DATE |
TIME |
Competition Name |
|
HOME TEAM |
|
AWAY TEAM |
|
08/04/24 (Mon) |
16:10 |
(NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) |
28 |
TNIS Bulls |
def. |
Belmont Intermediate Magic |
6 |
08/04/24 (Mon) |
16:40 |
(NZCT S1 Boys Div 2 D - Intermediate) |
17 |
Belmont Intermediate Pistons |
def. |
AJHS Mavericks |
14 |
08/04/24 (Mon) |
17:05 |
(NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate ) |
9 |
Wairau Intermediate Jets |
def. by |
Rosmini Pacers |
38 |
08/04/24 (Mon) |
17:35 |
(NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) |
13 |
Glenfield Intermediate Gladiators |
def. by |
Westminster Hawks |
26 |
08/04/24 (Mon) |
18:00 |
(NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) |
36 |
MBIS Cobras |
def. |
TNIS Thunder |
13 |
08/04/24 (Mon) |
18:30 |
(NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate) |
0 |
Wairau Intermediate Saints |
def. |
Northcote Intermediate Huskies |
0 |
08/04/24 (Mon) |
19:00 |
(NZCT S1 Boys Div 2 C - Intermediate) |
20 |
Rosmini Nets |
def. |
AJHS Pacers |
13 |
08/04/24 (Mon) |
19:25 |
(NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate ) |
37 |
Belmont Intermediate Liberty |
def. |
TNIS Flyers |
1 |
08/04/24 (Mon) |
19:55 |
(NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate) |
14 |
TNIS Grizzlies |
def. by |
NX Warriors |
21 |
08/04/24 (Mon) |
20:25 |
(NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) |
16 |
NX Kings |
def. by |
Ponsonby Intermediate Bulls |
36 |
09/04/24 (Tue) |
16:05 |
(NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) |
8 |
Bayfield Primary Pelicans |
def. by |
Willow Park Primary Sparks |
21 |
09/04/24 (Tue) |
16:35 |
(NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) |
11 |
Westminster Ballers |
def. by |
Belmont Primary Heat |
16 |
09/04/24 (Tue) |
17:00 |
(NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) |
8 |
Northcote Primary Raptors |
def. by |
Northcote Primary Pacers |
12 |
09/04/24 (Tue) |
17:35 |
(NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) |
18 |
HASCA Hawks |
def. by |
Vauxhall School Vikings |
24 |
29/04/24 (Mon) |
16:10 |
(NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate) |
49 |
Belmont Intermediate Pelicans |
def. |
TNIS Nuggets |
13 |
29/04/24 (Mon) |
16:40 |
(NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) |
10 |
Kristin Year 8 Girls Kakapo |
def. |
TNIS Cavaliers |
8 |
29/04/24 (Mon) |
17:10 |
(NZCT S1 Boys Div 2 D - Intermediate) |
12 |
Rosmini Raptors |
def. by |
NX Pistons |
33 |
29/04/24 (Mon) |
17:40 |
(NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate) |
0 |
TNIS Nets |
vs |
Kristin Year 8 Kotare |
0 |
29/04/24 (Mon) |
18:10 |
(NZCT S1 Boys Div 2 C - Intermediate) |
10 |
City Impact Church Stingrays |
def. by |
Belmont Intermediate Hornets |
11 |
29/04/24 (Mon) |
18:40 |
(NZCT S1 Boys Div 2 G - Intermediate) |
34 |
Rosmini Timberwolves |
def. |
Northcote Intermediate Giants |
8 |
29/04/24 (Mon) |
19:10 |
(NZCT S1 Girls League 5 - Intermediate ) |
14 |
Mahurangi College Yr 7 Purple |
def. |
Ponsonby Intermediate Mystics |
12 |
29/04/24 (Mon) |
19:40 |
(NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) |
25 |
NX Pacers |
def. |
Ponsonby Intermediate Bucks |
21 |
29/04/24 (Mon) |
20:10 |
(NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) |
15 |
TNIS Sparks |
def. by |
Kristin Year 8 Girls Kokako |
20 |
30/04/24 (Tue) |
16:05 |
(NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) |
20 |
Devonport Primary Avalanche |
def. |
Birkenhead Primary Knicks |
16 |
30/04/24 (Tue) |
16:35 |
(NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) |
26 |
Bayswater Primary Panthers |
def. |
Birkenhead Primary Timberwolves |
8 |
30/04/24 (Tue) |
17:00 |
(NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) |
14 |
Bayfield Primary Celtics |
def. by |
Bayview Primary Wolves Y3/4 |
22 |
30/04/24 (Tue) |
17:30 |
(NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) |
4 |
Glenfield Primary Wolves |
def. by |
Greenhithe Primary Warriors |
22 |
01/05/24 (Wed) |
15:50 |
(NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) |
9 |
Beachhaven Primary Broncos |
def. |
Westminster Kings |
3 |
01/05/24 (Wed) |
16:15 |
(NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) |
20 |
Sunnynook Primary Pacers |
def. |
Glenfield Primary Stripes |
8 |
01/05/24 (Wed) |
16:40 |
(NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) |
15 |
Chelsea Primary Stars |
def. |
Westminster Keas |
10 |
01/05/24 (Wed) |
17:05 |
(NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) |
2 |
Verran Primary School Warriors |
def. by |
Campbells Bay Primary Bulls |
36 |
02/05/24 (Thu) |
15:50 |
(2024 SS Year 9 Boys League 1) |
32 |
Northcote College Year 9 Boys Gold |
def. by |
Northcote College Year 9 Boys Blue |
72 |
06/05/24 (Mon) |
16:10 |
(NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate) |
24 |
Belmont Intermediate Pelicans |
def. by |
Belmont Intermediate Kings |
25 |
06/05/24 (Mon) |
16:40 |
(NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) |
28 |
Belmont Intermediate Dream |
def. |
TNIS Wildcats |
4 |
06/05/24 (Mon) |
17:10 |
(NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) |
24 |
MBIS Cyclones |
def. by |
Northcote Intermediate Swifts |
33 |
06/05/24 (Mon) |
17:40 |
(NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) |
20 |
Ponsonby Intermediate Bucks |
def. by |
Belmont Intermediate Raptors |
21 |
06/05/24 (Mon) |
18:10 |
(NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) |
20 |
Pinehurst School Blue |
def. |
Northcote Intermediate Rams |
16 |
06/05/24 (Mon) |
18:40 |
(NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate ) |
19 |
Ponsonby Intermediate Nets |
def. |
MBIS Gators |
8 |
06/05/24 (Mon) |
19:10 |
(NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate ) |
11 |
Birkdale Intermediate Bullets |
def. by |
Belmont Intermediate Spurs |
39 |
06/05/24 (Mon) |
19:40 |
(NZCT S1 Girls League 5 - Intermediate ) |
40 |
Belmont Intermediate Mercury |
def. |
Mahurangi College Yr 7 Purple |
14 |
06/05/24 (Mon) |
20:10 |
(NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) |
32 |
TNIS Lakers |
def. |
Glenfield Intermediate Great Whites |
26 |
07/05/24 (Tue) |
16:05 |
(NZCT S1 Y2-4 YELLOW Miniball) |
22 |
Belmont Primary Nets |
def. |
Milford Primary Knights |
12 |
07/05/24 (Tue) |
16:35 |
(NZCT S1 Y2-4 YELLOW Miniball) |
6 |
Hauraki School Cobras |
def. by |
Pinehurst School Hawks |
10 |
07/05/24 (Tue) |
17:00 |
(NZCT S1 Y2-4 YELLOW Miniball) |
8 |
Pinehurst School Golden Eagles |
vs |
Willow Park Primary Heat |
8 |
07/05/24 (Tue) |
17:30 |
(NZCT S1 Y2-4 YELLOW Miniball) |
10 |
Marlborough Primary S Currys |
def. by |
Riverhead School Pacers |
26 |
08/05/24 (Wed) |
15:50 |
(NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) |
14 |
Verran Primary School Warriors |
def. by |
Ponsonby Primary Timbrwolves |
20 |
08/05/24 (Wed) |
16:15 |
(NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) |
20 |
St Joseph's Catholic School Heat |
def. |
Manuka School Bullets |
15 |
08/05/24 (Wed) |
16:40 |
(NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) |
16 |
Bayswater Primary Breakers |
def. |
Belmont Primary Lakers |
2 |
08/05/24 (Wed) |
17:05 |
(NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) |
6 |
Target Road Ungerdogs |
def. by |
Beachhaven Primary Broncos |
8 |
09/05/24 (Thu) |
15:50 |
(2024 SS Junior Boys League 1) |
74 |
Takapuna Grammar Junior A Boys |
def. |
Rosmini Junior A Blue |
64 |
09/05/24 (Thu) |
16:50 |
(2024 SS Junior Boys League 1) |
91 |
Northcote College Junior Premier Boys |
def. |
Pinehurst School Gorillas |
25 |
13/05/24 (Mon) |
16:10 |
(NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) |
14 |
Belmont Intermediate Nets |
def. by |
Belmont Intermediate Clippers |
39 |
13/05/24 (Mon) |
16:40 |
(NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate ) |
59 |
Rosmini Mavericks |
def. |
MBIS Gators |
14 |
13/05/24 (Mon) |
17:10 |
(NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate) |
16 |
Rosmini Wizards |
def. by |
Northcote Intermediate Bulls |
25 |
13/05/24 (Mon) |
17:40 |
(NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) |
19 |
NX Whetu |
def. |
Belmont Intermediate Buckets |
14 |
13/05/24 (Mon) |
18:10 |
(NZCT S1 Boys Div 2 D - Intermediate) |
24 |
Belmont Intermediate Pistons |
def. |
NX Bullets |
10 |
13/05/24 (Mon) |
18:40 |
(NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate ) |
30 |
Ponsonby Intermediate Heat |
def. by |
Belmont Intermediate Spurs |
38 |
13/05/24 (Mon) |
19:10 |
(NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) |
5 |
NX Kotare |
def. by |
Mahu Mambass |
20 |
13/05/24 (Mon) |
19:40 |
(NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) |
22 |
Kristin Year 8 Girls Kokako |
def. |
TNIS Sparks |
14 |
13/05/24 (Mon) |
20:10 |
(NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) |
20 |
Belmont Intermediate Heat |
def. |
NX Wizards |
18 |
14/05/24 (Tue) |
16:05 |
(NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) |
18 |
Milford Primary Bears |
def. |
Verran Primary School Tall Blacks |
12 |
14/05/24 (Tue) |
16:35 |
(NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) |
8 |
Birkenhead Primary Celtics |
def. |
Birkenhead Primary Raptors |
4 |
14/05/24 (Tue) |
17:00 |
(NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball) |
10 |
Windy Ridge Bouncers |
def. by |
Target Road Stingers |
18 |
14/05/24 (Tue) |
17:30 |
(NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) |
28 |
Chelsea Primary Raptors |
def. |
Beachhaven Primary Ballers |
8 |
15/05/24 (Wed) |
15:50 |
(NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) |
7 |
Campbells Bay Primary Bulls |
def. by |
Ponsonby Primary Timbrwolves |
8 |
15/05/24 (Wed) |
16:15 |
(NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) |
22 |
Glenfield Primary Ballers |
def. |
Bayfield Primary Thunder |
2 |
15/05/24 (Wed) |
16:40 |
(NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) |
14 |
Beachhaven Primary Breakers |
def. |
Sunnybrae School Stingers |
12 |
15/05/24 (Wed) |
17:05 |
(NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) |
24 |
Target Road Ungerdogs |
def. |
Verran Primary School Warriors |
10 |
17/05/24 (Fri) |
17:40 |
(2024 SS 19U Girls League 2) |
15 |
Kristin U19 Girls Social |
def. by |
Kristin Tawa Development Squad |
47 |
20/05/24 (Mon) |
16:10 |
(NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) |
15 |
Kristin Year 8 Karearea |
def. by |
Wairau Intermediate Sharks |
33 |
20/05/24 (Mon) |
16:40 |
(NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate ) |
8 |
NX Wildcats |
def. by |
Ponsonby Intermediate Heat |
45 |
20/05/24 (Mon) |
17:10 |
(NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) |
20 |
Northcote Intermediate Tuataras |
def. by |
Pinehurst School Lakers |
43 |
20/05/24 (Mon) |
17:40 |
(NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) |
26 |
Northcote Intermediate Rams |
def. |
Belmont Intermediate Magic |
21 |
20/05/24 (Mon) |
18:10 |
(NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) |
30 |
TNIS Bulls |
def. |
Pinehurst School Blue |
27 |
20/05/24 (Mon) |
18:40 |
(NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) |
28 |
Belmont Intermediate Raptors |
def. |
TNIS Spurs |
23 |
20/05/24 (Mon) |
19:10 |
(NZCT S1 Boys Div 2 C - Intermediate) |
14 |
NX Celtics |
def. by |
Belmont Intermediate Hornets |
15 |
20/05/24 (Mon) |
19:40 |
(NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate ) |
26 |
Belmont Intermediate Mercury |
def. |
Carmel School White |
8 |
20/05/24 (Mon) |
20:10 |
(NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) |
24 |
MBIS Grizzlies |
def. by |
Ponsonby Intermediate Bucks |
27 |
21/05/24 (Tue) |
16:05 |
(NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) |
0 |
Campbells Bay Primary Warriors |
def. by |
Bayfield Primary Nuggets |
24 |
21/05/24 (Tue) |
16:35 |
(NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) |
6 |
Pinehurst School Lions |
def. |
Pinehurst School Panthers |
4 |
21/05/24 (Tue) |
17:00 |
(NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) |
14 |
Target Road Thunders |
def. |
Birkenhead Primary Raptors |
6 |
21/05/24 (Tue) |
17:30 |
(NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) |
4 |
Marlborough Primary S O'Neals |
def. by |
Sunnybrae School Magic |
14 |
22/05/24 (Wed) |
15:50 |
(NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) |
8 |
Beachhaven Primary Broncos |
def. |
Birkenhead Primary Bulls |
4 |
22/05/24 (Wed) |
16:15 |
(NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) |
16 |
Glenfield Primary Stripes |
def. |
St Mary's Northcote Saints |
0 |
22/05/24 (Wed) |
16:40 |
(NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) |
4 |
Chelsea Primary Stars |
vs |
Belmont Primary Lakers |
4 |
22/05/24 (Wed) |
17:05 |
(NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) |
8 |
Willow Park Primary Bulls |
def. by |
Campbells Bay Primary Bulls |
10 |
24/05/24 (Fri) |
16:00 |
(2024 SS Year 9 Girls) |
|
Rangitoto College Y9 Girls Red |
vs |
Kristin Year 9 Girls Tawa |
|
24/05/24 (Fri) |
16:50 |
(2024 SS Year 9 Boys League 2) |
|
HASCA Hoops |
vs |
Rangitoto College Y9 Boys Whero |
|
24/05/24 (Fri) |
17:40 |
(2024 SS 19U Girls League 2) |
|
Kristin Tawa Development Squad |
vs |
Pinehurst School Kaha |
|
24/05/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 SS 17U Boys League 3) |
|
Rangitoto College U17 Boys Ma |
vs |
HASCA U17 Boys |
|
24/05/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 SS 17U Boys League 3) |
|
Long Bay College SOCIAL TURQUOISE |
vs |
Orewa College Under 17 |
|
24/05/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 SS 19U Boys League 2) |
|
Takapuna Grammar Baka Ballers |
vs |
Rosmini Mizzeries |
|
24/05/24 (Fri) |
21:00 |
(2024 SS 19U Boys League 2) |
|
Takapuna Grammar KGFC |
vs |
Glenfield College U19 Boys B |
|
27/05/24 (Mon) |
16:10 |
(NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate) |
|
TNIS Nuggets |
vs |
Belmont Intermediate Kings |
|
27/05/24 (Mon) |
16:40 |
(NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) |
|
Belmont Intermediate Wings |
vs |
AJHS Storm |
|
27/05/24 (Mon) |
17:10 |
(NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) |
|
Birkdale Intermediate Bulls |
vs |
Belmont Intermediate Bucks |
|
27/05/24 (Mon) |
17:40 |
(NZCT S1 Boys Div 2 F - Intermediate) |
|
NX Bulls |
vs |
Rosmini Cavaliers |
|
27/05/24 (Mon) |
18:10 |
(NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) |
|
Kristin Year 8 Girls Kokako |
vs |
Mahu Mambass |
|
27/05/24 (Mon) |
18:40 |
(NZCT S1 Girls League 3 - Intermediate ) |
|
MBIS Mystics |
vs |
Northcote Intermediate Spark |
|
27/05/24 (Mon) |
19:10 |
(NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) |
|
MBIS Assassins |
vs |
Belmont Intermediate Celtics |
|
27/05/24 (Mon) |
19:40 |
(NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate ) |
|
Belmont Intermediate Mercury |
vs |
MBIS Thunder |
|
27/05/24 (Mon) |
20:10 |
(NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) |
|
NX Pacers |
vs |
TNIS Spurs |
|
28/05/24 (Tue) |
16:05 |
(NZCT S1 Y2-4 YELLOW Miniball) |
|
Hauraki School Cobras |
vs |
Milford Primary Knights |
|
28/05/24 (Tue) |
16:35 |
(NZCT S1 Y2-4 YELLOW Miniball) |
|
Marlborough Primary S Currys |
vs |
Belmont Primary Nets |
|
28/05/24 (Tue) |
17:00 |
(NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) |
|
Willow Park Primary Sparks |
vs |
Target Road Fire |
|
28/05/24 (Tue) |
17:30 |
(NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) |
|
Beachhaven Primary Bulls |
vs |
Birkenhead Primary Raptors |
|
29/05/24 (Wed) |
15:50 |
(NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) |
|
Target Road Ungerdogs |
vs |
Campbells Bay Primary Bulls |
|
29/05/24 (Wed) |
16:15 |
(NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) |
|
Manuka School Bullets |
vs |
Sunnynook Primary Pacers |
|
29/05/24 (Wed) |
16:40 |
(NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) |
|
Bayswater Primary Breakers |
vs |
Chelsea Primary Stars |
|
29/05/24 (Wed) |
17:05 |
(NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) |
|
Birkenhead Primary Bulls |
vs |
Willow Park Primary Bulls |
|
30/05/24 (Thu) |
15:50 |
(2024 SS Junior Girls League 1) |
|
Northcote College Junior Girls A |
vs |
WGHS Junior A |
|
30/05/24 (Thu) |
16:50 |
(2024 SS Junior Girls League 1) |
|
Takapuna Grammar Junior A Girls |
vs |
Rangitoto College JNR Premier Girls |
|
31/05/24 (Fri) |
16:00 |
(2024 SS 17U Boys League 2) |
|
Albany Senior High School Boys |
vs |
Glenfield College U17 Boys |
|
31/05/24 (Fri) |
16:50 |
(2024 SS 17U Boys League 2) |
|
Rangitoto College U17 Boys Kikorangi |
vs |
Kaipara College U17 Blue |
|
31/05/24 (Fri) |
17:40 |
(2024 SS 19U Girls League 2) |
|
Kristin U19 Girls Social |
vs |
Takapuna Grammar Lionesses |
|
31/05/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 SS Year 9 Boys League 3) |
|
Mahurangi College Yr 9 Boys League 2 |
vs |
Rangitoto College Y9 Boys Black |
|
04/06/24 (Tue) |
16:05 |
(NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) |
|
Birkenhead Primary Celtics |
vs |
Verran Primary School Tigers |
|
04/06/24 (Tue) |
16:35 |
(NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) |
|
Chelsea Primary Raptors |
vs |
Bayview Primary Raiders |
|
04/06/24 (Tue) |
17:00 |
(NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) |
|
Beachhaven Primary Bulls |
vs |
Sunnybrae School Magic |
|
04/06/24 (Tue) |
17:30 |
(NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) |
|
Willow Park Primary Sparks |
vs |
Glenfield Primary Hoopers |
|
05/06/24 (Wed) |
15:50 |
(NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) |
|
Birkenhead Primary Bulls |
vs |
Verran Primary School Warriors |
|
05/06/24 (Wed) |
16:15 |
(NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) |
|
Bayfield Primary Thunder |
vs |
St Joseph's Catholic School Heat |
|
05/06/24 (Wed) |
16:40 |
(NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) |
|
Windy Ridge Primary Storm |
vs |
Westminster Keas |
|
05/06/24 (Wed) |
17:05 |
(NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) |
|
Beachhaven Primary Broncos |
vs |
Ponsonby Primary Timbrwolves |
|
06/06/24 (Thu) |
15:50 |
(2024 SS Junior Girls League 1) |
|
Rangitoto College JNR Premier Girls |
vs |
WGHS Junior A |
|
06/06/24 (Thu) |
16:50 |
(2024 SS Junior Girls League 1) |
|
Long Bay College Junior Prems Girls |
vs |
Northcote College Junior Girls A |
|
07/06/24 (Fri) |
16:00 |
(2024 SS 17U Boys League 2) |
|
Birkenhead College U17 B Boys |
vs |
Glenfield College U17 Boys |
|
07/06/24 (Fri) |
16:50 |
(2024 SS 17U Boys League 3) |
|
Long Bay College SOCIAL TURQUOISE |
vs |
Rangitoto College U17 Boys Ma |
|
07/06/24 (Fri) |
17:40 |
(2024 SS 17U Boys League 4) |
|
Rangitoto College U17 Boys Pango |
vs |
Kristin U17 Boys B |
|
07/06/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 SS 17U Boys League 4) |
|
Kaipara College U17 Yellow |
vs |
Takapuna Grammar U17 Boys Social Blue |
|
10/06/24 (Mon) |
16:10 |
(NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate) |
|
TNIS Nets |
vs |
Belmont Intermediate Pelicans |
|
10/06/24 (Mon) |
16:40 |
(NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate ) |
|
MBIS Scorpions |
vs |
Rosmini Bucks |
|
10/06/24 (Mon) |
17:10 |
(NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) |
|
TNIS Spurs |
vs |
Ponsonby Intermediate Bucks |
|
10/06/24 (Mon) |
17:40 |
(NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate ) |
|
Wairau Intermediate Rams |
vs |
MBIS Mustangs |
|
10/06/24 (Mon) |
18:10 |
(NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) |
|
Birkdale Intermediate Blitz |
vs |
NX Kotare |
|
10/06/24 (Mon) |
18:40 |
(NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate) |
|
NX Warriors |
vs |
Glenfield Intermediate Gators |
|
10/06/24 (Mon) |
19:10 |
(NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) |
|
Belmont Intermediate Wings |
vs |
Northcote Intermediate Swifts |
|
10/06/24 (Mon) |
19:40 |
(NZCT S1 Boys Div 2 C - Intermediate) |
|
Belmont Intermediate Hornets |
vs |
TKKM Kura Tu Toa |
|
10/06/24 (Mon) |
20:10 |
(NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate ) |
|
Birkdale Intermediate Bullets |
vs |
Ponsonby Intermediate Heat |
|
12/06/24 (Wed) |
15:50 |
(NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) |
|
Birkenhead Primary Bulls |
vs |
Ponsonby Primary Timbrwolves |
|
12/06/24 (Wed) |
16:15 |
(NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) |
|
St Mary's Northcote Saints |
vs |
Glenfield Primary Ballers |
|
12/06/24 (Wed) |
16:40 |
(NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) |
|
HASCA Hornets |
vs |
Beachhaven Primary Breakers |
|
12/06/24 (Wed) |
17:05 |
(NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) |
|
Westminster Kings |
vs |
Target Road Ungerdogs |
|
13/06/24 (Thu) |
18:10 |
(2024 SS Year 9 Boys League 1) |
|
Northcote College Year 9 Boys Blue |
vs |
Long Bay College YEAR 9A TEAL |
|
14/06/24 (Fri) |
16:00 |
(2024 SS 19U Boys League 3) |
|
Rosmini Blue |
vs |
Takapuna Grammar U19 Boys Social Sky |
|
14/06/24 (Fri) |
16:50 |
(2024 SS Year 9 Boys League 4) |
|
Rosmini Pythons |
vs |
TKKM Rimu |
|
14/06/24 (Fri) |
17:40 |
(2024 SS 17U Boys League 2) |
|
Albany Senior High School Boys |
vs |
Takapuna Grammar U17 Boys Social White |
|
14/06/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 SS 17U Girls League 2) |
|
WGHS Social Red |
vs |
Birkenhead College U17 Girls |
|
20/06/24 (Thu) |
15:50 |
(2024 SS Year 9 Boys League 1) |
|
Rosmini Bruins |
vs |
Pinehurst School Sharks |
|
21/06/24 (Fri) |
16:00 |
(2024 SS 19U Boys League 3) |
|
Rosmini Furst Fufteen |
vs |
Takapuna Grammar U19 Boys Social Sky |
|
21/06/24 (Fri) |
16:50 |
(2024 SS Year 9 Boys League 4) |
|
Kristin Year 9 Karaka |
vs |
AJHS Denim |
|
21/06/24 (Fri) |
17:40 |
(2024 SS 17U Boys League 3) |
|
Rangitoto College U17 Boys Blue |
vs |
Takapuna Grammar Senior C Boys |
|
21/06/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 SS 17U Girls League 2) |
|
Whangaparaoa U17 Girls |
vs |
Northcote College U17 Girls |
|
27/06/24 (Thu) |
16:50 |
(2024 SS 17U Boys League 1) |
|
HPSS U17 A |
vs |
Rosmini Junior Premiers |
|
05/07/24 (Fri) |
16:00 |
(2024 SS 17U Boys League 2) |
|
Takapuna Grammar U17 Boys Social White |
vs |
Birkenhead College U17 B Boys |
|
05/07/24 (Fri) |
16:50 |
(2024 SS Year 9 Boys League 4) |
|
Long Bay College YEAR 9 YELLOW |
vs |
Rosmini Pythons |
|
05/07/24 (Fri) |
17:40 |
(2024 SS 19U Boys League 2) |
|
Rosmini Mizzeries |
vs |
Rangitoto College U19 Boys Ma |
|
05/07/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 SS 17U Girls League 2) |
|
Northcote College U17 Girls |
vs |
Long Bay College Girls U17 BLACK |
|
26/07/24 (Fri) |
16:00 |
(2024 SS 19U Boys League 3) |
|
Rosmini Blue |
vs |
Kristin U19 Boys Jade |
|
26/07/24 (Fri) |
16:50 |
(2024 SS Year 9 Boys League 2) |
|
Takapuna Grammar Year 9 B Boys |
vs |
HASCA Hoops |
|
26/07/24 (Fri) |
17:40 |
(2024 SS Year 9 Boys League 3) |
|
Rangitoto College Y9 Boys Black |
vs |
Rangitoto College Y9 Boys Kikorangi |
|
26/07/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 SS 17U Girls League 2) |
|
Long Bay College Girls U17 BLACK |
vs |
WGHS Social Red |
|