Harbour Basketball
NEWS
INFO
About Us
Contact Us
Bank Account Number
Staff
Board
Privacy Policy
2022 Annual Report
COMPETITIONS
Draws, Results and Ladders
Scorekeeper Tutorial
Supercity Link
Primary School 2024
Intermediate School 2024
Secondary School 2024
2024 Adults League Season 1
Competitions Calendar
School & Club Websites
REPS
2024 Junior Rep Trials
REGISTRATIONS
Secondary Schools
Intermediate School
Northern Showcase
Northern Showcase Info and Draws
JOIN A TEAM
Teams for School Leavers
PATHWAYS
Harbour Athletes in College
Overseas Tours
LINKS
Document Links
Support
Passport Sign in
Support
Sign out
Harbour Basketball Association
/
NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball
Filter by season
2024
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
Filter by competition
Select a Competition
2024 S1 Adults C Grade
2024 S1 Men's A Grade
2024 S1 Men's B Grade
2024 SS 17U Boys League 1
2024 SS 17U Boys League 2
2024 SS 17U Boys League 3
2024 SS 17U Boys League 4
2024 SS 17U Girls League 2
2024 SS 19/17U Girls League 1 combined
2024 SS 19U Boys League 1A
2024 SS 19U Boys League 1B
2024 SS 19U Boys League 2
2024 SS 19U Boys League 3
2024 SS 19U Girls League 2
2024 SS Junior Boys League 1A
2024 SS Junior Boys League 1B
2024 SS Junior Boys League 1C
2024 SS Junior Boys League 2
2024 SS Junior Boys League 3
2024 SS Junior Boys League 4
2024 SS Junior Boys League 5
2024 SS Junior Girls League 1
2024 SS Junior Girls League 2
2024 SS Open Men
2024 SS Year 9 Boys League 1
2024 SS Year 9 Boys League 2
2024 SS Year 9 Boys League 3
2024 SS Year 9 Boys League 4
2024 SS Year 9 Girls
2024 Warkworth Adult League
2024 Warkworth Year 2-4 Miniball League 1
2024 Warkworth Year 2-4 Miniball League 2
2024 Warkworth Year 5 & 6 Miniball League
NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 C - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 D - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 F - Intermediate
NZCT S1 Boys Div 2 G - Intermediate
NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate
NZCT S1 Boys League 9 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 3 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 5 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate
NZCT S1 Girls League 7- Intermediate
NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball
NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball
NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball
NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball
NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball
NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball
NZCT S1 Y2-4 RED Miniball
NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball
NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball
NZCT S1 Y2-4 YELLOW Miniball
NZCT S1 Y5-6 League A Miniball
NZCT S1 Y5-6 League B Miniball
NZCT S1 Y5-6 League C Miniball
NZCT S1 Y5-6 League D Miniball
NZCT S1 Y5-6 League E Miniball
NZCT S1 Y5-6 League F Miniball
NZCT S1 Y5-6 League G Miniball
NZCT S1 Y5-6 League H Miniball
NZCT S1 Y5-6 League I Miniball
NZCT S1 Y5-6 League J Miniball
NZCT S1 Y5-6 League K Miniball
NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 1
NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 2
NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 3
NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball
Takapuna Grammar Internal League
2024 S1 Men's Premier League
Draws, Results and Ladders
NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball
Draw
Results
Ladder
Stats
Sync to Calendar
Change stats grouping
Floor Game Summary
Rebounding Summary
Scoring Summary
Fouls Summary
Floor Game Summary
Player Name
Team
M
AV ASS
AV ST
AV TO
A Pedersen
HASCA Hawks
4
A Mistry
Birkenhead Primary Raptors
1
A B Wang
Birkenhead Primary Raptors
1
A Qiu
Milford Primary Bears
10
A C Gilkison
Belmont Primary Heat
4
A Schofield
Target Road Fire
5
A Grace-Mati
Target Road Fire
5
A L Mouton
Target Road Fire
5
A Walls
Kauri Park Primary Lakers
9
A Patel
Northcote Primary Pacers
4
B Hihi
Glenfield Primary Hoopers
8
B Skewes
Northcote Primary Giants
6
C Bull
Milford Primary Bears
10
C Foppen
Westminster Ballers
1
D Hampton
Glenfield Primary Hoopers
8
D Cheemakurthi
Glenfield Primary Hoopers
8
E Fe'Ao
Kauri Park Primary Lakers
9
E T C So
HASCA Hawks
4
E Chua
Birkenhead Primary Raptors
1
E Anderson
Birkenhead Primary Raptors
1
E Buchanan
Milford Primary Bears
10
F Murray
HASCA Hawks
4
F Morreau
Belmont Primary Heat
4
F Ikner
Kauri Park Primary Lakers
9
H Woodward
Kauri Park Primary Lakers
9
H Parslow-Letfus
Willow Park Primary Sparks
5
H Higgs
Northcote Primary Giants
6
H Weller
Kauri Park Primary Lakers
9
H P Jensen
Kauri Park Primary Lakers
9
H Y Lam
Glenfield Primary Hoopers
8
H Cockayne
Belmont Primary Heat
3
J Lock
Milford Primary Bears
10
J Boys
Belmont Primary Bucks
8
J Waugh
Northcote Primary Pacers
4
J Butchers
Belmont Primary Heat
4
J Lim
St Joseph's Catholic School Knicks
4
J S /begg
Glenfield Primary Hoopers
8
J Jeong
Westminster Ballers
4
J Huata
Belmont Primary Bucks
10
J Woods
Northcote Primary Giants
6
K Mcloughlin
Northcote Primary Giants
6
K L Mouton
Target Road Fire
5
K Guo
Westminster Ballers
4
K K Edrada
St Joseph's Catholic School Knicks
4
K Li
Westminster Ballers
4
L Batchelor
Belmont Primary Heat
2
L Morris
Northcote Primary Pacers
4
L Neill-Harrow
Verran Primary School Tall Blacks
10
L Kumaran
Milford Primary Bears
10
L Mcfarlane
Glenfield Primary Hoopers
8
L Copas
Verran Primary School Tall Blacks
10
L Joblin
Belmont Primary Heat
4
L Seth
Belmont Primary Bucks
8
L B Jensen
Kauri Park Primary Lakers
9
L D Scott
St Joseph's Catholic School Knicks
4
L Schofield
Target Road Fire
5
M Singh
Kauri Park Primary Lakers
9
M Tunupopo-Sievert
Verran Primary School Tall Blacks
10
M Page
Verran Primary School Tall Blacks
10
M Mcfarlane
Glenfield Primary Hoopers
8
M Abbas
HASCA Hawks
4
M Brown
Verran Primary School Tall Blacks
10
M Wilde
St Joseph's Catholic School Knicks
4
M Zhang
Willow Park Primary Sparks
5
M Fischer
Willow Park Primary Sparks
5
M Yau
Willow Park Primary Sparks
5
M Prendergast
St Joseph's Catholic School Knicks
4
M Desai
Birkenhead Primary Raptors
1
M Desai
Birkenhead Primary Raptors
1
N Blaauw
Verran Primary School Tall Blacks
10
N Kennedy
Belmont Primary Bucks
10
N M M Saju
Glenfield Primary Hoopers
8
N Luff
Verran Primary School Tall Blacks
10
N O'Reilly
Willow Park Primary Sparks
5
O Weinstein
Northcote Primary Pacers
4
O Mcconchie
Kauri Park Primary Lakers
9
P Cox
Willow Park Primary Sparks
5
R Lee
Belmont Primary Bucks
10
R Boonzaier
HASCA Hawks
4
R Han
Northcote Primary Pacers
4
S Prendergast
St Joseph's Catholic School Knicks
4
S Chen
Belmont Primary Bucks
10
S Coxhead
HASCA Hawks
4
S Ansley
Belmont Primary Heat
2
S Ansley
Belmont Primary Heat
2
S Brown
Northcote Primary Giants
6
S Kim
Target Road Fire
5
S Washilkar
Milford Primary Bears
10
T Nishimura
HASCA Hawks
4
T Whyte
Northcote Primary Giants
6
T Brehmer-Slater
HASCA Hawks
4
U Dao
Birkenhead Primary Raptors
1
W Kim
St Joseph's Catholic School Knicks
4
W Hyde
Northcote Primary Pacers
4
W Wijaya
Glenfield Primary Hoopers
8
X Zhao
Willow Park Primary Sparks
5
Y Lee
Westminster Ballers
4
Y Lee
Westminster Ballers
4
Z Naude
Northcote Primary Pacers
4
Z Wicks
Target Road Fire
5
* Player played for multiple teams in same competition