Barwon Heads Village Park - Pitch 1
Venue Address:
Barwon Heads SC, Geelong Road, Barwon Heads
Map Reference:
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
19/04/24 (Fri) | 19:00 | (Geelong Men's Division 1&2 Grading - Group C) | 0 | Barwon Heads SC - Group C | def. by | Surf Coast FC | 2 |
21/04/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Armstrong United FC Green | vs | Surf Coast FC - Brad | ||
21/04/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 7 Kangaroos - Southern Hub) | Barwon Heads SC Orange | vs | Barwon PSG | ||
21/04/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls Under 7's - Southern Hub) | Armstrong United FC Pink | vs | Barwon Heads SC Blue | ||
21/04/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls Under 7's - Southern Hub) | Surfside Waves SC Green | vs | Surf Coast FC White | ||
21/04/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls Under 7's - Southern Hub) | Surf Coast FC - Louis | vs | Surfside Waves SC Gold | ||
21/04/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls Under 7's - Southern Hub) | Barwon Blue | vs | FC Leopold Jess | ||
21/04/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls Under 7's - Southern Hub) | Drysdale Soccer Club | vs | Barwon White | ||
21/04/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls Under 7's - Southern Hub) | Armstrong United FC Purple | vs | FC Leopold Johanna | ||
21/04/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Surf Coast FC - Cassie | vs | FC Leopold Shane / Vito | ||
21/04/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Bellarine Sharks AFC Leopard Sharks | vs | Barwon Milan | ||
21/04/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | FC Leopold Brendan | vs | Armstrong United FC Red | ||
21/04/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Kangaroos - Southern Hub) | Surfside Waves SC White | vs | Armstrong United FC Orange | ||
21/04/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Wallabies - Southern Hub) | Breakwater Eagles SC - Ebony | vs | Barwon Heads SC | ||
21/04/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Wallabies - Southern Hub) | Surf Coast FC - Reice | vs | Surf Coast FC - Aaron | ||
21/04/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Wallabies - Southern Hub) | Armstrong United FC Blue | vs | Armstrong United FC White | ||
21/04/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Barwon Barca | vs | Barwon Heads SC Blue | ||
21/04/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Surf Coast FC - Tom | vs | Barwon Athletic | ||
21/04/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Barwon Leverkusen | vs | Bellarine Sharks Mako Sharks | ||
21/04/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Bellarine Sharks AFC Tiger Sharks | vs | Armstrong United FC Yellow | ||
21/04/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | FC Leopold Gary | vs | Surfside Waves SC U6 Sky | ||
21/04/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Surfside Waves SC Gold | vs | Breakwater Eagles SC | ||
21/04/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 7 Wallabies - Southern Hub) | Breakwater Eagles SC - Brad | vs | Surfside Waves SC Sky | ||
21/04/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 7 Wallabies - Southern Hub) | Barwon Dortmund | vs | Surfside Waves SC Green | ||
21/04/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Drysdale Soccer Club Yellow | vs | Drysdale Soccer Club Black | ||
21/04/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Barwon Heads SC Black | vs | Surfside Waves SC U6 Green | ||
21/04/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Drysdale Soccer Club Red | vs | Surfside Waves SC U6 White | ||
21/04/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Surfside Waves SC U6 Navy | vs | Surf Coast FC - Mike | ||
21/04/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | FC Leopold Andrew | vs | FC Leopold James | ||
21/04/24 (Sun) | 12:30 | (Geelong Boys' Under 13B) | 2 | Barwon Heads SC Orange | def. | Surfside Waves SC | 1 |
21/04/24 (Sun) | 14:00 | (Geelong Boys' Under 15) | 6 | Barwon Heads SC | def. | Geelong Rangers SC Red | 2 |
26/04/24 (Fri) | 18:30 | (Geelong Women's Division 1&2 Grading - Group C) | Barwon Heads SC | vs | Corio Bay SC | ||
26/04/24 (Fri) | 20:30 | (Geelong Men's Division 2&3 Grading - Group E) | Barwon Heads SC - Group E | vs | Bellarine Sharks AFC | ||
28/04/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Barwon Leverkusen | vs | Drysdale Soccer Club Yellow | ||
28/04/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Boys' Under 7 Wallabies - Southern Hub) | Surf Coast FC - Aaron | vs | Surfside Waves SC Sky | ||
28/04/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls Under 7's - Southern Hub) | Surfside Waves SC Gold | vs | Armstrong United FC Pink | ||
28/04/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls Under 7's - Southern Hub) | FC Leopold Jess | vs | Drysdale Soccer Club | ||
28/04/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls Under 7's - Southern Hub) | Barwon White | vs | Barwon Blue | ||
28/04/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls Under 7's - Southern Hub) | Barwon Heads SC Blue | vs | Surf Coast FC - Louis | ||
28/04/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls Under 7's - Southern Hub) | Surf Coast FC White | vs | Armstrong United FC Purple | ||
28/04/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls Under 7's - Southern Hub) | FC Leopold Johanna | vs | Surfside Waves SC Green | ||
28/04/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | FC Leopold Shane / Vito | vs | Bellarine Sharks AFC Leopard Sharks | ||
28/04/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Barwon Heads SC Blue | vs | Surfside Waves SC Gold | ||
28/04/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Kangaroos - Southern Hub) | Armstrong United FC Orange | vs | Barwon Heads SC Orange | ||
28/04/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Wallabies - Southern Hub) | Breakwater Eagles SC - Brad | vs | Armstrong United FC Blue | ||
28/04/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Wallabies - Southern Hub) | Surf Coast FC - Reice | vs | Surfside Waves SC Green | ||
28/04/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Wallabies - Southern Hub) | Breakwater Eagles SC - Ebony | vs | Drysdale Soccer Club | ||
28/04/24 (Sun) | 09:50 | (Geelong Boys' Under 7 Wallabies - Southern Hub) | Barwon Heads SC | vs | Barwon Dortmund | ||
28/04/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Surf Coast FC - Mike | vs | Surf Coast FC - Brad | ||
28/04/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Surfside Waves SC U6 White | vs | Drysdale Soccer Club Red | ||
28/04/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Armstrong United FC Green | vs | Surf Coast FC - Cassie | ||
28/04/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Barwon Milan | vs | Barwon Barca | ||
28/04/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Surfside Waves SC U6 Sky | vs | Surf Coast FC - Tom | ||
28/04/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Armstrong United FC Red | vs | Barwon Heads SC Black | ||
28/04/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Drysdale Soccer Club Black | vs | FC Leopold Andrew | ||
28/04/24 (Sun) | 10:40 | (Geelong Boys' Under 7 Kangaroos - Southern Hub) | Surfside Waves SC Navy | vs | Surfside Waves SC White | ||
28/04/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Armstrong United FC Yellow | vs | Bellarine Sharks AFC Tiger Sharks | ||
28/04/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Barwon Athletic | vs | FC Leopold Brendan | ||
28/04/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Surfside Waves SC U6 Green | vs | Bellarine Sharks Mako Sharks | ||
28/04/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | Breakwater Eagles SC | vs | FC Leopold Gary | ||
28/04/24 (Sun) | 11:30 | (Geelong Boys' Under 7 Joeys - Southern Hub) | FC Leopold James | vs | Surfside Waves SC U6 Navy | ||
28/04/24 (Sun) | 13:00 | (Geelong Boys' Under 13C Yellow) | Barwon Heads SC Blue | vs | Drysdale Soccer Club Yellow | ||
28/04/24 (Sun) | 13:00 | (Geelong Girls' Under 11 Joeys) | Barwon Heads SC Blue | vs | Golden Plains Soccer Club Gold | ||
28/04/24 (Sun) | 14:30 | (Geelong Boys' Under 15) | Barwon Heads SC | vs | Surfside Waves SC | ||
03/05/24 (Fri) | 19:00 | (Geelong Men's Division 1&2 Grading - Group C) | Barwon Heads SC - Group C | vs | Breakwater Eagles SC | ||
04/05/24 (Sat) | 09:30 | (Geelong Girls' Under 13) | Barwon Heads SC | vs | Surf Coast FC - Chris | ||
05/05/24 (Sun) | 09:15 | (Geelong Boys' Under 11 Joeys - South Green) | Barwon Heads SC Blue | vs | FC Leopold Aaron | ||
05/05/24 (Sun) | 10:30 | (Geelong Boys' Under 11 Wallabies - South) | Barwon Heads SC | vs | Surfside Waves SC Black | ||
10/05/24 (Fri) | 18:30 | (Geelong Men's Division 2&3 Grading - Group E) | Barwon Heads SC - Group E | vs | Corio Bay SC Blue - Group E | ||
10/05/24 (Fri) | 20:30 | (Geelong Women's Division 1&2 Grading - Group C) | Barwon Heads SC | vs | FC Leopold | ||
11/05/24 (Sat) | 09:30 | (Geelong Girls' Under 13) | Barwon Heads SC | vs | Surfside Waves SC | ||
11/05/24 (Sat) | 11:00 | (Geelong Girls' Under 15 ) | Barwon Heads SC | vs | Barwon SC | ||
12/05/24 (Sun) | 09:00 | (Geelong Girls' Under 11 Joeys) | Barwon Heads SC Blue | vs | Lara United FC White | ||
12/05/24 (Sun) | 10:30 | (Geelong Boys' Under 13B) | Barwon Heads SC Orange | vs | Breakwater Eagles SC |