Northern Suburbs Basketball Association
Home
News
Support
Passport Sign in
Support
Sign out
Norths Basketball Association
/
Competition 1 U10 Girls Yellow
Filter by season
2022
2021/22
2021
2020
2019/20
2019
Filter by competition
Select a Competition
Competition 1 U10 Boys Division 1
Competition 1 U10 Boys Division 2
Competition 1 U10 Boys Division 3
Competition 1 U10 Girls Orange
Competition 1 U10 Girls Yellow
Competition 1 U12 Boys Division 1
Competition 1 U12 Boys Division 2
Competition 1 U12 Boys Division 3
Competition 1 U12 Boys Division 4
Competition 1 U12 Boys Division 5
Competition 1 U12 Girls Division 1
Competition 1 U12 Girls Division 2
Competition 1 U12 Girls Division 3
Competition 1 U13 Boys Division 1
Competition 1 U13 Boys Division 2A, 2B
Competition 1 U13 Boys Division 3
Competition 1 U13 Girls Division 1
Competition 1 U13 Girls Division 2
Competition 1 U14 Men Division 1
Competition 1 U14 Men Division 2
Competition 1 U14 Men Division 3
Competition 1 U14 Men Division 4
Competition 1 U14 Women Division 1
Competition 1 U14 Women Division 2
Competition 1 U16 Men Division 1
Competition 1 U16 Men Division 2
Competition 1 U16 Men Division 3
Competition 1 U16 Men Division 4
Competition 1 U16 Men Division 5
Competition 1 U16 Women Division 1
Competition 1 U16 Women Division 2 and 3
Competition 1 U18 Men Division 1
Competition 1 U18 Men Division 2
Competition 1 U18 Men Division 3
Competition 1 U18 Men Division 4
Competition 1 U18 Men Division 5
Competition 1 U18 Women Division 1
Competition 1 U18 Women Division 2
Competition 1 U18 Women Division 3
Competition 1 U8 Boys A
Competition 1 U8 Boys B
Competition 1 U8 Girls A
Competition 1 U8 Girls B
Junior/Miniball Draws and Ladders
Competition 1 U10 Girls Yellow
Fixture
Results
Ladder
Stats
Sync to Calendar
Change stats grouping
Floor Game Summary
Rebounding Summary
Scoring Summary
Fouls Summary
Fouls Summary
Player Name
Team
M
PFS
TFS
L Schmidt
SH Opalz
6
13
E Horan
SH Opalz
6
10
E Grover
SH Opalz
6
9
A Brandweiner
TSBC Leopa
5
8
A Singgih
Lane Cove
5
7
O Natal
Sacred Hea
4
7
T Beasley
St Michael
4
7
C Batchelor
SH Opalz
6
6
E Kelly
TSBC Leopa
6
6
G Williams
Lane Cove
4
6
G Camus
Sacred Hea
5
6
H Fong
STM Jaguar
5
5
M Murray
Lane Cove
5
5
R Chan
Lane Cove
5
5
S Nesbitt
Sacred Hea
4
5
A Swigelaar
St Michael
5
4
E Khoury
St Michael
5
4
E Mcfarlane
TSBCStingr
4
4
E Byrne
Sacred Hea
4
4
J Grigaliunas
TSBCStingr
5
4
M O'Callaghan
Sacred Hea
5
4
M Healy
STM Jaguar
5
4
O Crone
Sacred Hea
5
4
A Milicevic
TSBCStingr
5
3
F Fogarty
STM Jaguar
5
3
I Matthews
TSBC Leopa
4
3
I Briscoe
Sacred Hea
5
3
J Jarvis
St Michael
5
3
L Dobbin
TSBCStingr
5
3
M Dale-Gosper
TSBCStingr
5
3
R O'Gorman
Sacred Hea
2
3
Z Millar
Lane Cove
4
3
A Pyke
Sacred Hea
5
2
C Batchelor
Sacred Hea
1
2
C Ugarte
Sacred Hea
5
2
E Pearson
Sacred Hea
5
2
E Stuart
SH Opalz
6
2
E Bezuidenhout
SH Opalz
5
2
E Seeto
STM Jaguar
5
2
I Griffin
Sacred Hea
4
2
I Sartorio
Lane Cove
5
2
I Bartholomeusz
St Michael
5
2
L Weingarth
TSBCStingr
5
2
S Mackett
TSBC Leopa
4
2
C Stracey
Lane Cove
4
1
L Held
TSBCStingr
4
1
N Prior
TSBC Leopa
6
1
O Crone
SH Opalz
1
1
A Eade
Lane Cove
2
A Drane
St Michael
4
C Paulin
STM Jaguar
5
C Perisa
St Michael
4
E Cozens
TSBC Leopa
3
G Westcott
TSBC Leopa
3
H Wong
Sacred Hea
3
J Forde
TSBCStingr
4
J Clifford
St Michael
3
J Solomons
St Michael
3
J Prior
TSBC Leopa
1
J Hudson
STM Jaguar
2
L Schmidt
Sacred Hea
1
N Malone
TSBC Leopa
5
S Byrne
Sacred Hea
3
S Dunlop
STM Jaguar
5
* Player played for multiple teams in same competition