Lacrosse SA
VENUES
FIXTURES/RESULTS
Support
Passport Sign in
Support
Sign out
Lacrosse SA
/
2024 Women's Division 1
Filter by season
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
Filter by competition
Select a Competition
2024 iLax Senior Comp Lightsview Term 1
2024 Men's Division 1
2024 Men's Division 2
2024 Men's State League
2024 Under 11 Boys North - Term 2
2024 Under 11 Boys South - Term 2
2024 Under 11 Girls North - Term 2
2024 Under 11 Girls South - Term 2
2024 Under 13 Boys
2024 Under 13 Girls
2024 Under 15 Boys
2024 Under 15 Girls
2024 Under 18 Boys
2024 Under 18 Girls
2024 Under 8 North - Term 2
2024 Under 8 South - Term 2
2024 Women's Division 1
2024 Women's Division 2
2024 Women's State League
FIXTURES/RESULTS
2024 Women's Division 1
Fixture
Results
Ladder
Stats
Sync to Calendar
Rotate device to view more data.
Player Name
Team Name
M
Last
HSDATE
HS
HSOPP
HSVENUE
TA
TPEN
A Harkness
Glenelg
2
2024-04-27
2024-04-20 13:30:00
2
East Torrens Payneham
ETPLC - Patterson Reserve
1
A Eig
Glenelg
2
2024-04-27
2024-04-20 13:30:00
6
East Torrens Payneham
ETPLC - Patterson Reserve
A Godfrey
Burnside
2
2024-04-27
2024-04-20 13:30:00
1
Woodville
WvLC - Findon Oval
A Gower
Burnside
1
2024-04-20
A Mason
Woodville
1
2024-04-27
A Looker
Burnside
2
2024-04-27
2024-04-27 13:30:00
1
Brighton
BsLC - Miller Reserve
B Mcleod
Brighton
2
2024-04-27
2024-04-27 13:30:00
1
Burnside
BsLC - Miller Reserve
C Lightbody
Burnside
2
2024-04-27
2024-04-20 13:30:00
8
Woodville
WvLC - Findon Oval
3
C Martin
Woodville
2
2024-04-27
C Arblaster
Woodville
1
2024-04-20
E Drury
Glenelg
2
2024-04-27
2024-04-20 13:30:00
1
East Torrens Payneham
ETPLC - Patterson Reserve
E Morgan
Brighton
1
2024-04-27
2024-04-27 13:30:00
1
Burnside
BsLC - Miller Reserve
E Walker
Glenelg
2
2024-04-27
2024-04-20 13:30:00
1
East Torrens Payneham
ETPLC - Patterson Reserve
E Willsmore
Burnside
2
2024-04-27
2024-04-27 13:30:00
3
Brighton
BsLC - Miller Reserve
E Lively
Burnside
1
2024-04-20
E Burckhardt
Burnside
2
2024-04-27
F Laera
Woodville
2
2024-04-27
H Mathwin
Brighton
1
2024-04-20
2024-04-20 13:30:00
4
Sturt
BtLC - Brighton Oval
1
H Thompson-Hill
Woodville
1
2024-04-20
2024-04-20 13:30:00
1
Burnside
WvLC - Findon Oval
I Knocked
Brighton
1
2024-04-27
2024-04-27 13:30:00
1
Burnside
BsLC - Miller Reserve
I Kapeller
Glenelg
2
2024-04-27
2024-04-20 13:30:00
4
East Torrens Payneham
ETPLC - Patterson Reserve
1
I Mchugh
Glenelg
2
2024-04-27
2024-04-20 13:30:00
2
East Torrens Payneham
ETPLC - Patterson Reserve
1
J Robb
Glenelg
2
2024-04-27
2024-04-20 13:30:00
2
East Torrens Payneham
ETPLC - Patterson Reserve
J Gower
Burnside
2
2024-04-27
2024-04-20 13:30:00
1
Woodville
WvLC - Findon Oval
J Evans
Glenelg
2
2024-04-27
2024-04-20 13:30:00
1
East Torrens Payneham
ETPLC - Patterson Reserve
2
J Cox
Burnside
1
2024-04-27
K Opolski
Glenelg
2
2024-04-27
K Duffy
Burnside
2
2024-04-27
2024-04-20 13:30:00
1
Woodville
WvLC - Findon Oval
K Abbott
Brighton
2
2024-04-27
K Magor
Brighton
2
2024-04-27
2024-04-20 13:30:00
3
Sturt
BtLC - Brighton Oval
K Voysey
Brighton
2
2024-04-27
K Faulder
Brighton
2
2024-04-27
2024-04-27 13:30:00
5
Burnside
BsLC - Miller Reserve
K Spooner
Burnside
1
2024-04-27
K M Martel
Glenelg
2
2024-04-27
2024-04-20 13:30:00
1
East Torrens Payneham
ETPLC - Patterson Reserve
2
K Williams
Woodville
1
2024-04-20
K Cooke
Burnside
1
2024-04-20
L Witty
Brighton
2
2024-04-27
2024-04-20 13:30:00
1
Sturt
BtLC - Brighton Oval
L Maros
Brighton
2
2024-04-27
2024-04-20 13:30:00
3
Sturt
BtLC - Brighton Oval
1
L Looker
Burnside
2
2024-04-27
2024-04-20 13:30:00
4
Woodville
WvLC - Findon Oval
2
L Andrae
Woodville
2
2024-04-27
2024-04-20 13:30:00
1
Burnside
WvLC - Findon Oval
M Ellerman
Woodville
1
2024-04-20
M Dini
Woodville
1
2024-04-20
M Klus
Brighton
1
2024-04-27
2024-04-27 13:30:00
5
Burnside
BsLC - Miller Reserve
3
N Low
Burnside
2
2024-04-27
2024-04-20 13:30:00
1
Woodville
WvLC - Findon Oval
N Samic
Glenelg
2
2024-04-27
N Guyatt
Woodville
1
2024-04-20
2024-04-20 13:30:00
3
Burnside
WvLC - Findon Oval
N Keesing
Burnside
1
2024-04-27
O Mcgirvan
Burnside
2
2024-04-27
2024-04-27 13:30:00
1
Brighton
BsLC - Miller Reserve
R Boys
Brighton
2
2024-04-27
2024-04-20 13:30:00
3
Sturt
BtLC - Brighton Oval
R Keller
Brighton
2
2024-04-27
2024-04-20 13:30:00
3
Sturt
BtLC - Brighton Oval
3
R Halloran
Woodville
2
2024-04-27
R Zada-Boatwright
Glenelg
2
2024-04-27
S H McLachlan
Brighton
1
2024-04-20
T Feleppa
Woodville
2
2024-04-27