Postponed
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
10/05/24 (Fri) | 00:05 | (Girls Grade 12) | Lennox Head Angelsharks | vs | Shores United Dragons | ||
10/05/24 (Fri) | 00:05 | (Girls Grade 12) | Ballina | vs | Byron Bay Wildcats | ||
10/05/24 (Fri) | 00:05 | (Girls Grade 14) | Lennox Head | vs | TEBFC | ||
10/05/24 (Fri) | 00:05 | (Girls Grade 15) | Pottsville Beach | vs | Alstonville | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 12 Div. 2 North) | Uki Pythons | vs | Byron Bay | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 15 Div. 2) | Goonellabah | vs | Alstonville | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 15 Div. 2) | Casino RSM Cobras | vs | Bangalow | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 15 Div. 2) | Uki Pythons | vs | Richmond Rovers | ||
11/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 16) | Alstonville Red | vs | Pottsville Beach | ||
12/05/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 12) | Casino RSM Cobras | vs | Alstonville | ||
12/05/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 12) | Byron Bay Wildcats | vs | Lennox Head Angelsharks | ||
12/05/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 12) | Woodburn | vs | Goonellabah | ||
12/05/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 12) | Shores United Dolphins | vs | Shores United Dragons | ||
12/05/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 13) | Casino RSM Cobras | vs | Byron Bay | ||
12/05/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 13) | Alstonville Black | vs | Lennox Head Angelsharks | ||
12/05/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 13) | Uki Pythons | vs | Dunoon United | ||
12/05/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 13) | Lismore Thistles | vs | Pottsville Beach | ||
12/05/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 13) | Lennox Head Leopard Sharks | vs | Alstonville Red | ||
12/05/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 14) | Byron Bay | vs | MBVFC | ||
12/05/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 15) | Byron Bay | vs | Bangalow | ||
12/05/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 15) | Pottsville Beach | vs | Dunoon United | ||
12/05/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 15) | Lennox Head | vs | Alstonville | ||
12/05/24 (Sun) | 00:05 | (Grade 12 Div. 1) | Goonellabah | vs | Byron Bay Rams | ||
12/05/24 (Sun) | 00:05 | (Grade 12 Div. 2) | Lismore Thistles | vs | Ballina | ||
12/05/24 (Sun) | 00:05 | (Grade 13 Div. 1) | Lismore Thistles | vs | Ballina | ||
12/05/24 (Sun) | 00:05 | (Women's League 2) | Shores United | vs | Nimbin Headers | ||
12/05/24 (Sun) | 00:05 | (Women's League 4) | Suffolk Park | vs | TEBFC | ||
15/05/24 (Wed) | 00:05 | (Women's League 5) | Richmond Rovers | vs | Dunoon United | ||
15/05/24 (Wed) | 00:05 | (Women's Premier League) | Richmond Rovers | vs | Lennox Head | ||
17/05/24 (Fri) | 00:05 | (Girls Grade 12) | Goonellabah | vs | Shores United Dolphins | ||
17/05/24 (Fri) | 00:05 | (Girls Grade 13) | Pottsville Beach | vs | Bangalow | ||
17/05/24 (Fri) | 00:05 | (Girls Grade 13) | Lennox Head Angelsharks | vs | Lennox Head Leopard Sharks | ||
17/05/24 (Fri) | 00:05 | (Girls Grade 15) | Lennox Head | vs | Bangalow | ||
17/05/24 (Fri) | 00:05 | (Grade 12 Div. 1) | Byron Bay Lions | vs | MBVFC | ||
17/05/24 (Fri) | 00:05 | (Grade 12 Div. 2 North) | Tumbulgum White | vs | Tumbulgum Red | ||
17/05/24 (Fri) | 00:05 | (Grade 12 Div. 2 North) | Pottsville Beach Panthers | vs | Shores United | ||
17/05/24 (Fri) | 00:05 | (Grade 13 Div. 1) | Richmond Rovers | vs | Lismore Thistles | ||
17/05/24 (Fri) | 00:05 | (Grade 14 Div. 1) | Alstonville Black | vs | MBVFC | ||
17/05/24 (Fri) | 00:05 | (Grade 14 Div. 1) | Alstonville Red | vs | Richmond Rovers | ||
17/05/24 (Fri) | 00:05 | (Grade 15 Div. 1) | Byron Bay | vs | Lennox Head Tiger Sharks | ||
17/05/24 (Fri) | 00:05 | (Men's League 1) | Goonellabah | vs | Lismore Thistles | ||
17/05/24 (Fri) | 00:05 | (Men's League 6) | Richmond Rovers | vs | Shores United | ||
17/05/24 (Fri) | 00:05 | (Women's League 3) | TEBFC | vs | Lismore Thistles | ||
17/05/24 (Fri) | 00:05 | (Women's League 3) | Pottsville Beach | vs | Tumbulgum | ||
17/05/24 (Fri) | 00:05 | (Women's League 4) | TEBFC | vs | Lismore Thistles | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 12 Div. 1) | Byron Bay Rams | vs | Alstonville | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 12 Div. 1) | Lennox Head | vs | Richmond Rovers | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 12 Div. 2) | Dunoon United | vs | Lismore Thistles | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 12 Div. 2) | Lismore Workers | vs | Ballina | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 12 Div. 2) | Alstonville | vs | Casino RSM Cobras | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 12 Div. 2) | Richmond Rovers | vs | Woodburn | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 12 Div. 2 North) | Ballina | vs | Byron Bay | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 12 Div. 2 North) | TEBFC | vs | Bangalow | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 12 Div. 2 North) | Lennox Head | vs | Pottsville Beach Cougars | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 13 Div. 1) | Lennox Head Tigersharks | vs | Lennox Head Red Sharks | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 13 Div. 1) | Byron Bay | vs | Alstonville | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 13 Div. 2) | Alstonville | vs | Casino RSM Cobras | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 13 Div. 2) | Dunoon United | vs | Kyogle | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 13 Div. 2) | Richmond Rovers | vs | Bangalow | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 14 Div. 1) | Byron Bay | vs | South Lismore | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 14 Div. 2) | Ballina | vs | Richmond Rovers | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 14 Div. 2) | Woodburn | vs | Byron Bay | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 14 Div. 2) | Alstonville | vs | Lennox Head | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 15 Div. 1) | Richmond Rovers | vs | Dunoon United | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 15 Div. 1) | Lennox Head Redsharks | vs | Alstonville | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 15 Div. 2) | TEBFC | vs | Alstonville | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 15 Div. 2) | Tumbulgum | vs | Kyogle | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 15 Div. 2) | Bangalow | vs | Goonellabah | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 15 Div. 2) | Richmond Rovers | vs | Casino RSM Cobras | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 16) | Goonellabah | vs | Alstonville Red | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 16) | Woodburn | vs | Alstonville Black | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's Championship League) | South Lismore | vs | Byron Bay | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's Championship League) | Goonellabah | vs | Richmond Rovers | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's Championship League) | Nimbin Headers | vs | Lennox Head | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 2) | TEBFC | vs | Byron Bay | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 2) | Tumbulgum | vs | MBVFC | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 2) | Bangalow | vs | Lennox Head | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 3) | Woodburn | vs | Alstonville | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 3) | Byron Bay | vs | Casino RSM Cobras | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 3) | Nimbin Headers | vs | Goonellabah | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 3) | Dunoon United | vs | Kyogle | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 3) | Ballina | vs | Richmond Rovers | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 4) | Bangalow | vs | Lismore Thistles | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 4) | Lennox Head | vs | Richmond Rovers | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 4) | Nimbin Headers | vs | Pottsville Beach | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 4) | Byron Bay | vs | South Lismore | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 5) | TEBFC | vs | Casino RSM Cobras | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 5) | Dunoon United | vs | MBVFC | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 5) | Ballina | vs | Richmond Rovers | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 5) | Nimbin Headers | vs | Goonellabah | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 5) | Alstonville | vs | Pottsville Beach | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 5) | Woodburn | vs | Eureka | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 6) | Lismore Workers | vs | Pottsville Beach | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 6) | Tumbulgum | vs | Lismore Thistles | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 6) | Ballina | vs | Alstonville | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 7) | TEBFC | vs | South Lismore | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 7) | Bangalow | vs | Kyogle | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 7) | Ballina | vs | Alstonville | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 7) | Lennox Head | vs | Richmond Rovers | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 7) | Nimbin Headers | vs | Eureka | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's Premier League) | South Lismore | vs | Byron Bay | ||
18/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's Premier League) | Goonellabah | vs | Richmond Rovers | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 12) | Byron Bay Leopards | vs | Goonellabah | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 12) | Byron Bay Wildcats | vs | Alstonville | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 12) | Lennox Head Angelsharks | vs | Ballina | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 12) | Shores United Dragons | vs | Casino RSM Cobras | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 12) | Lennox Head Wobbegongs | vs | Woodburn | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 13) | Bangalow | vs | Alstonville Red | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 13) | Dunoon United | vs | Alstonville Black | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 14) | Byron Bay | vs | Kyogle | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 15) | Byron Bay | vs | Lennox Head | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 15) | Dunoon United | vs | Alstonville | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 15) | Bangalow | vs | Pottsville Beach | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 16) | Alstonville | vs | Shores United | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 16) | Byron Bay | vs | Kyogle | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Grade 12 Div. 2) | Alstonville | vs | Richmond Rovers | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Grade 13 Div. 1) | Lennox Head Red Sharks | vs | MBVFC | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Grade 13 Div. 1) | Lennox Head Tigersharks | vs | Byron Bay | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Grade 13 Div. 2) | Kyogle | vs | Lennox Head | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Grade 15 Div. 2) | Kyogle | vs | Goonellabah | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Grade 15 Div. 2) | Bangalow | vs | Lismore Thistles | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Men's Championship League) | Bangalow | vs | Alstonville | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Men's League 1) | Suffolk Park | vs | Byron Bay | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Men's Premier League) | Bangalow | vs | Alstonville | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Women's League 2) | Nimbin Headers | vs | Byron Bay | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Women's League 2) | Lennox Head | vs | South Lismore | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Women's League 3) | Bangalow | vs | Goonellabah | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Women's League 3) | Byron Bay | vs | Dunoon United | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Women's League 3) | Alstonville | vs | Ballina | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Women's League 3) | Woodburn | vs | Lennox Head | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Women's League 4) | Alstonville | vs | Eureka | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Women's League 4) | Woodburn | vs | Lennox Head | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Women's League 4) | Suffolk Park | vs | Goonellabah | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Women's League 4) | Kyogle | vs | Casino RSM Cobras | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Women's League 5) | Nimbin Headers | vs | Tumbulgum | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Women's League 5) | Dunoon United | vs | Ballina | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Women's League 5) | Richmond Rovers | vs | Alstonville | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Women's Premier League) | Bangalow | vs | Byron Bay | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Women's Premier League) | Richmond Rovers | vs | Alstonville | ||
19/05/24 (Sun) | 00:05 | (Women's Premier League) | Lennox Head | vs | Ballina | ||
21/05/24 (Tue) | 00:05 | (Men's League 1) | Ballina | vs | Alstonville | ||
21/05/24 (Tue) | 00:05 | (Men's League 5) | TEBFC | vs | Ballina | ||
21/05/24 (Tue) | 00:05 | (Men's Premier League) | Goonellabah | vs | Maclean | ||
22/05/24 (Wed) | 00:05 | (Women's League 3) | Ballina | vs | Woodburn | ||
22/05/24 (Wed) | 00:05 | (Women's League 5) | Ballina | vs | Woodburn | ||
25/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 12 Div. 2) | Ballina | vs | Alstonville | ||
25/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 12 Div. 2 North) | Ballina | vs | MBVFC | ||
25/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 13 Div. 1) | Ballina | vs | Richmond Rovers | ||
25/05/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 16) | Ballina | vs | Goonellabah | ||
25/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 1) | Alstonville | vs | MBVFC | ||
25/05/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 6) | Ballina | vs | Lismore Thistles | ||
26/05/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 12) | Ballina | vs | Alstonville | ||
26/05/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 12) | Lennox Head Wobbegongs | vs | Byron Bay Leopards | ||
26/05/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 14) | TEBFC | vs | Lennox Head | ||
26/05/24 (Sun) | 00:05 | (Grade 14 Div. 1) | Byron Bay | vs | Alstonville Red | ||
26/05/24 (Sun) | 00:05 | (Grade 14 Div. 2) | Ballina | vs | Lennox Head | ||
26/05/24 (Sun) | 00:05 | (Women's League 2) | Lennox Head | vs | Nimbin Headers | ||
28/05/24 (Tue) | 00:05 | (Men's League 7) | Ballina | vs | Lennox Head | ||
31/05/24 (Fri) | 00:05 | (Girls Grade 13) | Lismore Thistles | vs | Casino RSM Cobras | ||
31/05/24 (Fri) | 00:05 | (Grade 13 Div. 1) | Lennox Head Red Sharks | vs | Lismore Thistles | ||
31/05/24 (Fri) | 00:05 | (Grade 16) | Ballina | vs | Alstonville Black | ||
31/05/24 (Fri) | 00:05 | (Men's League 2) | TEBFC | vs | Bangalow | ||
31/05/24 (Fri) | 00:05 | (Men's League 5) | Ballina | vs | Alstonville | ||
31/05/24 (Fri) | 00:05 | (Men's League 5) | TEBFC | vs | Eureka | ||
31/05/24 (Fri) | 00:05 | (Men's League 7) | TEBFC | vs | Lennox Head | ||
31/05/24 (Fri) | 00:05 | (Women's League 3) | TEBFC | vs | Byron Bay | ||
31/05/24 (Fri) | 00:05 | (Women's League 4) | Lismore Thistles | vs | Casino RSM Cobras | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 12 Div. 1) | Lennox Head | vs | Byron Bay Rams | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 12 Div. 2) | Lismore Thistles | vs | South Lismore | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 13 Div. 1) | Ballina | vs | Alstonville | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 13 Div. 1) | Byron Bay | vs | Richmond Rovers | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 14 Div. 2) | Ballina | vs | Alstonville | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Grade 15 Div. 2) | TEBFC | vs | Bangalow | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 1) | Ballina | vs | Lismore Thistles | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 4) | Lismore Thistles | vs | South Lismore | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 6) | Ballina | vs | Lismore Workers | ||
01/06/24 (Sat) | 00:05 | (Men's League 7) | Ballina | vs | Richmond Rovers | ||
02/06/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 12) | Lennox Head Angelsharks | vs | Goonellabah | ||
02/06/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 13) | Bangalow | vs | Lennox Head Angelsharks | ||
02/06/24 (Sun) | 00:05 | (Girls Grade 14) | Byron Bay | vs | TEBFC | ||
02/06/24 (Sun) | 00:05 | (Grade 12 Div. 2) | Lismore Workers | vs | South Lismore | ||
02/06/24 (Sun) | 00:05 | (Grade 12 Div. 2 North) | TEBFC | vs | Byron Bay | ||
02/06/24 (Sun) | 00:05 | (Grade 14 Div. 2) | Byron Bay | vs | Woodburn | ||
02/06/24 (Sun) | 00:05 | (Men's League 1) | Alstonville | vs | Goonellabah | ||
02/06/24 (Sun) | 00:05 | (Women's League 3) | Lismore Thistles | vs | Tumbulgum | ||
02/06/24 (Sun) | 00:05 | (Women's League 3) | Lennox Head | vs | Bangalow | ||
02/06/24 (Sun) | 00:05 | (Women's League 4) | TEBFC | vs | South Lismore | ||
02/06/24 (Sun) | 00:05 | (Women's League 4) | Lennox Head | vs | Suffolk Park | ||
02/06/24 (Sun) | 00:05 | (Women's Premier League) | Bangalow | vs | Alstonville | ||
02/06/24 (Sun) | 00:05 | (Women's Premier League) | Lennox Head | vs | Richmond Rovers | ||
04/06/24 (Tue) | 00:05 | (Grade 14 Div. 2) | Lennox Head | vs | Alstonville | ||
04/06/24 (Tue) | 00:05 | (Grade 16) | Goonellabah | vs | Woodburn | ||
04/06/24 (Tue) | 00:05 | (Men's League 2) | Lennox Head | vs | Bangalow | ||
06/06/24 (Thu) | 00:05 | (Men's League 3) | Richmond Rovers | vs | Ballina | ||
06/06/24 (Thu) | 00:05 | (Men's League 4) | Richmond Rovers | vs | Lennox Head | ||
06/06/24 (Thu) | 00:05 | (Men's League 4) | Lismore Thistles | vs | Bangalow | ||
06/06/24 (Thu) | 00:05 | (Women's League 4) | Goonellabah | vs | South Lismore |