Geelong United Basketball
Home
About us
Contact
Support
Passport Sign in
Support
Sign out
Basketball Geelong
/
S20 Monday Women 3
Filter by season
2020 Summer (S20)
Filter by competition
Select a Competition
S20 Friday - Social Boys
S20 Monday 12 Boys 1
S20 Monday 12 Boys Championship
S20 Monday 14 Boys 1
S20 Monday 14 Boys 2
S20 Monday 14 Boys 3
S20 Monday 14 Boys 4
S20 Monday 14 Boys 5
S20 Monday 14 Boys 6
S20 Monday 14 Boys 7
S20 Monday 14 Boys 8
S20 Monday 14 Boys Championship
S20 Monday Men 1
S20 Monday Men 2
S20 Monday Men 3
S20 Monday Men 4
S20 Monday Women 1
S20 Monday Women 2
S20 Monday Women 3
S20 Saturday 10 Boys 1
S20 Saturday 10 Boys 2
S20 Saturday 10 Boys 3
S20 Saturday 10 Boys 4
S20 Saturday 10 Boys 5
S20 Saturday 10 Girls 1
S20 Saturday 10 Girls 2
S20 Saturday 12 Boys 1
S20 Saturday 12 Boys 2
S20 Saturday 12 Boys 3
S20 Saturday 12 Boys 4
S20 Saturday 12 Boys 5
S20 Saturday 12 Girls 1
S20 Sunday Social Mixed 1
S20 Sunday Social Mixed 2
S20 Sunday Social Mixed 3
S20 Thursday 12 Girls 1
S20 Thursday 12 Girls Championship
S20 Thursday 20 Boys 1
S20 Thursday 20 Boys Championship
S20 Thursday 23 Boys 1
S20 Thursday 23 Boys 2
S20 Thursday 23 Boys Championship
S20 Thursday Grade 3-4 All-Stars
S20 Thursday Grade 3-4 Future Stars
S20 Thursday Grade 3-4 Rookies
S20 Thursday Grade 5-6 All-Stars
S20 Thursday Grade 5-6 Future Stars
S20 Thursday Grade 5-6 Rookies
S20 Thursday Grade P-2 All-Stars
S20 Thursday Grade P-2 Rookies
S20 Thursday Men 1
S20 Thursday Social Men's 1
S20 Thursday Social Men's 2
S20 Thursday Social Men's 3
S20 Thursday Social Men's 4
S20 Thursday Social Men's 5
S20 Thursday Social Men's 6
S20 Tuesday 14 Girls 1
S20 Tuesday 14 Girls 2
S20 Tuesday 14 Girls 3
S20 Tuesday 14 Girls 4
S20 Tuesday 14 Girls Championship
S20 Tuesday 16 Girls 1
S20 Tuesday 16 Girls 2
S20 Tuesday 16 Girls 3
S20 Tuesday 16 Girls Championship
S20 Tuesday 20 Girls 1
S20 Tuesday 20 Girls 2
S20 Tuesday 20 Girls Championship
S20 Tuesday Men 1
S20 Tuesday Men 2
S20 Tuesday Men 3
S20 Tuesday Men's Championship
S20 Tuesday Social Men's 1
S20 Tuesday Social Men's 2
S20 Tuesday Social Men's 3
S20 Tuesday Social Women's 1
S20 Tuesday Social Women's 2
S20 Tuesday Women's Championship
S20 Wednesday Social Men's 1
S20 Wednesday Social Men's 2
S20 Wednesday Social Men's 3
S20 Wednesday Social Men's 4
S20 Wednesday Social Men's 5
S20 Wednesday Social Men's 6
S20 Wednesday Social Men's 7
S20 Wednesday Social Men's 8
S20 Wednesday 16 Boys Championship
S20 Wednesday 16 Boys 1
S20 Wednesday 16 Boys 2
S20 Wednesday 16 Boys 3
S20 Wednesday 16 Boys 4
S20 Wednesday 16 Boys 5
S20 Wednesday 16 Boys 6
S20 Wednesday 16 Boys 7
S20 Wednesday 18 Boys Championship
S20 Wednesday 18 Boys 1
S20 Wednesday 18 Boys 2
S20 Wednesday 18 Boys 3
S20 Wednesday 18 Boys 4
Fixtures/Results
S20 Monday Women 3
Fixture
Results
Ladder
Stats
Sync to Calendar
Change stats grouping
Floor Game Summary
Rebounding Summary
Scoring Summary
Fouls Summary
Fouls Summary
Player Name
Team
M
PFS
J Belfrage
Lara Diamo
11
30
A Wilks
Try Boys B
11
27
E Gasparini
Dolphins M
11
24
R Blake
Rovers Gol
11
22
D Kitjapanon
Try Boys B
11
21
J Porter
Angel Shar
8
20
J Aherne
Lara Diamo
9
19
S Horrobin
Sharks
12
19
J Pocock
Angel Shar
10
18
M Tomicic
Lara Diamo
8
18
V Wood
Dolphins M
7
18
J Lockwood
Dolphins M
11
17
T Thorpe
Lara Cats
10
17
B Dean
Angel Shar
9
16
J Simunitsch
Lara Cats
10
16
K Mccarthy
YMCA Pumas
10
16
M Cunliffe
Try Boys B
6
16
C Evans
Pivot Wath
11
15
C England
Pivot Wath
9
15
C Williams
Lara Cats
9
15
K Camm
YMCA Pumas
9
15
K Ord
Rovers Gol
10
15
K Archie
Rovers Gol
10
15
D Bohan
Sharks
10
14
J Honey
Dolphins M
11
14
R Leach
YMCA Pumas
12
14
J Knox
Pivot Wath
8
13
T Rawiri-Fuller
YMCA Pumas
8
13
A Palmer
Rovers Gol
11
12
M Scarlett
Pivot Wath
10
12
R Alldis
Pivot Wath
10
12
B O'Brien
Lara Cats
5
11
S Minchin
Sharks
9
11
S Corcoran
YMCA Pumas
8
11
Y Kitjapanon
Try Boys B
12
11
A Schrenk
YMCA Pumas
10
10
B Cotton
Dolphins M
9
10
H Webb
Lara Diamo
11
10
K Dunbabin
Rovers Gol
11
10
K Gooden
YMCA Pumas
7
10
A Tilley
Try Boys B
8
9
B Webb
Lara Diamo
10
9
J Wood
Dolphins M
9
9
T Brajkovic
Sharks
9
9
E Deans
Sharks
11
8
K Hinds
Lara Cats
7
8
K Kruger
Lara Diamo
6
8
M Marshman
Lara Diamo
6
8
R Newcombe
YMCA Pumas
12
8
S V Arend
Lara Cats
8
8
C Smith
Try Boys B
11
7
H Tomicic
Lara Diamo
10
7
K Stonehouse
Angel Shar
7
7
M Ough
Sharks
9
7
P Knox
Pivot Wath
10
7
A Horrobin
Sharks
12
6
N Hobson
Lara Cats
7
6
T Morrow
Lara Cats
4
6
C Adelia
Lara Cats
3
5
J Appleton
Angel Shar
2
5
J Radford
Rovers Gol
11
5
M Guthrie
Rovers Gol
10
5
R Farrant
Sharks
7
5
S Perkins
Try Boys B
2
5
A Markham
Rovers Gol
8
4
C Tilley
Try Boys B
8
4
K Baltetsch
Lara Diamo
1
4
K Havard
Lara Diamo
2
4
O Richards
Dolphins M
4
4
S Garlick
Angel Shar
7
4
J King
Rovers Gol
6
3
K Havard
Lara Cats
1
3
S Anastasopoulos
Angel Shar
11
3
C Newcombe
Angel Shar
4
2
C Cartwright
Lara Diamo
6
2
M Rowe
Lara Cats
1
2
T Marshall
Dolphins M
1
2
C Lomas
Sharks
8
1
K Schlensog
Pivot Wath
11
1
K D Bono
Lara Laker
1
1
M Calder
Try Boys B
1
1
S Thomas
Angel Shar
1
1
T Mahendran
Angel Shar
1
1
A Lasky
Pivot Wath
2
E Aherne
Lara Diamo
2
E Dhamarrandji
Pivot Wath
2
N Edwards
Pivot Wath
2
T Edwards
Pivot Wath
2
Y Neal-Edwards
Pivot Wath
2
Z Yunupingu
Pivot Wath
2
* Player played for multiple teams in same competition
Turn your favourite sports memories into
A FREE NFT!
Use code:
GAMEDAY
Get Started