Harbour Basketball
NEWS
INFO
About Us
Contact Us
Bank Account Number
Staff
Board
Privacy Policy
2022 Annual Report
COMPETITIONS
Draws, Results and Ladders
Scorekeeper Tutorial
Supercity Link
Primary School 2024
Intermediate School 2024
Secondary School 2024
2024 Adults League Season 1
Competitions Calendar
School & Club Websites
REPS
2024 Junior Rep Trials
REGISTRATIONS
Secondary Schools
Intermediate School
Northern Showcase
Northern Showcase Info and Draws
JOIN A TEAM
Teams for School Leavers
PATHWAYS
Harbour Athletes in College
Overseas Tours
LINKS
Document Links
Support
Passport Sign in
Support
Sign out
Harbour Basketball Association
/
NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 1
Filter by season
2024
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Filter by competition
Select a Competition
2024 S1 Adults C Grade
2024 S1 Men's A Grade
2024 S1 Men's B Grade
2024 SS 17U Boys League 1
2024 SS 17U Boys League 2
2024 SS 17U Boys League 3
2024 SS 17U Boys League 4
2024 SS 17U Girls League 2
2024 SS 19/17U Girls League 1 combined
2024 SS 19U Boys League 1A
2024 SS 19U Boys League 1B
2024 SS 19U Boys League 2
2024 SS 19U Boys League 3
2024 SS 19U Girls League 2
2024 SS Junior Boys League 1A
2024 SS Junior Boys League 1B
2024 SS Junior Boys League 1C
2024 SS Junior Boys League 2
2024 SS Junior Boys League 3
2024 SS Junior Boys League 4
2024 SS Junior Boys League 5
2024 SS Junior Girls League 1
2024 SS Junior Girls League 2
2024 SS Open Men
2024 SS Year 9 Boys League 1
2024 SS Year 9 Boys League 2
2024 SS Year 9 Boys League 3
2024 SS Year 9 Boys League 4
2024 SS Year 9 Girls
2024 Warkworth Adult League
2024 Warkworth Year 2-4 Miniball League 1
2024 Warkworth Year 2-4 Miniball League 2
2024 Warkworth Year 5 & 6 Miniball League
NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 C - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 D - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 F - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 G - Intermediate
NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 9 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 3 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 5 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 7- Intermediate
NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball
NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball
NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball
NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball
NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball
NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball
NZCT S1 Y2-4 RED Miniball
NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball
NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball
NZCT S1 Y2-4 YELLOW Miniball
NZCT S1 Y5-6 League A Miniball
NZCT S1 Y5-6 League B Miniball
NZCT S1 Y5-6 League C Miniball
NZCT S1 Y5-6 League D Miniball
NZCT S1 Y5-6 League E Miniball
NZCT S1 Y5-6 League F Miniball
NZCT S1 Y5-6 League G Miniball
NZCT S1 Y5-6 League H Miniball
NZCT S1 Y5-6 League I Miniball
NZCT S1 Y5-6 League J Miniball
NZCT S1 Y5-6 League K Miniball
NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 1
NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 2
NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 3
NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball
Takapuna Grammar Internal League
2024 S1 Men's Premier League
Draws, Results and Ladders
NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 1
Draw
Results
Ladder
Stats
Sync to Calendar
Change stats grouping
Floor Game Summary
Rebounding Summary
Scoring Summary
Fouls Summary
Floor Game Summary
Player Name
Team
M
AV ASS
AV ST
AV TO
A Pahade
Chelsea Primary Mavericks
4
A Sharma
Willow Park Primary Phoenix
9
A Nicol
Willow Park Primary Phoenix
9
A Mexis
Willow Park Primary Wildcats
3
A Weideman
Northcote Primary Nets
3
A Wood
Willow Park Primary Wildcats
3
A Fitzgerald
Birkenhead Primary Thunder
4
A Wood
Northcote Primary Nets
3
A Chia
Campbells Bay Primary Dream
4
A Power
Campbells Bay Primary Breeze
10
A Seaburg
Stanley Bay School Shooters
3
A Sherson
Willow Park Primary Wildcats
3
A Vercoe
Northcote Primary Nets
3
A Tamihana
Campbells Bay Primary Breeze
10
A Koller
Bayfield Primary Flames
10
A Li
Campbells Bay Primary Dream
4
A Duzevich-Grey
Sunnynook Primary Wahine Toa
4
A Ramsey
Willow Park Primary Breeze
3
A A Brogan
Bayfield Primary Flames
10
B Brock
Birkenhead Primary Wildcats
8
B Mcpherson
Willow Park Primary Phoenix
9
C Tutty
Birkenhead Primary Lakers
6
C G Brennand
Riverhead School Wizards
10
C Hughes
Birkenhead Primary Lakers
9
C Marr
Birkenhead Primary Lakers
5
C B Walker
Bayfield Primary Flames
10
C Southwell
Stanley Bay School Shooters
3
C Zhang
Willow Park Primary Breeze
3
D Hart
Hauraki School Hurricanes
4
D Keber
Hauraki School Hurricanes
4
D Williams
Milford Primary Kahu
4
D Anesi
Hauraki School Hurricanes
4
D Vaughan
Campbells Bay Primary Breeze
3
E Mcdonald
Birkenhead Primary Thunder
4
E Wang
Sunnybrae School Sensations
4
E Healy
Willow Park Primary Breeze
3
E Matthews
Birkenhead Primary Thunder
4
E Sharp
Willow Park Primary Breeze
3
E Sun
Campbells Bay Primary Breeze
10
E Fisher
Riverhead School Wizards
10
E Boxall
Riverhead School Wizards
10
E Abidova
Chelsea Primary Mavericks
4
E Anderson
Milford Primary Kahu
4
E Martin
Birkenhead Primary Wildcats
8
E Cairns
Willow Park Primary Breeze
3
E Allera
Milford Primary Kahu
4
E Porath
Belmont Primary Rockets
4
F Witana
Sunnynook Primary Wahine Toa
4
F Iles
Birkenhead Primary Wildcats
8
F Lovegrove
Riverhead School Wizards
10
G Villella
Birkenhead Primary Lakers
9
G Wensor
Hauraki School Hurricanes
4
H Nguyen
Chelsea Primary Mavericks
4
H Maiava
Stanley Bay School Shooters
3
H Mannix
Chelsea Primary Mavericks
4
H Morris
Birkenhead Primary Wildcats
8
H Hansen
Birkenhead Primary Lakers
9
H Y Kong
Sunnybrae School Sensations
4
H Beith
Birkenhead Primary Lakers
9
I Mercer
Willow Park Primary Phoenix
9
I Old
Sunnybrae School Sensations
4
I Lythgo
Birkenhead Primary Wildcats
8
I Lusty
Belmont Primary Rockets
2
I Lee
Stanley Bay School Shooters
3
I Marsters
Sunnybrae School Sensations
4
I Worthy
Willow Park Primary Phoenix
9
J Hall
Hauraki School Hurricanes
4
K Herring
Northcote Primary Nets
3
K Burke
Campbells Bay Primary Breeze
10
K Henshall
Milford Primary Kahu
4
K Pou
Sunnynook Primary Wahine Toa
4
L Kumaran
Milford Primary Kahu
4
L Ganji
Birkenhead Primary Thunder
4
L Morris
Birkenhead Primary Wildcats
8
L Ellis
Chelsea Primary Mavericks
4
L Ball
Campbells Bay Primary Breeze
10
L Battersby
Riverhead School Wizards
10
M Ren
Sunnybrae School Sensations
4
M Hauraki
Sunnynook Primary Wahine Toa
4
M Taylor
Birkenhead Primary Wildcats
8
M Ohalloran
Northcote Primary Nets
3
M Allison
Willow Park Primary Breeze
3
M Anesi
Hauraki School Hurricanes
4
M Roset
Campbells Bay Primary Dream
4
M J Book
Sunnybrae School Sensations
4
M Spencer
Stanley Bay School Shooters
3
M Schick
Hauraki School Hurricanes
4
M D Toit
Riverhead School Wizards
10
M H Smith
Hauraki School Hurricanes
4
M N Asangono
Sunnynook Primary Wahine Toa
4
M Wang
Campbells Bay Primary Dream
4
M Selak
Bayfield Primary Flames
10
M Peebles
Campbells Bay Primary Breeze
10
M Doshi
Bayfield Primary Flames
10
N Frith
Milford Primary Kahu
4
N O’leary
Sunnybrae School Sensations
4
O Bowater
Willow Park Primary Phoenix
9
O Chapman-Smith
Stanley Bay School Shooters
3
O Howse
Birkenhead Primary Thunder
4
O Kumaran
Milford Primary Kahu
4
P Marsters
Sunnybrae School Sensations
4
P Buck
Willow Park Primary Breeze
3
P Cook
Willow Park Primary Wildcats
3
P Davis
Northcote Primary Nets
2
P Wigram
Belmont Primary Rockets
1
Q Wiltshire
Campbells Bay Primary Breeze
10
R Ellison
Willow Park Primary Wildcats
3
R Zhang
Chelsea Primary Mavericks
4
R Newman
Birkenhead Primary Thunder
4
S Brown
Northcote Primary Nets
3
S Carey
Willow Park Primary Phoenix
9
S J Smith
Sunnynook Primary Wahine Toa
4
S French
Chelsea Primary Mavericks
4
S Sutton
Bayfield Primary Flames
10
S Weston
Birkenhead Primary Thunder
4
S Sickling
Stanley Bay School Shooters
3
S Stephens
Stanley Bay School Shooters
3
T Makara
Willow Park Primary Wildcats
3
T Pruet
Campbells Bay Primary Dream
4
T Wathukarage
Belmont Primary Rockets
4
V Rawling
Birkenhead Primary Lakers
9
V Shkumat
Sunnynook Primary Wahine Toa
4
V Rundberg
Northcote Primary Nets
3
X M Zhou
Campbells Bay Primary Dream
4
X Dong
Chelsea Primary Mavericks
4
Y Cai
Campbells Bay Primary Dream
4
Z Curtin
Hauraki School Hurricanes
4
Z Fredatovich
Riverhead School Wizards
10
Z Hawken
Willow Park Primary Phoenix
9
Z Johnstone-Thomas
Birkenhead Primary Thunder
4
Z Powell
Birkenhead Primary Lakers
9
* Player played for multiple teams in same competition