Teams in FSC Community League

Click on the Team Name to load their page

Albion Park City FC  (Community League Division 2)

Albion Park Cows  (Community League Division 1)

Albion Park Cows  (Community League Masters Division 3)

Balgownie Crows  (Community League Division 3)

Bellambi Hotel  (Community League Division 4)

Bulli Banter Brigade  (Community League Division 3)

Bulli Beroccas  (Community League Masters Division 1)

Bulli Masters  (Community League Masters Division 1)

Coasters FC  (Community League Division 1)

Coasters FC  (Community League Masters Division 2)

Crescent Star  (Community League Division 1)

Cringila Lions  (Community League Division 1)

Dandaloo FC  (Community League Masters Division 1)

Dandaloo FC  (Community League Division 1)

Dapto Phoenix Blue  (Community League Masters Division 3)

Previously Associated Competitions

Dapto Phoenix Blue  (Community League Masters Division 2)

Dapto Phoenix Yellow  (Community League Masters Division 2)

DUFC  (Community League Division 1)

Fernhill FC  (Community League Masters Division 3)

Figtree Fire  (Community League Masters Division 2)

Figtree Heat  (Community League Division 4)

Figtree Titans  (Community League Masters Division 3)

IFS Masters  (Community League Masters Division 2)

IFS Utd  (Community League Division 3)

IFS Utd  (Community League Division 2)

Illawarra Stallions  (Community League Division 2)

Jamberoo Bulls  (Community League Masters Division 2)

Jamberoo Rams  (Community League Division 4)

Jamberoo Redbacks  (Community League Masters Division 3)

Jamberoo Rovers  (Community League Division 2)

Kemblawarra Krocs  (Community League Division 3)

Previously Associated Competitions

Kemblawarra Krocs  (Community League Masters Division 1)

Lakeview Vipers  (Community League Division 3)

Previously Associated Competitions

Lakeview Vipers  (Community League Division 4)

Northern FC  (Community League Masters Division 2)

Previously Associated Competitions

Northern FC  (Community League Masters Division 1)

Oak Flats  (Community League Division 3)

Oak Flats  (Community League Division 1)

Oak Flats Bumble Bees  (Community League Division 4)

Oak Flats Falcons  (Community League Masters Division 1)

Oak Flats Wildcats  (Illawarra Master Builders Club Womens Division 3)

Port City Pumas  (Community League Masters Division 2)

Port Kembla Puma Masters  (Community League Masters Division 2)

Port Kembla Pumas  (Community League Division 1)

Port Puma Kings  (Community League Masters Division 1)

Port Pumas Massive  (Community League Division 2)

Puckamia Bay Dugongs  (Community League Division 4)

Razorbacks FC  (Community League Division 4)

Russell Vale FC  (Community League Masters Division 1)

Russell Vale United  (Community League Masters Division 1)

Previously Associated Competitions

Russell Vale United  (Community League Masters Division 2)

Sandon Point  (Community League Division 2)

Shellharbour Makos  (Community League Masters Division 1)

South Coast Utd  (Community League Masters Division 2)

South Coast Utd  (Community League Division 4)

South Coast Utd  (Community League Division 3)

St Elias OB  (Community League Masters Division 1)

Unanderra Athletic  (Community League Division 3)

Uni Athletic  (Community League Division 3)

Uni Bombers  (Community League Division 3)

Uni Brewers  (Community League Division 4)

Uni Diggers  (Community League Division 3)

Uni Rhinos  (Community League Masters Division 3)

Uni Wolves  (Community League Division 1)

Warilla Hotel  (Community League Division 1)

Warrawong Wizards  (Community League Division 2)

Wollongong Surf  (Community League Division 4)