Harbour Basketball
NEWS
INFO
About Us
Contact Us
Bank Account Number
Staff
Board
Privacy Policy
2022 Annual Report
COMPETITIONS
Draws, Results and Ladders
Scorekeeper Tutorial
Supercity Link
Primary School 2024
Intermediate School 2024
Secondary School 2024
2024 Adults League Season 1
Competitions Calendar
School & Club Websites
REPS
2024 Junior Rep Trials
REGISTRATIONS
Secondary Schools
Intermediate School
JOIN A TEAM
Teams for School Leavers
PATHWAYS
Harbour Athletes in College
Overseas Tours
LINKS
Document Links
Support
Passport Sign in
Support
Sign out
Harbour Basketball Association
/
NZCT S1 Y5-6 League F Miniball
Filter by season
2024
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Filter by competition
Select a Competition
2024 S1 Adults C Grade
2024 S1 Men's A Grade
2024 S1 Men's B Grade
2024 SS 17U Boys League 1
2024 SS 17U Boys League 2
2024 SS 17U Boys League 3
2024 SS 17U Boys League 4
2024 SS 17U Girls League 2
2024 SS 19/17U Girls League 1 combined
2024 SS 19U Boys League 1
2024 SS 19U Boys League 2
2024 SS 19U Boys League 3
2024 SS 19U Girls League 2
2024 SS Junior Boys League 1
2024 SS Junior Boys League 2
2024 SS Junior Girls League 1
2024 SS Junior Girls League 2
2024 SS Year 9 Boys League 1
2024 SS Year 9 Boys League 2
2024 SS Year 9 Boys League 3
2024 SS Year 9 Boys League 4
2024 SS Year 9 Girls
2024 Warkworth Adult League
2024 Warkworth Year 2-4 Miniball League 1
2024 Warkworth Year 2-4 Miniball League 2
2024 Warkworth Year 5 & 6 Miniball League
NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 C - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 D - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 F - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 G - Intermediate
NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 9 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 3 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 5 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 7- Intermediate
NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball
NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball
NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball
NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball
NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball
NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball
NZCT S1 Y2-4 RED Miniball
NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball
NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball
NZCT S1 Y2-4 YELLOW Miniball
NZCT S1 Y5-6 League A Miniball
NZCT S1 Y5-6 League B Miniball
NZCT S1 Y5-6 League C Miniball
NZCT S1 Y5-6 League D Miniball
NZCT S1 Y5-6 League E Miniball
NZCT S1 Y5-6 League F Miniball
NZCT S1 Y5-6 League G Miniball
NZCT S1 Y5-6 League H Miniball
NZCT S1 Y5-6 League I Miniball
NZCT S1 Y5-6 League J Miniball
NZCT S1 Y5-6 League K Miniball
NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 1
NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 2
NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 3
NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball
Takapuna Grammar Internal League
2024 S1 Men's Premier League
Draws, Results and Ladders
NZCT S1 Y5-6 League F Miniball
Draw
Results
Ladder
Stats
Sync to Calendar
Change stats grouping
Floor Game Summary
Rebounding Summary
Scoring Summary
Fouls Summary
Scoring Summary
Player Name
Team
M
FG%
3P%
FT%
AV PTS
A Brodie
Windy Ridge Primary Storm
3
A Lima
Bayview Primary Breakers
3
A Ramsey
Greenhithe Primary Thunder
3
A Higgins
St Mary's Northcote Saints
4
A Robertson
Devonport Primary Flames
4
A Chick-Glendenning
Target Road Ungerdogs
2
A Bremner
Kauri Park Primary Warriors
4
A G ( Misal
Sunnynook Primary Pacers
4
A Bartley
Bayfield Primary Thunder
4
A Dunning
Beachhaven Primary Broncos
4
A Ford
Hauraki School Stars
3
A Hobbs
St Joseph's Catholic School Heat
3
A Lim
St Joseph's Catholic School Heat
3
B Dick
Windy Ridge Primary Storm
3
B Waa
Bayfield Primary Bullets
3
B Aiden
Sunnynook Primary Cavaliers
4
B Wheeler
Sunnynook Primary Pacers
4
B Gill
Target Road Ungerdogs
2
B Latoa
Bayview Primary Breakers
3
C F Anandanayagam
Bayfield Primary Bullets
3
C Petzer
Sunnynook Primary Cavaliers
4
C Williams
Bayview Primary Breakers
3
C Guest
Greenhithe Primary Thunder
3
C Hendry
Kauri Park Primary Warriors
4
C Hyde
Bayfield Primary Bullets
3
C Taylor
Bayfield Primary Bullets
3
C Taylor
Glenfield Primary Stripes
3
C Waas
Westminster Kings
3
C Millership
HASCA Hornets
4
C Nichols
Glenfield Primary Stripes
3
D R Momo
Windy Ridge Primary Storm
3
D Herceg
Bayfield Primary Bullets
3
E Hall
St Joseph's Catholic School Heat
2
E Li
Bayview Primary Breakers
3
F Robertson
Devonport Primary Flames
4
F Lytollis
St Mary's Northcote Saints
4
F Hutchings
Kauri Park Primary Warriors
3
H Courtier
Kauri Park Primary Warriors
4
H Roff
Target Road Ungerdogs
2
H Begg
Glenfield Primary Stripes
3
H Nell
Greenhithe Primary Thunder
3
H Singleton
Hauraki School Stars
3
H Trotter
Beachhaven Primary Broncos
4
I Abbas
HASCA Hornets
4
I Bell-Booth
Sunnynook Primary Pacers
4
I Newton
Target Road Ungerdogs
2
I Boggs
St Joseph's Catholic School Heat
2
J Buckle
Devonport Primary Flames
4
J Wallace
HASCA Hornets
4
J Flynn
St Mary's Northcote Saints
4
J Coltman
Bayview Primary Breakers
3
J Jury
Kauri Park Primary Warriors
4
J Preston
HASCA Hornets
4
J Wang
Hauraki School Stars
3
J Legarth
Hauraki School Stars
3
J Oosterdijk
Hauraki School Stars
3
J Avenido
St Joseph's Catholic School Heat
3
J Rae
Beachhaven Primary Broncos
4
J Lee
Bayfield Primary Thunder
4
J Ward
Westminster Kings
3
J Baddeley
Devonport Primary Flames
4
J Bell-Booth
Sunnynook Primary Pacers
4
J Deresch
Beachhaven Primary Broncos
4
J H Lindop
Beachhaven Primary Broncos
4
J Daayata
Glenfield Primary Stripes
2
K Xing
Westminster Kings
3
K Tablizo
St Mary's Northcote Saints
4
K Tamatea
Kauri Park Primary Warriors
4
K Castro
Windy Ridge Primary Storm
3
L Downie
Devonport Primary Flames
4
L Guise
Kauri Park Primary Warriors
4
L Bettridge
Sunnynook Primary Cavaliers
4
L Burbery-Richards
Sunnynook Primary Cavaliers
4
L Hamilton-Anderson
Sunnynook Primary Pacers
4
L Babic
Bayfield Primary Thunder
4
L Hurley
Greenhithe Primary Thunder
3
M A Tamil
Glenfield Primary Stripes
3
M A B Lewis
Glenfield Primary Stripes
3
M Collier
Beachhaven Primary Broncos
4
M Erickson
Greenhithe Primary Thunder
3
M Lytollis
St Mary's Northcote Saints
4
M Coltman-Notter
St Mary's Northcote Saints
4
M Huggins
Bayfield Primary Thunder
4
M Payne
Bayfield Primary Bullets
3
M Schofield
Target Road Ungerdogs
2
M Cheeseman
Windy Ridge Primary Storm
3
M Hurring
Kauri Park Primary Warriors
4
M Thomas
Bayfield Primary Thunder
4
N Gohr
Devonport Primary Flames
4
O Kemp
Beachhaven Primary Broncos
4
O Taramai
St Joseph's Catholic School Heat
2
P Huang
Sunnynook Primary Cavaliers
4
R Taylor
Glenfield Primary Stripes
2
R Tonkin
Greenhithe Primary Thunder
3
R - Tomai
Beachhaven Primary Broncos
4
R Cooper
Sunnynook Primary Cavaliers
4
R Mcelhannan
Bayview Primary Breakers
3
R Phengsavath
Windy Ridge Primary Storm
3
R Varley
Bayfield Primary Thunder
4
S Stewart
Bayfield Primary Bullets
3
S Fernandez
Glenfield Primary Stripes
3
S Youssef
Sunnynook Primary Pacers
4
S Conroy
Devonport Primary Flames
4
S Legarth
Hauraki School Stars
3
S Taylor
Glenfield Primary Stripes
3
S Lu
Sunnynook Primary Cavaliers
2
S Kim
Hauraki School Stars
3
T Flynn
St Mary's Northcote Saints
4
T Jin
Westminster Kings
3
T Ponting
Bayfield Primary Thunder
4
T Donaldson
HASCA Hornets
4
T Wang
Westminster Kings
3
T W A Wong
Beachhaven Primary Broncos
4
T Subritzky
Bayview Primary Breakers
3
U Suli
Windy Ridge Primary Storm
3
V Dickins
Kauri Park Primary Warriors
4
V Huang
Sunnynook Primary Pacers
4
Y Zhai
Westminster Kings
3
Y J Wang
Greenhithe Primary Thunder
3
Y Zhao
Westminster Kings
3
Z Pan
St Mary's Northcote Saints
4
Z Green
St Mary's Northcote Saints
4
* Player played for multiple teams in same competition