EFS 1
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13/02/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 46 | Air New Zealand Flyers | def. by | Dolphinz Fatcatz | 59 |
13/02/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Adults C Grade) | 42 | Kingi Strongs | def. | Cotes | 24 |
20/02/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 61 | Dolphinz Fatcatz | def. | Dolphinz Manta Rays | 51 |
20/02/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Adults C Grade) | 34 | Dolphinz Pirates | def. by | Harbour Lone Wolves | 45 |
27/02/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 45 | Dolphinz Manta Rays | def. by | Move Stuff | 50 |
27/02/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Adults C Grade) | 18 | Stone Cutters Basketball | def. by | Kingi Strongs | 42 |
05/03/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 54 | Move Stuff | def. by | Ghostface Drillahz B | 57 |
05/03/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Adults C Grade) | 37 | Dolphinz Surferz | def. | Dolphinz Pirates | 35 |
06/03/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 55 | AUT Premiers | def. by | Magic Bolo's | 70 |
06/03/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | 95 | Swerve Premiers | def. | Harbour Prem Men | 86 |
12/03/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 60 | Ghostface Drillahz B | def. | Bob Ross in the Paint | 27 |
12/03/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Adults C Grade) | 65 | NoShot | def. | Stone Cutters Basketball | 34 |
13/03/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 92 | Jambre Group McDonalds Raiders | def. by | Harbour Prem Men | 97 |
13/03/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | 58 | Unknowns | def. | Burt Splenk | 42 |
19/03/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 18 | Bob Ross in the Paint | def. by | Stallions | 46 |
19/03/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Adults C Grade) | 53 | Somerville Retirement Community | def. | Dolphinz Surferz | 33 |
26/03/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 68 | Stallions | def. | Air New Zealand Flyers | 52 |
26/03/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Adults C Grade) | 48 | Horizon Hawks | def. by | NoShot | 62 |
27/03/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 70 | AUT Premiers | def. by | Swerve Premiers | 83 |
27/03/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | 54 | SAY LESS | def. by | Mairangi Vice | 61 |
03/04/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 89 | AUT Premiers | def. | Monstars | 77 |
03/04/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | 49 | Burt Splenk | def. by | SAY LESS | 61 |
08/04/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | 12 | Kristin Year 8 Karearea | def. by | Belmont Intermediate Nuggets | 36 |
08/04/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | 31 | Belmont Intermediate Clippers | def. | Ponsonby Intermediate Raptors | 8 |
08/04/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate ) | 0 | Ponsonby Intermediate Cavs | def. by | AJHS Bulls | 20 |
08/04/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | 0 | NX Breakers | def. | Northcote Intermediate Rams | 0 |
08/04/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate ) | 24 | Glenfield Intermediate Giants | def. by | Rosmini Thunder | 26 |
08/04/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) | 10 | Belmont Intermediate Heat | def. by | NX Clippers | 29 |
08/04/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 10 | NX Whetu | def. by | Belmont Intermediate Bullets | 27 |
08/04/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 18 | TNIS Warriors | def. by | Rosmini Bulls | 62 |
08/04/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | 40 | Belmont Intermediate Bucks | def. | MBIS Hydra | 17 |
08/04/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) | 8 | MBIS Cyclones | def. by | Belmont Intermediate Wings | 14 |
09/04/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | 14 | Birkdale Primary School Koura | def. | Campbells Bay Primary Warriors | 0 |
09/04/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) | 12 | Willow Park Primary Saints | def. by | St Joseph's Catholic School Knicks | 16 |
09/04/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | 16 | Bayview Primary Wolves Y3/4 | def. | Birkenhead Primary Knicks | 14 |
09/04/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 2 | Willow Park Primary Comets | def. by | Devonport Primary Tornadoes | 28 |
09/04/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 12 | Chelsea Primary Wildcats | def. by | Campbells Bay Primary Nuggets | 13 |
09/04/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 10 | Willow Park Primary Giants | def. by | Campbells Bay Primary Pistons | 26 |
09/04/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 58 | Dolphinz Fatcatz | def. | Air New Zealand Flyers | 42 |
09/04/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Adults C Grade) | 33 | Meadow Fresh 5 | def. by | Somerville Retirement Community | 43 |
10/04/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 84 | Monstars | def. by | Swerve Premiers | 97 |
10/04/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | 48 | Burt Splenk | def. | AUT A | 35 |
16/04/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 48 | Dolphinz Manta Rays | def. by | Dolphinz Fatcatz | 72 |
16/04/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Adults C Grade) | 79 | Leviathans | def. | Horizon Hawks | 46 |
17/04/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 89 | Monstars | def. by | Jambre Group McDonalds Raiders | 96 |
17/04/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | 69 | AUT Premiers | def. by | Harbour Prem Men | 92 |
29/04/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | 29 | Belmont Intermediate Clippers | def. | TNIS Raptors | 21 |
29/04/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | 20 | Ponsonby Intermediate Bulls | def. by | Rosmini Knicks | 31 |
29/04/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate ) | 13 | AJHS Bulls | def. by | Rosmini Pacers | 38 |
29/04/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate ) | 37 | Belmont Intermediate Liberty | def. | Mahurangi College JG Blue | 1 |
29/04/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) | 50 | Belmont Intermediate Raptors | def. | Mahurangi College JB Red | 7 |
29/04/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate) | 22 | Rosmini Grizzlies | def. | NX Warriors | 9 |
29/04/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 35 | Belmont Intermediate Bullets | def. | TNIS Aces | 9 |
29/04/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 24 | Belmont Intermediate Lakers | def. | AJHS Nets | 23 |
29/04/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate) | 7 | NX Heat | def. by | Rosmini Pistons | 12 |
29/04/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate) | 0 | TNIS Grizzlies | vs | Glenfield Intermediate Gators | 0 |
30/04/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | 8 | Target Road Thunders | def. by | Beachhaven Primary Bulls | 16 |
30/04/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 4 | Verran Primary School Tall Blacks | def. by | Willow Park Primary Sparks | 20 |
30/04/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | 13 | Marlborough Primary S O'Neals | def. | Birkenhead Primary Raptors | 4 |
30/04/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 12 | St Joseph's Raptors | def. | Campbells Bay Primary Bulls | 8 |
30/04/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 30 | Milford Primary Eagles | def. | Chelsea Primary Celtics | 6 |
30/04/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 13 | Willow Park Primary Giants | def. by | Bayfield Primary Cavaliers | 30 |
30/04/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 91 | Move Stuff | def. | Dolphinz Manta Rays | 50 |
30/04/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Adults C Grade) | 40 | Cotes | def. | Meadow Fresh 5 | 31 |
01/05/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | 2 | Devonport Primary Panthers | def. by | Northcote Primary Pistons | 14 |
01/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | 22 | Target Road Buckets | def. | Verran Primary School Thunder | 9 |
01/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 10 | Bayfield Primary Bullets | def. by | Kauri Park Primary Warriors | 11 |
01/05/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 8 | Marlborough Primary L James | vs | Pinehurst School Cavaliers | 8 |
01/05/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 4 | Birkenhead Primary Warriors | def. by | Campbells Bay Primary Rams | 10 |
01/05/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 8 | Hauraki School Thunder | vs | Belmont Primary Knicks | 8 |
01/05/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 4 | Bayfield Primary Warriors | def. by | Sunnynook Primary Celtics | 16 |
01/05/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 15 | Bayfield Primary Lakers | def. | St Joseph's Catholic School Warriors | 14 |
01/05/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 62 | Monstars | def. by | Harbour Prem Men | 92 |
01/05/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | 66 | Rimglazers | def. | Rogues | 57 |
02/05/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 14 | Pinehurst School Airballerz | def. by | Northcote College U17A Boys | 69 |
03/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 52 | AJHS Blue | def. | Rangitoto College Y9 Girls Blue | 6 |
03/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 0 | Long Bay College U19 Girls Red | def. by | WGHS Social Magenta | 76 |
03/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 38 | Rangitoto College U17 Girls Blue | def. | WGHS Social Red | 18 |
06/05/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate) | 13 | NX Warriors | def. by | Northcote Intermediate Huskies | 26 |
06/05/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 9 - Intermediate ) | 8 | MBIS Hunters | def. by | TNIS Magic | 14 |
06/05/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | 20 | Ponsonby Intermediate Raptors | vs | MBIS Dragons | 20 |
06/05/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) | 6 | NX Makatu | def. by | TNIS Cavaliers | 14 |
06/05/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) | 39 | TKKM Maire | def. | Belmont Intermediate Heat | 5 |
06/05/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) | 6 | Northcote Intermediate Saints | def. by | NX Lakers | 7 |
06/05/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 20 | TNIS Aces | def. by | Carmel School Blue | 27 |
06/05/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 33 | Rosmini Bulls | def. | MBIS Sharks | 12 |
06/05/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) | 29 | TNIS Spurs | def. | Mahurangi College JB Red | 12 |
06/05/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys Div 2 G - Intermediate) | 11 | Kristin Year 7 Parauri | def. | Rosmini Timberwolves | 8 |
07/05/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 2 | Kauri Park Primary Lakers | def. by | Belmont Primary Bucks | 19 |
07/05/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | 12 | Beachhaven Primary Bulls | def. | Vauxhall School All Stars | 3 |
07/05/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball) | 14 | Hauraki School Panthers | def. | Campbells Bay Primary Heat | 12 |
07/05/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 8 | Northcote Primary Clippers | def. by | Campbells Bay Primary Bulls | 14 |
07/05/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 30 | Milford Primary Eagles | def. | Verran Primary School Breakers | 24 |
07/05/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 17 | Pinehurst School Firebirds | def. by | Bayfield Primary Cavaliers | 30 |
07/05/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 58 | Ghostface Drillahz B | def. | Move Stuff | 56 |
07/05/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Adults C Grade) | 56 | Harbour Lone Wolves | def. by | Leviathans | 57 |
08/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | 4 | Marlborough Primary M Jordan | def. by | Sunnybrae School Stormers | 14 |
08/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 20 | Kauri Park Primary Warriors | def. | Sunnynook Primary Cavaliers | 8 |
08/05/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 14 | Campbells Bay Primary Giants | def. | Kristin Heat | 11 |
08/05/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 10 | St Mary's Northcote Tigers | def. | Vauxhall School Vipers | 0 |
08/05/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 8 | Stanley Bay School Slammers | def. by | Campbells Bay Primary Jets | 16 |
08/05/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 12 | Willow Park Primary Nuggets | def. by | Milford Primary Raptors | 15 |
08/05/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 20 | Sunnybrae School Magic | def. by | Campbells Bay Primary Tuatara | 27 |
08/05/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 100 | Harbour Prem Men | def. | Swerve Premiers | 73 |
08/05/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | 56 | Rogues | def. by | AUT A | 65 |
09/05/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 48 | Takapuna Grammar U17A Boys | def. | HPSS U17 A | 47 |
09/05/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | 25 | Rosmini U17A | def. by | Rangitoto College U17 Boys Whero | 58 |
10/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 2 | Rangitoto College Y9 Girls Blue | def. by | Rangitoto College Y9 Girls Red | 42 |
10/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 9 | Albany Senior High School Girls | def. by | Takapuna Grammar Lionesses | 22 |
10/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 0 | Birkenhead College U17 Girls | def. by | Long Bay College Girls U17 BLACK | 0 |
13/05/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) | 6 | TNIS Wildcats | def. by | TNIS Cavaliers | 23 |
13/05/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate ) | 7 | MBIS Raptors | def. by | Rosmini Thunder | 28 |
13/05/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | 20 | TNIS Raptors | def. | MBIS Dragons | 10 |
13/05/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) | 0 | Birkdale Intermediate Blitz | def. by | Ponsonby Intermediate Sparks | 12 |
13/05/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | 4 | Ponsonby Intermediate Celtics | def. by | Pinehurst School Blue | 44 |
13/05/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Boys Div 2 D - Intermediate) | 13 | Rosmini Raptors | def. by | NX Spurs | 20 |
13/05/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 14 | MBIS Storm | def. by | Carmel School Blue | 27 |
13/05/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 21 | Rosmini Bulls | def. | Kristin Year 8 Kea | 10 |
13/05/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | 34 | Mahurangi College Junior Boys Aims | def. | MBIS Assassins | 29 |
13/05/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) | 16 | MBIS Grizzlies | def. by | Belmont Intermediate Raptors | 17 |
14/05/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 4 | Glenfield Primary Hoopers | def. by | Northcote Primary Giants | 10 |
14/05/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball) | 12 | Birkenhead Primary Mavericks | def. | Beachhaven Primary Bulldogs | 4 |
14/05/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) | 22 | St Joseph's Catholic School Knicks | def. | Bayview Primary Raiders | 4 |
14/05/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 4 | Willow Park Primary Comets | def. by | Bayfield Primary Kings | 40 |
14/05/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 26 | Verran Primary School Breakers | vs | Milford Primary Breakers | 26 |
14/05/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 30 | Bayfield Primary Cavaliers | def. | Sunnybrae School Hawks | 22 |
14/05/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 39 | Bob Ross in the Paint | def. by | Ghostface Drillahz B | 61 |
14/05/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Adults C Grade) | 45 | Cotes | def. | Kingi Strongs | 38 |
15/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | 14 | Belmont Primary Celtics | def. | Sunnybrae School Stormers | 12 |
15/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 4 | Sunnynook Primary Cavaliers | def. by | Devonport Primary Flames | 14 |
15/05/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 18 | Campbells Bay Primary Giants | def. | Willow Park Primary Vikings | 4 |
15/05/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 8 | St Mary's Northcote Tigers | def. by | Ponsonby Primary Kings | 10 |
15/05/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 0 | Stanley Bay School Slammers | def. by | Belmont Primary Bulls | 25 |
15/05/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 6 | Willow Park Primary Nuggets | def. by | Ponsonby Primary Hornets | 11 |
15/05/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 23 | Sunnybrae School Magic | def. | Devonport Primary Storm | 4 |
15/05/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 75 | Swerve Premiers | def. | Magic Bolo's | 68 |
15/05/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | 55 | AUT A | def. by | Mairangi Vice | 60 |
20/05/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate ) | 44 | Rosmini Mavericks | def. | Ponsonby Intermediate Nets | 10 |
20/05/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Girls League 3 - Intermediate ) | 4 | MBIS Mystics | def. by | Belmont Intermediate Liberty | 30 |
20/05/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) | 14 | MBIS Cyclones | def. | Glenfield Intermediate Gazelles | 8 |
20/05/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate ) | 3 | MBIS Gators | def. by | Belmont Intermediate Warriors | 34 |
20/05/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | 0 | Ponsonby Intermediate Celtics | vs | NX Breakers | 0 |
20/05/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) | 4 | TNIS Sparks | def. by | Mahu Mambass | 36 |
20/05/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 20 | Northcote Intermediate Spirit | def. | MBIS Storm | 18 |
20/05/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 37 | Kristin Year 8 Kea | def. by | NX Trailblazers | 38 |
20/05/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | 27 | Mahurangi College JB Blue | def. by | Glenfield Intermediate Grizzlies | 38 |
20/05/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | 14 | NX Kings | def. by | Belmont Intermediate Nuggets | 24 |
21/05/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) | 12 | St Joseph's Catholic School Knicks | def. | Sunnybrae School Suns | 2 |
21/05/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | 18 | Birkenhead Primary Knicks | def. | Glenfield Primary Wolves | 10 |
21/05/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) | 20 | Westminster Ballers | def. | Northcote Primary Pacers | 10 |
21/05/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 14 | Hauraki School Pythons | def. by | Northcote Primary Clippers | 24 |
21/05/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 20 | Campbells Bay Primary Nuggets | def. | Milford Primary Eagles | 10 |
21/05/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 16 | Sunnybrae School Hawks | def. by | Birkenhead Primary Nuggets | 26 |
21/05/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 42 | Stallions | def. by | Bob Ross in the Paint | 44 |
21/05/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Adults C Grade) | 41 | Harbour Lone Wolves | def. by | Dolphinz Pirates | 46 |
22/05/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | 2 | Devonport Primary Panthers | def. by | Bayfield Primary Raptors | 14 |
22/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | 18 | Target Road Buckets | def. | Verran Primary School GOATS | 6 |
22/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 0 | Bayview Primary Breakers | def. by | Devonport Primary Flames | 18 |
22/05/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 8 | Willow Park Primary Vikings | vs | Marlborough Primary M Johnsons | 8 |
22/05/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 0 | Ponsonby Primary Kings | def. by | Birkdale Primary School Kahurangi | 20 |
22/05/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 4 | Belmont Primary Bulls | def. by | Northcote Primary Hustlers | 12 |
22/05/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 30 | Ponsonby Primary Hornets | def. | Westminster Kareareas | 15 |
22/05/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 14 | Devonport Primary Storm | def. | Stanley Bay School Dunkers | 10 |
22/05/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 77 | Swerve Premiers | def. | AUT Premiers | 66 |
22/05/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | 58 | Ghostface Drillahz A | def. | Rosmini Old Boys | 40 |
23/05/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 1) | 24 | Northcote College Year 9 Boys Gold | def. by | HPSS 9A | 48 |
27/05/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | TNIS Bulls | vs | Ponsonby Intermediate Celtics | ||
27/05/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) | Birkdale Intermediate Blades | vs | AJHS Thunder | ||
27/05/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) | Northcote Intermediate Stars | vs | Kristin Year 8 Girls Kakapo | ||
27/05/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate ) | MBIS Falcons | vs | Belmont Intermediate Spurs | ||
27/05/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 9 - Intermediate ) | MBIS Phoenix | vs | TNIS Magic | ||
27/05/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate ) | TNIS Flyers | vs | Mahurangi College JG Blue | ||
27/05/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | St Marys College Thunder | vs | Northcote Intermediate Spirit | ||
27/05/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | AJHS Nets | vs | Rosmini Bulls | ||
27/05/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) | NX Wizards | vs | Northcote Intermediate Saints | ||
27/05/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | Kristin Year 8 Kiwi | vs | Ponsonby Intermediate Bulls | ||
28/05/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) | Belmont Primary Heat | vs | Vauxhall School Vikings | ||
28/05/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | Bayview Primary Y1/2 mixed | vs | Willow Park Primary Titans | ||
28/05/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | Kauri Park Primary Lakers | vs | Glenfield Primary Hoopers | ||
28/05/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | Bayfield Primary Kings | vs | St Joseph's Raptors | ||
28/05/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | Milford Primary Breakers | vs | Vauxhall School Nets | ||
28/05/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | Birkenhead Primary Nuggets | vs | Northcote Primary Lakers | ||
28/05/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Air New Zealand Flyers | vs | Stallions | ||
28/05/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Adults C Grade) | Kingi Strongs | vs | Stone Cutters Basketball | ||
29/05/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | Takapuna Primary School Lakers | vs | Milford Primary Thunder | ||
29/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | Hauraki School Eagles | vs | Belmont Primary Celtics | ||
29/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | Greenhithe Primary Thunder | vs | Bayview Primary Breakers | ||
29/05/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | Pinehurst School Cavaliers | vs | Campbells Bay Primary Giants | ||
29/05/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | Campbells Bay Primary Rams | vs | St Mary's Northcote Tigers | ||
29/05/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | Belmont Primary Knicks | vs | Stanley Bay School Slammers | ||
29/05/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | Sunnynook Primary Celtics | vs | Willow Park Primary Nuggets | ||
29/05/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | St Joseph's Catholic School Warriors | vs | Sunnybrae School Magic | ||
29/05/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | Magic Bolo's | vs | Jambre Group McDonalds Raiders | ||
29/05/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | Ghostface Drillahz A | vs | Rimglazers | ||
30/05/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | Northcote College Junior Girls A | vs | WGHS Junior A | ||
30/05/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | Kristin U17 Boys A | vs | Northcote College U17A Boys | ||
30/05/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1C) | Pinehurst School Gorillas | vs | HPSS U15 A | ||
30/05/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | Long Bay College Senior Girls PREMS | vs | WGHS U17 | ||
30/05/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | Mahurangi College U19 A Boys | vs | Takapuna Grammar Senior B Boys | ||
31/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | Kristin Year 9 Girls Tawa | vs | Birkenhead College Y9 Girls | ||
31/05/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 4) | Rosmini Pythons | vs | Kristin Year 9 Karaka | ||
31/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | WGHS Social Magenta | vs | Mahurangi College U19 Girls | ||
31/05/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 4) | Long Bay College YEAR 11 SOCIAL GREY | vs | Kristin U17 Boys B | ||
31/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | HPSS U17 Girls | vs | Whangaparaoa U17 Girls | ||
31/05/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Boys League 3) | Takapuna Grammar U19 Boys Social Sky | vs | Kristin U19 Boys Jade | ||
04/06/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | Vauxhall School All Stars | vs | Birkenhead Primary Raptors | ||
04/06/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | Northcote Primary Giants | vs | Target Road Fire | ||
04/06/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball) | Birkenhead Primary Mavericks | vs | Target Road Stingers | ||
04/06/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | Bayfield Primary Kings | vs | Campbells Bay Primary Bulls | ||
04/06/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | Greenhithe Primary Nuggets | vs | Chelsea Primary Celtics | ||
04/06/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | Northcote Primary Lakers | vs | Willow Park Primary Giants | ||
04/06/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Undecided | vs | Undecided | ||
04/06/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Adults C Grade) | Undecided | vs | Undecided | ||
05/06/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | Bayfield Primary Raptors | vs | Kristin Thunder | ||
05/06/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | Verran Primary School GOATS | vs | Marlborough Primary M Jordan | ||
05/06/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | Hauraki School Stars | vs | Greenhithe Primary Thunder | ||
05/06/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | Marlborough Primary M Johnsons | vs | Chelsea Primary Breakers | ||
05/06/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | Birkdale Primary School Kahurangi | vs | Hauraki School Hawks | ||
05/06/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | Northcote Primary Hustlers | vs | Upper Harbour Primary School Harriers | ||
05/06/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | Westminster Kareareas | vs | Pinehurst School All Stars | ||
05/06/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | Stanley Bay School Dunkers | vs | Vauxhall School Mavericks | ||
05/06/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | Magic Bolo's | vs | Harbour Prem Men | ||
06/06/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | WBHS Year 9 Red | vs | AJHS Maroon | ||
06/06/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | Rangitoto College JNR Premier Girls | vs | WGHS Junior A | ||
06/06/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1B) | Rangitoto College U15 Boys Hirangi | vs | Rosmini Junior A Red | ||
06/06/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | Rangitoto College Premier Boys 2 | vs | Rangitoto College U19 Boys Red | ||
06/06/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | Long Bay College Senior A Boys | vs | Mahurangi College U19 A Boys | ||
07/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | Birkenhead College Y9 Girls | vs | Takapuna Grammar Year 9 A Girls | ||
07/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 4) | Kristin Year 9 Karaka | vs | Long Bay College YEAR 9 YELLOW | ||
07/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | Long Bay College Girls U19 GREEN | vs | Pinehurst School Kaha | ||
07/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 4) | Mahurangi College U17 Boys Blue | vs | Long Bay College Senior Black | ||
07/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | WGHS Social Red | vs | Carmel School U17 | ||
07/06/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Boys League 2) | Takapuna Grammar Baka Ballers | vs | Takapuna Grammar KGFC | ||
10/06/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Magic | vs | Pinehurst School Blue | ||
10/06/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | MBIS Cobras | vs | Belmont Intermediate Celtics | ||
10/06/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Girls League 5 - Intermediate ) | Mahurangi College Yr 7 Purple | vs | Ponsonby Intermediate Mystics | ||
10/06/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate ) | MBIS Tigers | vs | Glenfield Intermediate Giants | ||
10/06/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) | TNIS Sparks | vs | Belmont Intermediate Sky | ||
10/06/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | NX Whetu | vs | St Marys College Thunder | ||
10/06/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | NX Trailblazers | vs | TNIS Warriors | ||
10/06/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Boys Div 2 G - Intermediate) | Rosmini Heat | vs | Kristin Year 7 Parauri | ||
10/06/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | MBIS Piranhas | vs | Belmont Intermediate Clippers | ||
11/06/24 (Tue) (Semi Final 2) |
15:50 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
11/06/24 (Tue) (Semi Final 1) |
16:20 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
11/06/24 (Tue) (Semi Final 1) |
16:50 | (NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
11/06/24 (Tue) (Semi Final 2) |
17:20 | (NZCT S1 Y2-4 YELLOW Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
11/06/24 (Tue) (Semi Final 2) |
17:50 | (NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
11/06/24 (Tue) (Semi Final 1) |
18:20 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
11/06/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Undecided | vs | Undecided | ||
11/06/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Adults C Grade) | Undecided | vs | Undecided | ||
12/06/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | Verran Primary School GOATS | vs | Sunnybrae School Stormers | ||
12/06/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | Bayfield Primary Bullets | vs | Hauraki School Stars | ||
12/06/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | Northcote Primary Nuggets | vs | Kristin Heat | ||
12/06/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | Birkenhead Primary Hornets | vs | Vauxhall School Vipers | ||
12/06/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | Pinehurst School Blazers | vs | Campbells Bay Primary Jets | ||
12/06/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | Milford Primary Wildcats | vs | Milford Primary Raptors | ||
12/06/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | Hauraki School Comets | vs | Campbells Bay Primary Tuatara | ||
12/06/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | Choppers | vs | Swerve Premiers | ||
12/06/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | Rogues | vs | The Other Team | ||
13/06/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 1) | HPSS 9A | vs | Rosmini Bruins | ||
13/06/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | WGHS Social Pink | vs | WGHS U17 | ||
14/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | Takapuna Grammar Year 9 A Girls | vs | Northcote College Year 9 Girls | ||
14/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | Rangitoto College Y9 Boys Whero | vs | Rosmini Cobras | ||
14/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | Takapuna Grammar Lionesses | vs | Long Bay College Girls U19 GREEN | ||
14/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 4) | Long Bay College YEAR 11 SOCIAL GREY | vs | Mahurangi College U17 Boys Blue | ||
14/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | Long Bay College Girls U17 Teal | vs | Whangaparaoa U17 Girls | ||
14/06/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Boys League 2) | Rangitoto College U19 Boys Ma | vs | Glenfield College U19 Boys B | ||
18/06/24 (Tue) (3rd/4th Playoff) |
15:50 | (NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
18/06/24 (Tue) (3rd/4th Playoff) |
16:20 | (NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
18/06/24 (Tue) (3rd/4th Playoff) |
16:50 | (NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
18/06/24 (Tue) (3rd/4th Playoff) |
17:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
18/06/24 (Tue) (Grand Final) |
17:50 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
18/06/24 (Tue) (Grand Final) |
18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
18/06/24 (Tue) (Grand Final) |
18:50 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
20/06/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | Rosmini Junior Premiers | vs | Rosmini U17A | ||
20/06/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | Kristin U17 Boys A | vs | Takapuna Grammar U17A Boys | ||
21/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | Northcote College Year 9 Girls | vs | AJHS Blue | ||
21/06/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 3) | Rangitoto College Y9 Boys Silver | vs | Mahurangi College Yr 9 Boys League 2 | ||
21/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | Kristin U19 Girls Social | vs | Albany Senior High School Girls | ||
21/06/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | Rosmini Cobras | vs | Takapuna Grammar Year 9 B Boys | ||
21/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | Long Bay College Girls U17 BLACK | vs | Long Bay College Girls U17 Teal | ||
21/06/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 17U Boys League 4) | Takapuna Grammar U17 Boys Social Yellow | vs | Rangitoto College U17 Boys Pango | ||
26/06/24 (Wed) (Semi Final 2) |
15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
26/06/24 (Wed) (Semi Final 2) |
16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
26/06/24 (Wed) (Semi Final 1) |
16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
26/06/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
26/06/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
26/06/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
26/06/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
26/06/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
26/06/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | Choppers | vs | Magic Bolo's | ||
26/06/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | The Other Team | vs | Rosmini Old Boys | ||
27/06/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | Whangaparaoa U17 Boys | vs | WBHS Premier Development | ||
27/06/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | Kristin U17 Boys A | vs | Rosmini U17A | ||
03/07/24 (Wed) (Grand Final) |
15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) (Grand Final) |
16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) (5th/6th Playoff) |
16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) (5th/6th Playoff) |
16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) (5th/6th Playoff) |
17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) (5th/6th Playoff) |
17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) (5th/6th Playoff) |
18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) (5th/6th Playoff) |
18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | Undecided | vs | Undecided | ||
03/07/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | Undecided | vs | Undecided | ||
04/07/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | WGHS Junior A | vs | Northcote College Junior Girls A | ||
04/07/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | Pinehurst School Airballerz | vs | WBHS Under 17B | ||
05/07/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | Rangitoto College Y9 Girls Blue | vs | AJHS Blue | ||
05/07/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS 17U Boys League 2) | Rangitoto College U17 Boys Kikorangi | vs | Glenfield College U17 Boys | ||
05/07/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | Mahurangi College U19 Girls | vs | Takapuna Grammar U19 Girls Social | ||
05/07/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS Year 9 Boys League 3) | Long Bay College YEAR 9 BLACK | vs | Mahurangi College Yr 9 Boys League 2 | ||
05/07/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Boys League 2) | Mahurangi College U17 RED Boys | vs | Kaipara College U17 Blue | ||
05/07/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 17U Boys League 3) | Pinehurst School Ballers | vs | Long Bay College SOCIAL TURQUOISE | ||
10/07/24 (Wed) (5th/6th Playoff) |
19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | Undecided | vs | Undecided | ||
10/07/24 (Wed) (9th/10th Playoff) |
20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | Undecided | vs | Undecided | ||
25/07/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | Pinehurst School Airballerz | vs | Rosmini Junior Premiers | ||
26/07/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | Rangitoto College Y9 Girls Red | vs | Rangitoto College Y9 Girls Blue | ||
26/07/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 4) | TKKM Rimu | vs | AJHS Denim | ||
26/07/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 17U Boys League 3) | Rangitoto College U17 Boys Ma | vs | Pinehurst School Ballers | ||
26/07/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 3) | Orewa College Under 17 | vs | Rangitoto College U17 Boys Blue | ||
26/07/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 19U Boys League 3) | Rangitoto College U19 Boys Blue | vs | Rosmini Furst Fufteen | ||
26/07/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 17U Boys League 4) | Long Bay College Senior Black | vs | Kristin U17 Boys B | ||
01/08/24 (Thu) (Semi Final 1) |
16:00 | (2024 SS Junior Boys League 1C) | Undecided | vs | Undecided | ||
01/08/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1A) | Undecided | vs | Undecided | ||
01/08/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | Takapuna Grammar U17A Boys | vs | Rosmini U17A | ||
01/08/24 (Thu) (Semi Final 1) |
19:00 | (2024 SS Open Men) | Undecided | vs | Undecided | ||
01/08/24 (Thu) (Semi Final 2) |
20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | Undecided | vs | Undecided | ||
02/08/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | Kristin Year 9 Girls Tawa | vs | Rangitoto College Y9 Girls Red | ||
02/08/24 (Fri) (Semi Final 1) |
19:20 | (2024 SS 17U Boys League 4) | Undecided | vs | Undecided | ||
08/08/24 (Thu) (Grand Final) |
16:00 | (2024 SS Junior Boys League 1C) | Undecided | vs | Undecided | ||
08/08/24 (Thu) (Grand Final) |
17:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | Undecided | vs | Undecided | ||
08/08/24 (Thu) (5th/6th Playoff) |
18:00 | (2024 SS 19U Boys League 1A) | Undecided | vs | Undecided | ||
08/08/24 (Thu) (Grand Final) |
19:15 | (2024 SS 19U Boys League 1B) | Undecided | vs | Undecided | ||
09/08/24 (Fri) (Grand Final) |
18:30 | (2024 SS 17U Boys League 3) | Undecided | vs | Undecided | ||
09/08/24 (Fri) (Grand Final) |
19:20 | (2024 SS 17U Boys League 4) | Undecided | vs | Undecided |