
07/06/24 (Fri) |
20:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens) |
Ringwood City FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
15:15 |
Wyndham Vale North Reserve |
(Women's State League 4 West) |
Wyndham FC |
Yarraville FC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Craigieburn City FC |
North Geelong Warriors SC Women's Seniors |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
Eltham North Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday East 13A) |
Eltham Redbacks FC |
Manningham United FC - U13A Blue |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:00 |
Myers Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 14B) |
Geelong Rangers SC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:15 |
Myers Reserve - Pitch 2 |
(Boys' West 15A) |
Geelong Rangers SC |
Preston Lions FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
Esther Park Reserve - Junior Pitch 4 (S) 1/2 |
(Girls' Metropolitan 14B) |
Mooroolbark SC - Girls U14s - Michael Orlando |
Altona City SC AC |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Doreen United SC |
Heidelberg Stars SC |
Appt |
Assistant |
08/06/24 (Sat) |
15:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
South Springvale FC |
Malvern City SC |
Appt |
Assistant |
09/06/24 (Sun) |
15:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Lawn 2 (Field 2) |
(Victorian Premier League Womens) |
South Yarra SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
15:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Women's State League 1 South-East) |
Gippsland United Football Club |
Barton United FC |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Banyul Warri Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Surf Coast FC |
Melbourne City FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
09:00 |
Fairfield Park - Senior |
(Boys' Sunday North 12C Blue) |
Yarra Jets FC Red |
Heidelberg Eagles SC |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Fairfield Park - Senior |
(Women's State League 2 South-East) |
Yarra Jets FC |
Manningham United FC - SL2 |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 5 North) |
Doreen United SC |
Heidelberg Stars SC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
09:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Boys' Sunday South 12C Red) |
South Springvale FC_101433 |
Casey Panthers SC_101580 |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
10:15 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Boys' Sunday South 12D Red) |
South Springvale FC_101431 |
Lynbrook Falcons Sports Club |
Appt |
Assistant |
09/06/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Craigieburn City FC |
North Geelong Warriors SC Women's Seniors |
Appt |
Referee Mentor |
02/06/24 (Sun) |
10:00 |
Ardeer Reserve – R & R Group Park |
(Boys' Sunday West 13E) |
Westgate FC |
Moonee Valley Knights FC |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Casey Comets FC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:30 |
Saltwater Reserve Seasons 5 - Pitch 1 |
(Girls' North-West 15D) |
Point Cook FC |
Uni Hill Eagles FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
Painted Hills Recreation Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 8 North-West) |
Doreen United Soccer Club |
RMIT FC |
Appt |
Assistant |
31/05/24 (Fri) |
20:15 |
Green Gully Reserve 4 |
(Men's State League 4 West) |
Keilor Wolves SC |
Westside Strikers FC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
11:00 |
Paisley Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday West 12A Red) |
Altona Magic SC U12A |
Brimbank Stallions FC White |
Appt |
Assistant |
07/06/24 (Fri) |
19:00 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(Women's State League 2 South-East) |
Manningham United FC - SL2 |
Brunswick City SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
Emil Madsen Reserve - Senior Pitch |
(Women's State League 5 South) |
Mount Eliza Soccer Club Senior Womens |
Hampton Park United Sparrows FC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
12:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 3 |
(Boys' South 14D Blue) |
Aspendale SC Spitfires |
Hampton East Brighton FC Red Vipers |
Appt |
Referee |
31/05/24 (Fri) |
20:30 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South) |
Springvale City SC |
Mentone Soccer Club |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:15 |
Bailey Reserve - SSF2 |
(Girls' South-East 13B) |
East Bentleigh SC U13 Strikers |
Glen Eira FC (Kerrs) |
Appt |
Referee |
08/06/24 (Sat) |
15:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
South Springvale FC |
Malvern City SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
JJ Holland Park (S) |
(Boys' North-West 18B) |
Kensington Junior SC |
Melton Phoenix FC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
09:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 1 |
(Girls' South 13C) |
Skye United FC Girls 13 |
Mount Eliza Soccer Club Girls U13 Red |
Appt |
Assistant |
08/06/24 (Sat) |
15:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East) |
South Springvale FC |
Malvern City SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
12:15 |
Edithvale Common - SSF Pitch 2A |
(Boys' Saturday South 12A) |
Chelsea FC U12 Raiders BFA |
Berwick City SC U12 LIONS |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
10:00 |
Banyule Flats Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12D) |
Banyule City SC |
FC Clifton Hill |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
Markham Reserve |
(Boys' East 14D) |
Ashburton USC |
Knox City FC U14 Silver |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:30 |
Markham Reserve |
(Boys' East 15C) |
Ashburton United SC |
Oakleigh Cannons FC Peter K |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
09:00 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 |
(Boys' Sunday South 12C Blue) |
Aspendale SC Ninjas |
Casey Panthers SC_101594 |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:30 |
Aspendale Gardens Sports Ground - Pitch 4 |
(Boys' Sunday South 12C Red) |
Aspendale SC Raptors |
South Springvale FC_101433 |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
ABD Stadium Broadmeadows Valley Park - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 13B Red) |
Hume City FC |
Brunswick City SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
11:30 |
Comets Stadium - Mini 3 (U12) |
(Boys' Saturday South 12B Red) |
Casey Comets Anacondas |
Mount Eliza Soccer Club Boys U12 Red |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
10:10 |
Markham Reserve |
(Boys' Saturday East 12B) |
AUSC Giants |
Riversdale SC White |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
12:30 |
Grange Reserve - Pitch 2 [Hoppers Crossing] |
(Girls' North-West 15B) |
Hoppers Crossing SC |
Westside Strikers FC - U15B Girls |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
13:00 |
Caulfield Park - Pitch 4 |
(Women's State League 5 East) |
Maccabi FC Caulfield |
Wonga Wizards FC - Seniors Women |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
11:30 |
Baxter Park (Warragul) |
(Girls' South 15D) |
Gippsland United Football Club |
Endeavour United SC Under 15Girls |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
12:45 |
Club Italia Sporting Club - Pitch 1 - (NPL) |
(Men's State League 1 North-West Reserves) |
Brimbank Stallions FC |
Geelong SC |
Appt |
Referee |
08/06/24 (Sat) |
15:00 |
Partingtons Flat |
(Men's State League 3 North-West) |
Diamond Valley United SC |
Epping City SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Princes Park Oval #6 |
(Men's State League 5 North) |
FC Birrarung |
Keon Park SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:30 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Girls' South-East 13D) |
Sandringham SC Phoenix |
Endeavour United SC Under 13Girls |
Appt |
Assistant |
31/05/24 (Fri) |
20:30 |
Ross Reserve - Pitch 1 (S) |
(Men's State League 4 South) |
Springvale City SC |
Mentone Soccer Club |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
11:15 |
Barkley Square - Pitch 1 West |
(Metropolitan League 7 North-West) |
Kyneton District SC |
Maidstone United SC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
11:00 |
CB Smith Reserve - Pitch 2 (B) |
(Boys' North 14D) |
Fawkner SC Michael |
Craigieburn City FC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
13:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Women's State League 1 South-East Reserves) |
Gippsland United Football Club |
Barton United FC |
Appt |
Assistant |
09/06/24 (Sun) |
15:00 |
Baxter Park (Warragul) |
(Women's State League 1 South-East) |
Gippsland United Football Club |
Barton United FC |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Ralph Reserve |
(Men's State League 1 North-West) |
Western Suburbs SC |
Corio SC |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Endeavour United SC |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:00 |
Keilor Lodge Reserve - Junior |
(Boys' Sunday West 12A Blue) |
Sydenham Park SC |
Keilor Park SC U12 Eagles |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:45 |
Kevin Bartlett Reserve - Bastow 2 |
(Girls' South-East 13D) |
Collingwood City FC |
Monbulk Rangers SC Emeralds |
Appt |
Assistant |
31/05/24 (Fri) |
20:15 |
Green Gully Reserve 4 |
(Men's State League 4 West) |
Keilor Wolves SC |
Westside Strikers FC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
11:15 |
Johnson Reserve |
(Girls' North-West 16C) |
Maribyrnong Swifts FC |
Kensington Junior SC |
Appt |
Referee |
08/06/24 (Sat) |
10:00 |
Bailey Reserve - SSF2 |
(Boys' Saturday South 12D) |
East Bentleigh SC U12 Lightning |
Mount Eliza Soccer Club Boys U12 Yellow |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Fairfield Park - Senior |
(Women's State League 2 South-East) |
Yarra Jets FC |
Manningham United FC - SL2 |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
15:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Boys' South-East 21A) |
Bentleigh United Cobras FC |
Boroondara Eagles FC (NS) |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
09:00 |
Dixon Field Reserve - Pitch E (Junior) |
(Girls' West 14C) |
Gisborne Soccer Club |
Williams Landing Soccer Club |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
16:00 |
Beaumaris Secondary College |
(Boys' South-East 21A) |
Beaumaris SC |
Bentleigh United Cobras FC |
Appt |
Assistant |
07/06/24 (Fri) |
20:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens) |
Ringwood City FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Ralph Reserve |
(Men's State League 1 North-West) |
Western Suburbs SC |
Corio SC |
Appt |
Referee |
08/06/24 (Sat) |
11:00 |
FORFEIT |
(Boys' Saturday South 12C Blue) |
Mount Eliza Soccer Club Boys U12 White |
Brighton SC Hurricanes |
Appt |
Referee |
08/06/24 (Sat) |
13:00 |
Shipston Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 2 South-East Reserves) |
Bayside Argonauts FC |
Berwick City SC Reserves |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Victorian Premier League Womens) |
Casey Comets FC |
Banyule City SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
Skye Recreational Reserve - Pitch 2 |
(Metropolitan League 7 South-East) |
Skye United FC |
Pakenham United FC METRO |
Appt |
Assistant |
09/06/24 (Sun) |
15:00 |
Aston Fields - Pitch 1 |
(Women's State League 1 North-West) |
Craigieburn City FC |
North Geelong Warriors SC Women's Seniors |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:45 |
Eltham North Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12C Red) |
Eltham Redbacks FC - Joe |
Upfield SC |
Appt |
Assistant |
07/06/24 (Fri) |
19:00 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(Women's State League 2 South-East) |
Manningham United FC - SL2 |
Brunswick City SC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
15:00 |
Spring St Oval - Pitch 1 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Sandringham SC |
Preston Lions FC |
Appt |
Assistant |
02/06/24 (Sun) |
15:00 |
Fairfield Park - Senior |
(Women's State League 2 South-East) |
Yarra Jets FC |
Manningham United FC - SL2 |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Banyul Warri Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Surf Coast FC |
Melbourne City FC |
Appt |
Referee |
08/06/24 (Sat) |
13:00 |
Glen Waverley North Reserve |
(Men's State League 5 East Reserves) |
Glen Waverley SC |
Old Ivanhoe Soccer Club |
Appt |
Assistant |
09/06/24 (Sun) |
15:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Lawn 2 (Field 2) |
(Victorian Premier League Womens) |
South Yarra SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
07/06/24 (Fri) |
19:00 |
Pettys Reserve - Pitch 1 (NPL) |
(Women's State League 2 South-East) |
Manningham United FC - SL2 |
Brunswick City SC |
Appt |
Assistant |
08/06/24 (Sat) |
15:00 |
Partingtons Flat |
(Men's State League 3 North-West) |
Diamond Valley United SC |
Epping City SC |
Appt |
Assistant |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Ralph Reserve |
(Men's State League 1 North-West) |
Western Suburbs SC |
Corio SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
AB Shaw Reserve - Pitch 1 |
(Girls' North-West 17/18C) |
Altona City SC -DD |
FC Birrarung U18 Girls |
Appt |
Referee |
31/05/24 (Fri) |
20:15 |
Green Gully Reserve 4 |
(Men's State League 4 West) |
Keilor Wolves SC |
Westside Strikers FC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
11:00 |
Poplar Oval |
(Metropolitan League 8 North-West) |
RMIT FC |
Essendon Royals SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:15 |
Dunstan Reserve - Pitch 2 |
(Girls' North-West 15C) |
Brunswick City SC U15 Girls |
Northcote City FC |
Appt |
Referee |
31/05/24 (Fri) |
18:30 |
Polish Sports & Recreation Complex - Pitch 1 |
(Men's State League 3 North-West Reserves) |
Western Eagles SC |
Diamond Valley United SC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
11:00 |
JT Gray Reserve - Pitch 5 |
(Boys' West 17B) |
Barnstoneworth United Junior FC - Williamstown (VI |
Balmoral FC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Banyul Warri Reserve - Pitch 2 |
(Men's State League 4 West Reserves) |
Surf Coast FC |
Melbourne City FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
13:00 |
Hayes Park - Pitch 1 - Senior |
(Women's State League 5 North) |
Northern Falcons FC |
Fitzroy Lions SC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
13:00 |
La Trobe University Synthetic Soccer Pitch (S) |
(Women's State League 5 West) |
La Trobe University SC - W2 |
Williamstown SC |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
11:30 |
Truemans Road Recreation Reserve - Junior |
(Boys' Saturday South 12D) |
Rosebud HEART SC U12 Red |
East Bentleigh SC U12 Lightning |
Appt |
Assistant |
09/06/24 (Sun) |
15:15 |
Wyndham Vale North Reserve |
(Women's State League 4 West) |
Wyndham FC |
Yarraville FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
10:00 |
Wonga Park Reserve - Junior 2 |
(Boys' Sunday East 12D Red) |
Wonga Wizards FC - Under 12 Warriors |
Middle Park FC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
10:00 |
Timber Ridge Reserve - Pitch 2 |
(Boys' Sunday North 12A Red) |
Manningham United FC - U12K Red |
Brunswick Juventus FC Alex |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
17:30 |
Eltham North Reserve - Pitch 1 (S) - (NPL) |
(Metropolitan League 5 North-West) |
Eltham Redbacks FC |
Darebin United SC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
12:15 |
C T Barling Reserve- Pitch 2 |
(Community Premier League (CPL) - Girls 17) |
Darebin Falcons WSC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
15:00 |
Fawkner Park South Pavilion - Lawn 2 (Field 2) |
(Victorian Premier League Womens) |
South Yarra SC |
Bundoora United FC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
09:00 |
Warner Reserve - Springvale Pitch 1 |
(Boys' Sunday South 12C Red) |
South Springvale FC_101433 |
Casey Panthers SC_101580 |
Appt |
Referee |
01/06/24 (Sat) |
15:00 |
Reema Reserve - Pitch 1 |
(Men's State League 4 South) |
Endeavour United SC |
Keysborough SC |
Appt |
Referee |
08/06/24 (Sat) |
13:00 |
Comets Stadium - Pitch 1 |
(Men's State League 1 South-East Reserves) |
Casey Comets FC |
Gippsland United FC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
12:30 |
Springside Recreational Reserve - Pitch 1 (S) |
(Community Premier League (CPL) - Girls 15) |
Spring Hills FC |
Eltham Redbacks FC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
10:10 |
Spring St Oval - Pitch 2 |
(Boys' Sunday South 13D) |
Sandringham SC Jaguars |
East Bentleigh SC U13 Scorpions |
Appt |
Referee Mentor |
08/06/24 (Sat) |
14:00 |
Home of the Matildas - VCON - Pitch 2 |
(VCON) |
All Nations - Men |
India - Men |
Appt |
Referee |
08/06/24 (Sat) |
14:00 |
Home of the Matildas - VCON - Pitch 2 |
(VCON) |
All Nations - Men |
India - Men |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
09:00 |
Terrara Park |
(Boys' Sunday East 12D Red) |
Whitehorse United SC (eduardo/Swapnil) |
Knox United SC Green Marco |
Appt |
Referee |
07/06/24 (Fri) |
20:30 |
Jubilee Park (S) - (NPL) |
(Victorian Premier League Womens) |
Ringwood City FC |
Keilor Park SC |
Appt |
Referee |
09/06/24 (Sun) |
15:00 |
La Trobe University Lower Playing Fields Academy Pitch |
(Metropolitan League 4 North-West) |
La Trobe University SC - M3 |
Castlemaine Goldfields FC |
Appt |
Referee |
02/06/24 (Sun) |
14:00 |
Victory Park - Pitch 1 |
(Women's State League 5 East) |
Bentleigh United Cobras FC |
Monash University SC - Women's Thirds |