EFS 2
Season Fixture for Venue
DATE | TIME | Competition Name | HOME TEAM | AWAY TEAM | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
13/02/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 65 | Stallions | def. | Dolphinz Manta Rays | 38 |
13/02/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 53 | Bob Ross in the Paint | def. by | Move Stuff | 61 |
20/02/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 57 | Air New Zealand Flyers | def. by | Move Stuff | 60 |
20/02/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 36 | Stallions | def. by | Ghostface Drillahz B | 42 |
27/02/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 57 | Dolphinz Fatcatz | def. | Ghostface Drillahz B | 48 |
27/02/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 53 | Air New Zealand Flyers | def. | Bob Ross in the Paint | 47 |
05/03/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 57 | Dolphinz Manta Rays | def. | Bob Ross in the Paint | 48 |
05/03/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 61 | Dolphinz Fatcatz | def. | Stallions | 38 |
06/03/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 105 | Choppers | def. | Monstars | 97 |
12/03/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 67 | Move Stuff | def. | Stallions | 57 |
12/03/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 0 | Dolphinz Manta Rays | vs | Air New Zealand Flyers | 0 |
13/03/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 91 | Magic Bolo's | def. | Swerve Premiers | 76 |
13/03/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | 91 | Choppers | def. | AUT Premiers | 73 |
19/03/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 88 | Ghostface Drillahz B | def. | Air New Zealand Flyers | 29 |
19/03/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 62 | Move Stuff | def. | Dolphinz Fatcatz | 51 |
26/03/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 40 | Bob Ross in the Paint | def. by | Dolphinz Fatcatz | 56 |
26/03/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 46 | Ghostface Drillahz B | def. | Dolphinz Manta Rays | 34 |
27/03/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 88 | Choppers | def. | Jambre Group McDonalds Raiders | 85 |
27/03/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | 90 | Magic Bolo's | def. | Monstars | 53 |
03/04/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 64 | Jambre Group McDonalds Raiders | def. by | Magic Bolo's | 90 |
03/04/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | 97 | Choppers | def. | Harbour Prem Men | 92 |
08/04/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) | 0 | AJHS Thunder | def. | Northcote Intermediate Breakers | 0 |
08/04/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 9 - Intermediate ) | 21 | MBIS Stingrays | def. | TNIS Magic | 15 |
08/04/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | 6 | Belmont Intermediate Celtics | def. by | Mahurangi College Junior Boys Aims | 36 |
08/04/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate ) | 30 | Kristin Year 7 Kikorangi | def. | Rosmini Suns | 20 |
08/04/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | 33 | Rosmini Jazz | def. | NX Suns | 30 |
08/04/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Boys Div 2 G - Intermediate) | 4 | Rosmini Heat | vs | Pinehurst School White | 4 |
08/04/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 19 | St Marys College Thunder | def. | TNIS Aces | 18 |
08/04/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 0 | MBIS Sharks | def. | Northcote Intermediate Vanguards | 0 |
08/04/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) | 13 | MBIS Snipers | def. by | Ponsonby Intermediate Bucks | 31 |
08/04/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) | 0 | Northcote Intermediate Saints | def. by | Kristin Year 7 Whero | 0 |
09/04/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | 6 | Willow Park Primary Titans | def. | Pinehurst School Panthers | 4 |
09/04/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) | 4 | Beachhaven Primary Ballers | vs | Bayview Primary Raiders | 4 |
09/04/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | 12 | Bayswater Primary Panthers | def. | Greenhithe Primary Warriors | 8 |
09/04/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 2 | Hauraki School Pythons | def. by | Bayfield Primary Kings | 20 |
09/04/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 12 | Vauxhall School Nets | def. | Chelsea Primary Celtics | 0 |
09/04/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 34 | Northcote Primary Lakers | def. | Pinehurst School Firebirds | 6 |
09/04/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 62 | Dolphinz Manta Rays | def. by | Stallions | 65 |
09/04/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 70 | Move Stuff | def. | Bob Ross in the Paint | 53 |
10/04/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 68 | AUT Premiers | def. by | Jambre Group McDonalds Raiders | 74 |
10/04/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | 95 | Harbour Prem Men | def. | Magic Bolo's | 89 |
16/04/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 75 | Move Stuff | def. | Air New Zealand Flyers | 33 |
16/04/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 50 | Ghostface Drillahz B | def. by | Stallions | 53 |
17/04/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 89 | Swerve Premiers | def. by | Choppers | 101 |
17/04/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's A Grade) | 63 | Mairangi Vice | def. | Rosmini Old Boys | 44 |
29/04/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | 17 | Kristin Year 8 Kiwi | def. | Belmont Intermediate Nuggets | 14 |
29/04/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | 26 | NX Sonics | def. | Belmont Intermediate Celtics | 15 |
29/04/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate) | 4 | NX Hawks | def. by | Northcote Intermediate Bulls | 38 |
29/04/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | 5 | TNIS Thunder | def. by | Mahurangi College Junior Boys Aims | 58 |
29/04/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | 28 | MBIS Dragons | def. | Glenfield Intermediate Gladiators | 8 |
29/04/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) | 20 | MBIS Piranhas | def. by | Ponsonby Intermediate Raptors | 26 |
29/04/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 29 | NX Whetu | def. | Carmel School Blue | 14 |
29/04/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 34 | TNIS Warriors | def. | MBIS Sharks | 33 |
29/04/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) | 18 | Belmont Intermediate Wings | def. | Glenfield Intermediate Gazelles | 10 |
29/04/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate ) | 13 | MBIS Falcons | def. by | Birkdale Intermediate Bullets | 28 |
30/04/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | 16 | Birkenhead Primary Celtics | vs | Vauxhall School All Stars | 16 |
30/04/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 2 | Kauri Park Primary Lakers | def. by | Northcote Primary Giants | 8 |
30/04/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | 12 | Bayfield Primary Nuggets | def. | Pinehurst School Panthers | 6 |
30/04/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 24 | Devonport Primary Tornadoes | def. | Kauri Park Primary Bulls | 16 |
30/04/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 12 | Milford Primary Breakers | def. by | Chelsea Primary Wildcats | 22 |
30/04/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 22 | Northcote Primary Lakers | def. | Sunnybrae School Hawks | 15 |
30/04/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 25 | Ghostface Drillahz B | def. by | Dolphinz Fatcatz | 48 |
30/04/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 46 | Bob Ross in the Paint | def. by | Air New Zealand Flyers | 59 |
01/05/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | 14 | Takapuna Primary School Lakers | def. | Bayfield Primary Raptors | 6 |
01/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | 6 | Hauraki School Eagles | def. by | Verran Primary School GOATS | 13 |
01/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 6 | Hauraki School Stars | def. by | Sunnynook Primary Cavaliers | 16 |
01/05/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 13 | Chelsea Primary Breakers | def. | Kristin Heat | 12 |
01/05/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 16 | Hauraki School Hawks | def. | Vauxhall School Vipers | 3 |
01/05/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 12 | Upper Harbour Primary School Harriers | def. by | Campbells Bay Primary Jets | 20 |
01/05/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 24 | Pinehurst School All Stars | def. | Milford Primary Raptors | 17 |
01/05/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 2 | Vauxhall School Mavericks | def. by | Campbells Bay Primary Tuatara | 38 |
01/05/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 92 | Magic Bolo's | def. by | Choppers | 118 |
01/05/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | 85 | Jambre Group McDonalds Raiders | def. by | Swerve Premiers | 115 |
02/05/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 1) | 106 | WBHS Junior Premiers | def. | Rangitoto College U15 Boys Hirangi | 25 |
02/05/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1) | 43 | AJHS Maroon | def. by | Rosmini Junior A Red | 65 |
02/05/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | 39 | WGHS U17 | def. by | Kristin Premier Girls | 65 |
02/05/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1) | 64 | Long Bay College Senior Prem Boys | def. | Birkenhead College Senior Boys | 35 |
03/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 33 | Northcote College Year 9 Girls | def. | Rangitoto College Y9 Girls Red | 2 |
03/05/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | 3 | AJHS Denim | def. by | HASCA Hoops | 52 |
03/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 0 | Mahurangi College U19 Girls | vs | Kristin U19 Girls Social | 0 |
03/05/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS 17U Boys League 2) | 38 | Kaipara College U17 Yellow | def. | Rangitoto College U17 Boys Pango | 30 |
03/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 19U Boys League 2) | 36 | Long Bay College BOYS U19 BLUE | def. by | Glenfield College U19 Boys B | 46 |
03/05/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Boys League 2) | 12 | Takapuna Grammar Gymrats | def. by | Takapuna Grammar KGFC | 13 |
06/05/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate) | 14 | Northcote Intermediate Bulls | def. | Belmont Intermediate Rockets | 9 |
06/05/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate) | 8 | NX Hawks | def. by | Rosmini Pistons | 50 |
06/05/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | 28 | Rosmini Lakers | def. | MBIS Cobras | 25 |
06/05/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Girls League 3 - Intermediate ) | 2 | NX Wairua | def. by | Belmont Intermediate Sky | 46 |
06/05/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate) | Kristin Year 8 Kotare | vs | Rosmini Hornets | ||
06/05/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) | 8 | Kristin Year 7 Whero | def. | NX Wizards | 7 |
06/05/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 26 | Belmont Intermediate Bullets | def. | MBIS Storm | 18 |
06/05/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 44 | NX Trailblazers | def. | Belmont Intermediate Lakers | 7 |
06/05/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate ) | 25 | Glenfield Intermediate Giants | def. | MBIS Raptors | 18 |
06/05/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate) | 23 | NX Jazz | def. | Rosmini Wizards | 22 |
07/05/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | 10 | Willow Park Primary Sparks | def. by | Northcote Primary Giants | 12 |
07/05/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | 6 | Target Road Thunders | def. by | Sunnybrae School Magic | 8 |
07/05/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball) | 7 | Beachhaven Primary Bulldogs | def. by | Windy Ridge Bouncers | 10 |
07/05/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | 4 | Willow Park Primary Comets | def. by | Kauri Park Primary Bulls | 26 |
07/05/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | 27 | Vauxhall School Nets | def. | Campbells Bay Primary Nuggets | 4 |
07/05/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | 24 | Campbells Bay Primary Pistons | def. | Sunnybrae School Hawks | 6 |
07/05/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 41 | Bob Ross in the Paint | def. by | Dolphinz Manta Rays | 48 |
07/05/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | 39 | Stallions | def. by | Dolphinz Fatcatz | 55 |
08/05/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | 10 | Northcote Primary Pistons | def. | Bayview Primary Warriors | 8 |
08/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | 10 | Verran Primary School Thunder | def. | Willow Park Primary Hawks | 9 |
08/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | 7 | Bayfield Primary Bullets | def. | Devonport Primary Flames | 5 |
08/05/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | 5 | Marlborough Primary M Johnsons | def. by | Marlborough Primary L James | 12 |
08/05/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | 10 | Birkdale Primary School Kahurangi | def. | Birkenhead Primary Warriors | 8 |
08/05/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | 28 | Northcote Primary Hustlers | def. | Hauraki School Thunder | 7 |
08/05/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | 12 | Westminster Kareareas | def. | Bayfield Primary Warriors | 11 |
08/05/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | 8 | Stanley Bay School Dunkers | def. by | Bayfield Primary Lakers | 34 |
08/05/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | 89 | Magic Bolo's | def. | AUT Premiers | 74 |
08/05/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | 75 | Monstars | def. by | Choppers | 84 |
09/05/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Boys League 1) | 70 | WBHS Junior A | def. | Kristin Year 9 Totara | 35 |
09/05/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1) | 68 | Rosmini Junior A Red | def. | Kingsway School U15 | 52 |
09/05/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | 15 | WGHS U17 | def. by | Otamatea High School Girls | 63 |
09/05/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1) | 70 | WBHS Premier 2 | def. | HPSS U19 A | 23 |
10/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | 40 | AJHS Blue | def. | Kristin Year 9 Girls Tawa | 6 |
10/05/24 (Fri) | 16:50 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | 25 | TKKM Rimu | def. by | Kaipara College Year 9 Blue | 47 |
10/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | 49 | WGHS Social Magenta | def. | Kristin Tawa Development Squad | 12 |
10/05/24 (Fri) | 18:30 | (2024 SS Year 9 Boys League 2) | 0 | Long Bay College YEAR 9 WHITE | vs | Rangitoto College Y9 Boys Black | 0 |
10/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | 20 | WGHS Social Red | def. | HPSS U17 Girls | 11 |
10/05/24 (Fri) | 20:10 | (2024 SS 19U Boys League 2) | 32 | Takapuna Grammar Baka Ballers | def. | Long Bay College U19 Boys Orange | 27 |
13/05/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 9 - Intermediate ) | 20 | TNIS Celtics | def. | TNIS Magic | 19 |
13/05/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate ) | 42 | Rosmini Bucks | def. | MBIS Falcons | 9 |
13/05/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate ) | 45 | Belmont Intermediate Warriors | def. | AJHS Spurs | 2 |
13/05/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate ) | 27 | Belmont Intermediate Mercury | def. | Carmel School White | 4 |
13/05/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | 26 | NX Breakers | def. | Glenfield Intermediate Greyhounds | 5 |
13/05/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate) | 22 | Rosmini Pistons | def. | Belmont Intermediate Rockets | 12 |
13/05/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | 62 | Northcote Intermediate Spirit | def. | TNIS Aces | 10 |
13/05/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | 30 | TNIS Warriors | def. | AJHS Nets | 22 |
13/05/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | 31 | NX Suns | def. | Belmont Intermediate Bucks | 20 |
13/05/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | 12 | TNIS Thunder | def. by | MBIS Vipers | 53 |
14/05/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | Belmont Primary Bucks | vs | Willow Park Primary Sparks | ||
14/05/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 MAROON Miniball) | Marlborough Primary S O'Neals | vs | Beachhaven Primary Bulls | ||
14/05/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 YELLOW Miniball) | Willow Park Primary Heat | vs | Marlborough Primary S Currys | ||
14/05/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | St Joseph's Raptors | vs | Devonport Primary Tornadoes | ||
14/05/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | Greenhithe Primary Nuggets | vs | Vauxhall School Nets | ||
14/05/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | Pinehurst School Firebirds | vs | Birkenhead Primary Nuggets | ||
14/05/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Stallions | vs | Move Stuff | ||
14/05/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Air New Zealand Flyers | vs | Dolphinz Manta Rays | ||
15/05/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | Devonport Primary Panthers | vs | Bayview Primary Warriors | ||
15/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | Target Road Buckets | vs | Willow Park Primary Hawks | ||
15/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | Kauri Park Primary Warriors | vs | Bayview Primary Breakers | ||
15/05/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | Chelsea Primary Breakers | vs | Pinehurst School Cavaliers | ||
15/05/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | Hauraki School Hawks | vs | Campbells Bay Primary Rams | ||
15/05/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | Upper Harbour Primary School Harriers | vs | Belmont Primary Knicks | ||
15/05/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | Pinehurst School All Stars | vs | Sunnynook Primary Celtics | ||
15/05/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | Vauxhall School Mavericks | vs | St Joseph's Catholic School Warriors | ||
15/05/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | Harbour Prem Men | vs | Jambre Group McDonalds Raiders | ||
15/05/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | AUT Premiers | vs | Choppers | ||
20/05/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate) | Belmont Intermediate Kings | vs | TNIS Nets | ||
20/05/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Sky | vs | Birkdale Intermediate Blitz | ||
20/05/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 9 - Intermediate ) | NX Cavaliers | vs | TNIS Magic | ||
20/05/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate) | NX Heat | vs | Belmont Intermediate Rockets | ||
20/05/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | AJHS Lakers | vs | Glenfield Intermediate Greyhounds | ||
20/05/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) | MBIS Breeze | vs | Ponsonby Intermediate Sparks | ||
20/05/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | St Marys College Thunder | vs | Carmel School Blue | ||
20/05/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | Northcote Intermediate Vanguards | vs | TNIS Warriors | ||
20/05/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | Mahurangi College Junior Boys Aims | vs | Rosmini Lakers | ||
20/05/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | Rosmini Knicks | vs | Kristin Year 8 Kiwi | ||
21/05/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) | Campbells Bay Primary Rockets | vs | Bayview Primary Raiders | ||
21/05/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 GREEN Miniball) | Birkenhead Primary Timberwolves | vs | Greenhithe Primary Warriors | ||
21/05/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) | Northcote Primary Raptors | vs | Vauxhall School Vikings | ||
21/05/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | Willow Park Primary Comets | vs | St Joseph's Raptors | ||
21/05/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | Verran Primary School Breakers | vs | Chelsea Primary Celtics | ||
21/05/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | Bayfield Primary Cavaliers | vs | Northcote Primary Lakers | ||
21/05/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Air New Zealand Flyers | vs | Ghostface Drillahz B | ||
21/05/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Dolphinz Fatcatz | vs | Move Stuff | ||
22/05/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | Kristin Thunder | vs | Northcote Primary Pistons | ||
22/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | Marlborough Primary M Jordan | vs | Verran Primary School Thunder | ||
22/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | Greenhithe Primary Thunder | vs | Sunnynook Primary Cavaliers | ||
22/05/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | Northcote Primary Nuggets | vs | Chelsea Primary Breakers | ||
22/05/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | Birkenhead Primary Hornets | vs | Hauraki School Hawks | ||
22/05/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | Pinehurst School Blazers | vs | Upper Harbour Primary School Harriers | ||
22/05/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | Milford Primary Wildcats | vs | Pinehurst School All Stars | ||
22/05/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | Hauraki School Comets | vs | Vauxhall School Mavericks | ||
22/05/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | Jambre Group McDonalds Raiders | vs | Choppers | ||
22/05/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | Monstars | vs | Magic Bolo's | ||
23/05/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 1) | Rangitoto College Y9 Boys Red | vs | Northcote College Year 9 Boys Blue | ||
23/05/24 (Thu) | 17:00 | (2024 SS Junior Boys League 1) | WBHS Junior Premiers | vs | HPSS U15 A | ||
23/05/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS Junior Boys League 1) | WBHS Junior B | vs | Pinehurst School Gorillas | ||
23/05/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | Long Bay College Senior Girls PREMS | vs | WGHS Open A | ||
23/05/24 (Thu) | 20:15 | (2024 SS 19U Boys League 1) | Takapuna Grammar Senior A Boys | vs | Long Bay College Senior A Boys | ||
27/05/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) | Glenfield Intermediate Grizzlies | vs | NX Suns | ||
27/05/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate ) | Ponsonby Intermediate Cavs | vs | Westminster Blazers | ||
27/05/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | MBIS Cobras | vs | Mahurangi College Junior Boys Aims | ||
27/05/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) | Pinehurst School Blue | vs | Glenfield Intermediate Greyhounds | ||
27/05/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate ) | MBIS Stealth | vs | Glenfield Intermediate Giants | ||
27/05/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) | St Marys College Storm | vs | Northcote Intermediate Swifts | ||
27/05/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | NX Whetu | vs | MBIS Storm | ||
27/05/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | Kristin Year 8 Kea | vs | MBIS Sharks | ||
27/05/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) | Pinehurst School Lakers | vs | TNIS Lakers | ||
27/05/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) | Belmont Intermediate Heat | vs | NX Lakers | ||
28/05/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | Milford Primary Bears | vs | Belmont Primary Bucks | ||
28/05/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Year 2 Mixed Miniball) | Pinehurst School Lions | vs | Campbells Bay Primary Warriors | ||
28/05/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) | Verran Primary School Tall Blacks | vs | Northcote Primary Giants | ||
28/05/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | Kauri Park Primary Bulls | vs | Hauraki School Pythons | ||
28/05/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | Verran Primary School Breakers | vs | Campbells Bay Primary Nuggets | ||
28/05/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | Sunnybrae School Hawks | vs | Willow Park Primary Giants | ||
28/05/24 (Tue) | 19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Dolphinz Fatcatz | vs | Bob Ross in the Paint | ||
28/05/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Dolphinz Manta Rays | vs | Ghostface Drillahz B | ||
29/05/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) | Bayfield Primary Thunder | vs | St Mary's Northcote Saints | ||
29/05/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | Target Road Buckets | vs | Marlborough Primary M Jordan | ||
29/05/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | Hauraki School Stars | vs | Devonport Primary Flames | ||
29/05/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | Willow Park Primary Vikings | vs | Kristin Heat | ||
29/05/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | Ponsonby Primary Kings | vs | Vauxhall School Vipers | ||
29/05/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | Belmont Primary Bulls | vs | Campbells Bay Primary Jets | ||
29/05/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | Ponsonby Primary Hornets | vs | Milford Primary Raptors | ||
29/05/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | Devonport Primary Storm | vs | Campbells Bay Primary Tuatara | ||
29/05/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | Harbour Prem Men | vs | Choppers | ||
29/05/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | Monstars | vs | AUT Premiers | ||
30/05/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 1) | Northcote College Year 9 Boys Gold | vs | Rangitoto College Y9 Boys Red | ||
30/05/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | Otamatea High School Girls | vs | WGHS Social Pink | ||
31/05/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | Rangitoto College Y9 Girls Red | vs | Takapuna Grammar Year 9 A Girls | ||
31/05/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | Takapuna Grammar U19 Girls Social | vs | Long Bay College U19 Girls Red | ||
31/05/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | WGHS Social Red | vs | Northcote College U17 Girls | ||
04/06/24 (Tue) | 15:50 | (NZCT S1 Y2-4 BLUE Miniball) | St Joseph's Catholic School Knicks | vs | Takapuna Primary School Rockets | ||
04/06/24 (Tue) | 16:20 | (NZCT S1 Y2-4 INDIGO Miniball) | Belmont Primary Heat | vs | HASCA Hawks | ||
04/06/24 (Tue) | 16:50 | (NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball) | Campbells Bay Primary Heat | vs | Birkdale Primary School Kikorangi | ||
04/06/24 (Tue) | 17:20 | (NZCT S1 Y2-4 RED Miniball) | Willow Park Primary Comets | vs | Northcote Primary Clippers | ||
04/06/24 (Tue) | 17:50 | (NZCT S1 Y2-4 WHITE Miniball) | Verran Primary School Breakers | vs | Chelsea Primary Wildcats | ||
04/06/24 (Tue) | 18:20 | (NZCT S1 Y2-4 GOLD Miniball) | Birkenhead Primary Nuggets | vs | Campbells Bay Primary Pistons | ||
04/06/24 (Tue) (Semi Final 1) |
19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Undecided | vs | Undecided | ||
04/06/24 (Tue) (Semi Final 2) |
20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Undecided | vs | Undecided | ||
05/06/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | Bayview Primary Warriors | vs | Takapuna Primary School Lakers | ||
05/06/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | Willow Park Primary Hawks | vs | Hauraki School Eagles | ||
05/06/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | Bayfield Primary Bullets | vs | Bayview Primary Breakers | ||
05/06/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | Willow Park Primary Vikings | vs | Pinehurst School Cavaliers | ||
05/06/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | Ponsonby Primary Kings | vs | Campbells Bay Primary Rams | ||
05/06/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | Belmont Primary Bulls | vs | Belmont Primary Knicks | ||
05/06/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | Ponsonby Primary Hornets | vs | Sunnynook Primary Celtics | ||
05/06/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | Devonport Primary Storm | vs | St Joseph's Catholic School Warriors | ||
05/06/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | Swerve Premiers | vs | Monstars | ||
05/06/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | Jambre Group McDonalds Raiders | vs | AUT Premiers | ||
06/06/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | Kristin U17 Boys A | vs | Whangaparaoa U17 Boys | ||
06/06/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | WGHS Open A | vs | WGHS Social Pink | ||
07/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | Kristin Year 9 Girls Tawa | vs | Northcote College Year 9 Girls | ||
07/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | Kristin Tawa Development Squad | vs | Takapuna Grammar Lionesses | ||
07/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | Northcote College U17 Girls | vs | Rangitoto College U17 Girls Blue | ||
10/06/24 (Mon) | 15:50 | (NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Warriors | vs | Ponsonby Intermediate Nets | ||
10/06/24 (Mon) | 16:20 | (NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate) | NX Hawks | vs | Rosmini Wizards | ||
10/06/24 (Mon) | 16:50 | (NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) | NX Kings | vs | Wairau Intermediate Sharks | ||
10/06/24 (Mon) | 17:20 | (NZCT S1 Girls League 3 - Intermediate ) | AJHS Sparks | vs | Northcote Intermediate Spark | ||
10/06/24 (Mon) | 17:50 | (NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) | Mahurangi College Junior Boys Aims | vs | NX Sonics | ||
10/06/24 (Mon) | 18:20 | (NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) | TKKM Maire | vs | Northcote Intermediate Saints | ||
10/06/24 (Mon) | 18:50 | (NZCT S1 Girls League 1 - Intermediate ) | Belmont Intermediate Bullets | vs | Northcote Intermediate Spirit | ||
10/06/24 (Mon) | 19:25 | (NZCT S1 Boys League 1 - Intermediate ) | Kristin Year 8 Kea | vs | AJHS Nets | ||
10/06/24 (Mon) | 20:00 | (NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) | MBIS Cyclones | vs | St Marys College Storm | ||
10/06/24 (Mon) | 20:30 | (NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate ) | Carmel School White | vs | MBIS Thunder | ||
11/06/24 (Tue) (Grand Final) |
19:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Undecided | vs | Undecided | ||
11/06/24 (Tue) | 20:15 | (2024 S1 Men's B Grade) | Undecided | vs | Undecided | ||
12/06/24 (Wed) | 15:40 | (NZCT S1 Y5-6 League H Miniball) | Devonport Primary Panthers | vs | Milford Primary Thunder | ||
12/06/24 (Wed) | 16:05 | (NZCT S1 Y5-6 League G Miniball) | Target Road Buckets | vs | Belmont Primary Celtics | ||
12/06/24 (Wed) | 16:30 | (NZCT S1 Y5-6 League F Miniball) | Kauri Park Primary Warriors | vs | Greenhithe Primary Thunder | ||
12/06/24 (Wed) | 16:55 | (NZCT S1 Y5-6 League E Miniball) | Willow Park Primary Vikings | vs | Marlborough Primary L James | ||
12/06/24 (Wed) | 17:20 | (NZCT S1 Y5-6 League D Miniball) | Ponsonby Primary Kings | vs | Birkenhead Primary Warriors | ||
12/06/24 (Wed) | 17:45 | (NZCT S1 Y5-6 League C Miniball) | Belmont Primary Bulls | vs | Hauraki School Thunder | ||
12/06/24 (Wed) | 18:10 | (NZCT S1 Y5-6 League B Miniball) | Ponsonby Primary Hornets | vs | Bayfield Primary Warriors | ||
12/06/24 (Wed) | 18:35 | (NZCT S1 Y5-6 League A Miniball) | Devonport Primary Storm | vs | Bayfield Primary Lakers | ||
12/06/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | Jambre Group McDonalds Raiders | vs | Monstars | ||
12/06/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | Harbour Prem Men | vs | AUT Premiers | ||
13/06/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | Northcote College U17A Boys | vs | Whangaparaoa U17 Boys | ||
13/06/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | WGHS Open A | vs | Kristin Premier Girls | ||
14/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | Birkenhead College Y9 Girls | vs | AJHS Blue | ||
14/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | Albany Senior High School Girls | vs | Long Bay College U19 Girls Red | ||
14/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | HPSS U17 Girls | vs | Long Bay College Girls U17 BLACK | ||
20/06/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | Takapuna Grammar Junior A Girls | vs | Long Bay College Junior Prems Girls | ||
20/06/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | Long Bay College Senior Girls PREMS | vs | WGHS Social Pink | ||
21/06/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | Takapuna Grammar Year 9 A Girls | vs | Rangitoto College Y9 Girls Blue | ||
21/06/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | Long Bay College Girls U19 GREEN | vs | Mahurangi College U19 Girls | ||
21/06/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | Birkenhead College U17 Girls | vs | Rangitoto College U17 Girls Blue | ||
26/06/24 (Wed) | 19:15 | (2024 S1 Men's Premier League) | Harbour Prem Men | vs | Monstars | ||
26/06/24 (Wed) | 20:45 | (2024 S1 Men's Premier League) | Swerve Premiers | vs | Jambre Group McDonalds Raiders | ||
27/06/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Boys League 1) | Rosmini Bruins | vs | Rangitoto College Y9 Boys Red | ||
27/06/24 (Thu) | 18:00 | (2024 SS 17U Boys League 1) | Northcote College U17A Boys | vs | Rosmini U17A | ||
27/06/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | Otamatea High School Girls | vs | WGHS U17 | ||
04/07/24 (Thu) | 16:00 | (2024 SS Junior Girls League 1) | Rangitoto College JNR Premier Girls | vs | Takapuna Grammar Junior A Girls | ||
04/07/24 (Thu) | 19:00 | (2024 SS 19/17U Girls League 1 combined) | Takapuna Grammar Senior B Girls | vs | Kristin Premier Girls | ||
05/07/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | Rangitoto College Y9 Girls Red | vs | Northcote College Year 9 Girls | ||
05/07/24 (Fri) | 17:40 | (2024 SS 19U Girls League 2) | Albany Senior High School Girls | vs | Kristin Tawa Development Squad | ||
05/07/24 (Fri) | 19:20 | (2024 SS 17U Girls League 2) | Long Bay College Girls U17 Teal | vs | Carmel School U17 | ||
26/07/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | Kristin Year 9 Girls Tawa | vs | AJHS Blue | ||
02/08/24 (Fri) | 16:00 | (2024 SS Year 9 Girls) | Birkenhead College Y9 Girls | vs | Rangitoto College Y9 Girls Blue |