Ashfield Boys High School

Venue Address
115 Liverpool Rd

Ashfield
Phone
0417215764
Map Reference
View Venue in Google Maps
Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
19/08/13 (Mon) 20:00 (All Age Mixed) 14     Mean Machine   def.   Kick Her In The Balls
19/08/13 (Mon) 20:35 (All Age Mixed) 11     Bench Stretchers   def.   The Potlucks
19/08/13 (Mon)
(Forfeit)
21:10 (All Age Mixed) Cougars   def. by   Happy Monday
19/08/13 (Mon) 21:45 (All Age Mixed) 1     M & M's   def. by   "The Stepdads"
19/08/13 (Mon) 22:20 (All Age Mixed) 3     In Your Face   def. by   PowerPuff Peeps
20/08/13 (Tue) 19:00 (All Age Men's) 3     Oizgetaroundhim   def. by   Team Gewd
20/08/13 (Tue) 19:40 (All Age Men's) 3     "Planeteers"   def. by   Inner-West All Stars
20/08/13 (Tue) 21:40 (All Age Men's) 17     Chelick United   def.   Pin Pals
20/08/13 (Tue)
(Re-Scheduled)
21:50 (All Age Men's) 6     Time Futbol Chutar!   def.   WTC FC
21/08/13 (Wed) 18:30 (All Age - Men's) 3     Swedish Dive   def. by   Spandau Ballet
21/08/13 (Wed) 19:10 (All Age - Men's) 10     Bad Boy's   def.   The Black Mamba's
21/08/13 (Wed) 19:50 (All Age - Men's) 5     Happy Endings   def.   Wii Unfit
21/08/13 (Wed) 20:30 (All Age - Men's) 5     Diebold FC   def.   Lewo FC
21/08/13 (Wed) 21:10 (All Age - Men's) 3     Because We Can   def.   FSC United
21/08/13 (Wed) 21:50 (All Age - Men's) 10     Bench Stretchers   def.   Eurotrash
22/08/13 (Thu)
(Re -Scheduled)
16:30 (Under 11/12's Girl's) The Foxes   vs   "Vixens"
22/08/13 (Thu) 17:00 (Under 11/12's Girl's) 4     "Strikers"   def.   "Vamos"
22/08/13 (Thu) 17:30 (Under 11/12's Girl's) 2     Balmain Colts   vs   Bench Warmers
22/08/13 (Thu) 18:00 (Under 11/12's Girl's) 1     Wild Cats   def. by   The Immortals
22/08/13 (Thu) 18:30 (Under 14/15's Boy's) 5     Thirsty Camels   def.   The Thunderbolts
22/08/13 (Thu) 19:00 (Under 14/15's Boy's) 3     Predators   def.   Beast FC
26/08/13 (Mon) 20:00 (All Age Mixed) 10     PowerPuff Peeps   def.   The Potlucks
26/08/13 (Mon) 20:35 (All Age Mixed) 6     In Your Face   def.   Happy Monday
26/08/13 (Mon) 21:10 (All Age Mixed) 4     M & M's   def.   Kick Her In The Balls
26/08/13 (Mon) 21:45 (All Age Mixed) 1     Cougars   def. by   Mean Machine
26/08/13 (Mon) 22:20 (All Age Mixed) 2     Bench Stretchers   vs   "The Stepdads"
27/08/13 (Tue) 19:00 (All Age Men's) 3     Team Gewd   def. by   Time Futbol Chutar!
27/08/13 (Tue) 19:40 (All Age Men's) 8     Chelick United   def.   Oizgetaroundhim
27/08/13 (Tue) 20:20 (All Age Men's) 2     Inner West   def. by   "Planeteers"
27/08/13 (Tue) 21:00 (All Age Men's) 2     FC Moretti   def. by   Inner-West All Stars
28/08/13 (Wed) 18:30 (All Age - Men's) 7     Bad Boy's   def.   Wii Unfit
28/08/13 (Wed) 19:10 (All Age - Men's) 6     The Black Mamba's   def.   Spandau Ballet
28/08/13 (Wed) 19:50 (All Age - Men's) 4     Happy Endings   def.   Lewo FC
28/08/13 (Wed) 20:30 (All Age - Men's) 3     Swedish Dive   def. by   FSC United
28/08/13 (Wed) 21:10 (All Age - Men's) 10     Diebold FC   def.   Eurotrash
28/08/13 (Wed) 21:50 (All Age - Men's) 1     Because We Can   def. by   Bench Stretchers
29/08/13 (Thu) 17:00 (Under 11/12's Girl's) 2     Wild Cats   def.   "Vamos"
29/08/13 (Thu) 17:30 (Under 11/12's Girl's) 3     "Vixens"   vs   "Strikers"
29/08/13 (Thu) 18:00 (Under 11/12's Girl's) 5     The Foxes   def.   Balmain Colts
29/08/13 (Thu) 18:30 (Under 14/15's Boy's) 1     Thirsty Camels   def. by   Beast FC
29/08/13 (Thu) 19:00 (Under 14/15's Boy's) 9     Da Boizz   def.   M & M's
29/08/13 (Thu) 19:30 (Under 14/15's Boy's) 1     The Thunderbolts   vs   The Spartans
29/08/13 (Thu) 20:00 (Under 14/15's Boy's) 4     Ps5's   vs   Predators
29/08/13 (Thu)
(Re-scheduled)
20:30 (Under 14/15's Boy's) 11     Da Boizz   def.   The Spartans
29/08/13 (Thu)
(Re-Scheduled)
20:30 (Youth Boy's) 1     "Saints"   def. by   Heskey FC
29/08/13 (Thu) 21:10 (Youth Boy's) 5     Red Stars   vs   FC United of Leichhardt
29/08/13 (Thu)
(Forfeit)
21:50 (Youth Boy's) "Foot Longs"   def. by   The "Wanderers"
31/08/13 (Sat) 10:30 (Under 8's) "Cooks River Warriors"   def. by   Apia Tigers
31/08/13 (Sat) 11:00 (Under 8's) "The Footballers"   def. by   Belmore Eagles
31/08/13 (Sat) 11:30 (Under 8's) 3     "Falcons"   def. by   Tigers
31/08/13 (Sat) 12:00 (Under 9's) 5     Belmore Eagles   def.   Red Dragons
31/08/13 (Sat) 12:30 (Under 9's) 4     Wolverines   def.   Gol FC
31/08/13 (Sat) 13:00 (Under 9's) 1     Strathfield Strikers   vs   Stingrays
31/08/13 (Sat) 13:30 (Under 9's) 5     Tigers   def.   The Dynamites
31/08/13 (Sat) 14:00 (Under 9's) 1     "Trinity Strikers"   def. by   Abbotsford All Stars
02/09/13 (Mon) 20:00 (All Age Mixed) 9     The Potlucks   def.   Happy Monday
02/09/13 (Mon) 20:35 (All Age Mixed) 3     PowerPuff Peeps   def. by   "The Stepdads"
02/09/13 (Mon) 21:10 (All Age Mixed) 5     In Your Face   def.   Mean Machine
02/09/13 (Mon) 21:45 (All Age Mixed) 5     Cougars   def.   Kick Her In The Balls
02/09/13 (Mon) 22:20 (All Age Mixed) 9     Bench Stretchers   def.   M & M's
03/09/13 (Tue) 19:00 (All Age Men's) 5     Time Futbol Chutar!   def.   Inner West
03/09/13 (Tue) 19:40 (All Age Men's) 7     Inner-West All Stars   def.   Chelick United
03/09/13 (Tue) 20:20 (All Age Men's) 13     "Planeteers"   def.   Team Gewd
03/09/13 (Tue) 21:00 (All Age Men's) 4     FC Moretti   def.   Oizgetaroundhim
03/09/13 (Tue) 21:40 (All Age Men's) Pin Pals   def. by   WTC FC
04/09/13 (Wed) 18:30 (All Age - Men's) 10     Bad Boy's   def.   Spandau Ballet
04/09/13 (Wed) 19:10 (All Age - Men's) 3     Wii Unfit   def. by   Lewo FC
04/09/13 (Wed) 19:50 (All Age - Men's) The Black Mamba's   def. by   FSC United 14 
04/09/13 (Wed) 20:30 (All Age - Men's) 5     Swedish Dive   def.   Bench Stretchers
04/09/13 (Wed) 21:10 (All Age - Men's) 6     Happy Endings   def.   Eurotrash
04/09/13 (Wed) 21:50 (All Age - Men's) 4     Diebold FC   def.   Because We Can
05/09/13 (Thu) 16:30 (Under 11/12's Girl's) 2     The Foxes   def. by   "Strikers"
05/09/13 (Thu) 17:00 (Under 11/12's Girl's) "Vamos"   def. by   The Immortals
05/09/13 (Thu) 17:30 (Under 11/12's Girl's) 2     Balmain Colts   def.   Wild Cats
05/09/13 (Thu) 18:00 (Under 11/12's Girl's) 7     "Vixens"   def.   Bench Warmers
05/09/13 (Thu) 18:30 (Under 14/15's Boy's) 2     The Spartans   def. by   Thirsty Camels
05/09/13 (Thu) 19:00 (Under 14/15's Boy's) 7     Ps5's   def.   The Thunderbolts
05/09/13 (Thu) 19:30 (Under 14/15's Boy's) 1     M & M's   def. by   Predators 13 
05/09/13 (Thu) 20:00 (Under 14/15's Boy's) Beast FC   def. by   Da Boizz
05/09/13 (Thu) 20:30 (Youth Boy's) 5     FC United of Leichhardt   vs   Heskey FC
05/09/13 (Thu) 21:10 (Youth Boy's) 1     Red Stars   def. by   The "Wanderers"
05/09/13 (Thu) 21:50 (Youth Boy's) 5     "Foot Longs"   vs   "Saints"
07/09/13 (Sat) 10:30 (Under 8's) 4     Apia Tigers   def.   Tigers
07/09/13 (Sat) 11:00 (Under 8's) 3     "Cooks River Warriors"   def.   Belmore Eagles
07/09/13 (Sat) 11:30 (Under 8's) 2     "The Footballers"   def. by   "Falcons"
07/09/13 (Sat) 12:00 (Under 9's) 2     Gol FC   def. by   Tigers
07/09/13 (Sat) 12:30 (Under 9's) 2     The Dynamites   def. by   Strathfield Strikers
07/09/13 (Sat) 13:00 (Under 9's) 2     Stingrays   def. by   Belmore Eagles
07/09/13 (Sat) 13:30 (Under 9's) 1     Red Dragons   def. by   "Trinity Strikers"
07/09/13 (Sat) 14:00 (Under 9's) 1     Abbotsford All Stars   def. by   Wolverines
09/09/13 (Mon) 20:00 (All Age Mixed) 1     Happy Monday   def. by   "The Stepdads"
09/09/13 (Mon) 20:35 (All Age Mixed) 2     The Potlucks   def. by   Mean Machine
09/09/13 (Mon) 21:10 (All Age Mixed) 5     Bench Stretchers   def.   Kick Her In The Balls
09/09/13 (Mon) 21:45 (All Age Mixed) 11     PowerPuff Peeps   def.   M & M's
09/09/13 (Mon)
(Forfeit)
22:20 (All Age Mixed) 6     In Your Face   def.   Cougars
10/09/13 (Tue) 19:00 (All Age Men's) 3     FC Moretti   def. by   Time Futbol Chutar!
10/09/13 (Tue) 19:40 (All Age Men's) 3     Oizgetaroundhim   def. by   Inner West
10/09/13 (Tue) 20:20 (All Age Men's) 2     Team Gewd   def. by   Chelick United 11 
10/09/13 (Tue)
(Forfeit)
21:00 (All Age Men's) WTC FC   def. by   Inner-West All Stars
10/09/13 (Tue) 21:40 (All Age Men's) 2     Pin Pals   def. by   "Planeteers" 12 
11/09/13 (Wed) 18:30 (All Age - Men's) 4     Spandau Ballet   vs   FSC United
11/09/13 (Wed) 19:10 (All Age - Men's) 5     Wii Unfit   vs   Eurotrash
11/09/13 (Wed) 19:50 (All Age - Men's) The Black Mamba's   def. by   Bench Stretchers
11/09/13 (Wed) 20:30 (All Age - Men's) 6     Bad Boy's   def. by   Lewo FC 12 
11/09/13 (Wed) 21:10 (All Age - Men's) 3     Happy Endings   def. by   Because We Can
11/09/13 (Wed)
(Forfeit)
21:50 (All Age - Men's) Swedish Dive   def. by   Diebold FC
12/09/13 (Thu)
(Forfeit)
(Under 14/15's Boy's) Beast FC   def. by   The Thunderbolts
12/09/13 (Thu) 16:30 (Under 11/12's Girl's) 2     "Strikers"   def. by   The Immortals
12/09/13 (Thu) 17:00 (Under 11/12's Girl's) 4     "Vixens"   def.   Wild Cats
12/09/13 (Thu) 17:30 (Under 11/12's Girl's) 2     The Foxes   def.   Bench Warmers
12/09/13 (Thu) 18:00 (Under 11/12's Girl's) 8     Balmain Colts   def.   "Vamos"
12/09/13 (Thu)
(Re-Scheduled)
18:30 (Under 14/15's Boy's) M & M's   def. by   Ps5's 10 
12/09/13 (Thu) 19:00 (Under 14/15's Boy's) 6     Predators   def.   Da Boizz
12/09/13 (Thu) 19:30 (Under 14/15's Boy's) 1     The Spartans   def. by   Ps5's 11 
12/09/13 (Thu) 20:00 (Under 14/15's Boy's) 1     M & M's   def. by   Thirsty Camels
12/09/13 (Thu) 20:30 (Youth Boy's) 12     The "Wanderers"   def.   "Saints"
12/09/13 (Thu) 21:10 (Youth Boy's) 4     FC United of Leichhardt   def.   "Foot Longs"
12/09/13 (Thu) 21:50 (Youth Boy's) 7     Red Stars   def.   Heskey FC
14/09/13 (Sat) 11:00 (Under 8's) 10     Apia Tigers   def.   "The Footballers"
14/09/13 (Sat) 11:30 (Under 8's) 2     "Cooks River Warriors"   def. by   Tigers
14/09/13 (Sat) 12:00 (Under 8's) Belmore Eagles   def. by   "Falcons"
14/09/13 (Sat) 12:30 (Under 9's) 1     Tigers   def. by   Wolverines 11 
14/09/13 (Sat) 13:00 (Under 9's) 2     Abbotsford All Stars   def. by   Red Dragons
14/09/13 (Sat) 13:30 (Under 9's) 7     Belmore Eagles   def.   The Dynamites
14/09/13 (Sat) 14:00 (Under 9's) 4     Strathfield Strikers   vs   Gol FC
14/09/13 (Sat) 14:30 (Under 9's) 1     "Trinity Strikers"   def. by   Stingrays
16/09/13 (Mon) 20:00 (All Age Mixed) 3     "The Stepdads"   def.   Mean Machine
16/09/13 (Mon) 20:35 (All Age Mixed) 5     In Your Face   def.   Kick Her In The Balls
16/09/13 (Mon) 21:10 (All Age Mixed) 5     Happy Monday   def.   M & M's
16/09/13 (Mon) 21:45 (All Age Mixed) 4     The Potlucks   def.   Cougars
16/09/13 (Mon) 22:20 (All Age Mixed) 2     PowerPuff Peeps   def. by   Bench Stretchers
17/09/13 (Tue) 19:00 (All Age Men's) 6     WTC FC   vs   Inner West
17/09/13 (Tue) 19:40 (All Age Men's) 22     Inner-West All Stars   def.   Pin Pals
17/09/13 (Tue) 20:20 (All Age Men's) 3     Time Futbol Chutar!   def. by   Chelick United
17/09/13 (Tue) 21:00 (All Age Men's) Oizgetaroundhim   def. by   "Planeteers"
17/09/13 (Tue) 21:40 (All Age Men's) 14     FC Moretti   def.   Team Gewd
18/09/13 (Wed) 18:30 (All Age - Men's) 3     Lewo FC   def.   Eurotrash
18/09/13 (Wed) 19:10 (All Age - Men's) Spandau Ballet   def. by   Bench Stretchers
18/09/13 (Wed) 19:50 (All Age - Men's) 6     Wii Unfit   def. by   Because We Can
18/09/13 (Wed) 20:30 (All Age - Men's) 1     The Black Mamba's   def. by   Diebold FC
18/09/13 (Wed) 21:10 (All Age - Men's) 7     Bad Boy's   def. by   FSC United 10 
18/09/13 (Wed) 21:50 (All Age - Men's) 5     Happy Endings   def.   Swedish Dive
19/09/13 (Thu) 16:30 (Under 11/12's Girl's) 1     Balmain Colts   def. by   The Immortals
19/09/13 (Thu) 17:00 (Under 11/12's Girl's) The Foxes   def. by   Wild Cats
19/09/13 (Thu) 17:30 (Under 11/12's Girl's) 2     "Vixens"   vs   "Vamos"
19/09/13 (Thu) 18:00 (Under 11/12's Girl's) 4     "Strikers"   def.   Bench Warmers
19/09/13 (Thu) 18:30 (Under 14/15's Boy's) 1     The Spartans   def. by   Predators
19/09/13 (Thu) 19:00 (Under 14/15's Boy's) 1     Beast FC   vs   M & M's
19/09/13 (Thu) 19:30 (Under 14/15's Boy's) 1     The Thunderbolts   def. by   Da Boizz
19/09/13 (Thu) 20:00 (Under 14/15's Boy's) 3     Ps5's   def.   Thirsty Camels
19/09/13 (Thu)
(Forfeit)
20:30 (Youth Boy's) 6     Heskey FC   def.   "Foot Longs"
19/09/13 (Thu) 21:10 (Youth Boy's) 4     Red Stars   def. by   "Saints"
19/09/13 (Thu) 21:50 (Youth Boy's) 3     The "Wanderers"   def. by   FC United of Leichhardt
21/09/13 (Sat) 11:00 (Under 8's) 3     "Cooks River Warriors"   def. by   "Falcons"
21/09/13 (Sat) 11:30 (Under 8's) Belmore Eagles   def. by   Apia Tigers
21/09/13 (Sat) 12:00 (Under 8's) 6     Tigers   def.   "The Footballers"
21/09/13 (Sat) 12:30 (Under 9's) 1     Tigers   def. by   Abbotsford All Stars
21/09/13 (Sat) 13:00 (Under 9's) 2     Stingrays   vs   Red Dragons
21/09/13 (Sat) 13:30 (Under 9's) 8     Wolverines   def.   Strathfield Strikers
21/09/13 (Sat) 14:00 (Under 9's) 1     The Dynamites   def. by   "Trinity Strikers"
21/09/13 (Sat) 14:30 (Under 9's) 7     Gol FC   def.   Belmore Eagles
23/09/13 (Mon) 20:00 (All Age Mixed) 10     Mean Machine   def.   M & M's
23/09/13 (Mon)
(Forfeit)
20:35 (All Age Mixed) 6     "The Stepdads"   def.   Cougars
23/09/13 (Mon) 21:10 (All Age Mixed) 4     Kick Her In The Balls   def. by   PowerPuff Peeps 12 
23/09/13 (Mon) 21:45 (All Age Mixed) 2     Happy Monday   def. by   Bench Stretchers
23/09/13 (Mon) 22:20 (All Age Mixed) 5     The Potlucks   def. by   In Your Face 15 
24/09/13 (Tue) 19:00 (All Age Men's) 1     Pin Pals   def. by   FC Moretti 20 
24/09/13 (Tue) 19:40 (All Age Men's) 1     Chelick United   def. by   "Planeteers"
24/09/13 (Tue) 20:20 (All Age Men's) 1     Oizgetaroundhim   def. by   Time Futbol Chutar!
24/09/13 (Tue) 21:00 (All Age Men's) 9     Inner-West All Stars   def.   Inner West
24/09/13 (Tue) 21:40 (All Age Men's) 2     Team Gewd   def. by   WTC FC
25/09/13 (Wed) 18:30 (All Age - Men's) 2     FSC United   vs   Bench Stretchers
25/09/13 (Wed) 19:10 (All Age - Men's) 3     Lewo FC   def. by   Because We Can
25/09/13 (Wed) 19:50 (All Age - Men's) 1     Spandau Ballet   def. by   Diebold FC
25/09/13 (Wed) 20:30 (All Age - Men's) 1     Wii Unfit   def. by   Swedish Dive
25/09/13 (Wed) 21:10 (All Age - Men's) 1     The Black Mamba's   def. by   Happy Endings 11 
25/09/13 (Wed) 21:50 (All Age - Men's) 1     Bad Boy's   def. by   Eurotrash
26/09/13 (Thu)
(Forfeit)
16:30 (Under 11/12's Girl's) Bench Warmers   def. by   Wild Cats
26/09/13 (Thu) 17:00 (Under 11/12's Girl's) 7     The Foxes   def.   "Vamos"
26/09/13 (Thu) 17:30 (Under 11/12's Girl's) 3     Balmain Colts   def.   "Strikers"
26/09/13 (Thu) 18:00 (Under 11/12's Girl's) 2     "Vixens"   def. by   The Immortals
26/09/13 (Thu) 18:30 (Under 14/15's Boy's) 4     Da Boizz   def.   Thirsty Camels
26/09/13 (Thu) 19:00 (Under 14/15's Boy's) 6     Predators   def.   The Thunderbolts
26/09/13 (Thu) 19:30 (Under 14/15's Boy's) 1     M & M's   vs   The Spartans
26/09/13 (Thu) 20:00 (Under 14/15's Boy's) 1     Beast FC   def. by   Ps5's
26/09/13 (Thu) 20:30 (Youth Boy's) 1     "Saints"   def. by   FC United of Leichhardt
26/09/13 (Thu) 21:10 (Youth Boy's) 6     Red Stars   vs   "Foot Longs"
26/09/13 (Thu)
(Forfeit)
21:50 (Youth Boy's) Heskey FC   def. by   The "Wanderers"
28/09/13 (Sat) 11:00 (Under 8's) 2     Tigers   def.   Belmore Eagles
28/09/13 (Sat) 11:30 (Under 8's) 2     "Cooks River Warriors"   def.   "The Footballers"
28/09/13 (Sat) 12:00 (Under 8's) 2     "Falcons"   def. by   Apia Tigers
28/09/13 (Sat) 12:30 (Under 9's) 2     Belmore Eagles   def. by   Wolverines
28/09/13 (Sat) 13:00 (Under 9's) 3     Strathfield Strikers   def.   Tigers
28/09/13 (Sat) 13:30 (Under 9's) 4     Red Dragons   vs   The Dynamites
28/09/13 (Sat) 14:00 (Under 9's) 4     "Trinity Strikers"   def.   Gol FC
28/09/13 (Sat) 14:30 (Under 9's) 2     Abbotsford All Stars   def. by   Stingrays
30/09/13 (Mon) 20:00 (All Age Mixed) 6     M & M's   def.   Cougars
30/09/13 (Mon) 20:35 (All Age Mixed) 2     Mean Machine   def. by   Bench Stretchers
30/09/13 (Mon) 21:10 (All Age Mixed) 4     "The Stepdads"   def. by   In Your Face
30/09/13 (Mon) 21:45 (All Age Mixed) 2     The Potlucks   def. by   Kick Her In The Balls 11 
30/09/13 (Mon) 22:20 (All Age Mixed) 1     Happy Monday   def. by   PowerPuff Peeps 12 
01/10/13 (Tue) 19:00 (All Age Men's) 1     Team Gewd   def. by   Time Futbol Chutar!
01/10/13 (Tue) 19:40 (All Age Men's) Inner West   def. by   "Planeteers"
01/10/13 (Tue) 20:20 (All Age Men's) 9     Chelick United   def.   WTC FC
01/10/13 (Tue) 21:00 (All Age Men's) 12     Inner-West All Stars   def.   FC Moretti
01/10/13 (Tue) 21:40 (All Age Men's) 17     Oizgetaroundhim   def.   Pin Pals
02/10/13 (Wed)
(Forfeit)
18:30 (All Age - Men's) Eurotrash   def. by   Because We Can
02/10/13 (Wed) 19:10 (All Age - Men's) 2     FSC United   def. by   Diebold FC 10 
02/10/13 (Wed) 19:50 (All Age - Men's) 4     Lewo FC   def.   Swedish Dive
02/10/13 (Wed) 20:30 (All Age - Men's) 4     Spandau Ballet   def. by   Happy Endings
02/10/13 (Wed) 21:10 (All Age - Men's) 3     Bad Boy's   def. by   Bench Stretchers
02/10/13 (Wed) 21:30 (All Age - Men's) 5     Wii Unfit   def.   The Black Mamba's
03/10/13 (Thu) 16:30 (Under 11/12's Girl's) 2     "Vixens"   def.   Balmain Colts
03/10/13 (Thu) 17:00 (Under 11/12's Girl's) 1     "Strikers"   vs   Wild Cats
03/10/13 (Thu) 17:30 (Under 11/12's Girl's) The Foxes   def. by   The Immortals
03/10/13 (Thu) 18:00 (Under 11/12's Girl's) 10     Bench Warmers   def.   "Vamos"
03/10/13 (Thu) 18:30 (Under 14/15's Boy's) Ps5's   def. by   Da Boizz
03/10/13 (Thu) 19:00 (Under 14/15's Boy's) Thirsty Camels   def. by   Predators
03/10/13 (Thu) 19:30 (Under 14/15's Boy's) 2     The Thunderbolts   def. by   M & M's
03/10/13 (Thu) 20:00 (Under 14/15's Boy's) 2     The Spartans   def.   Beast FC
03/10/13 (Thu) 20:30 (Youth Boy's) 1     "Foot Longs"   def. by   The "Wanderers" 21 
03/10/13 (Thu) 21:10 (Youth Boy's) 1     Red Stars   def. by   FC United of Leichhardt
03/10/13 (Thu)
(Forfeit)
21:50 (Youth Boy's) 6     "Saints"   def.   Heskey FC
05/10/13 (Sat) 11:00 (Under 8's) 5     "Falcons"   def.   Tigers
05/10/13 (Sat) 11:30 (Under 8's) 6     "Cooks River Warriors"   def.   Apia Tigers
05/10/13 (Sat) 12:00 (Under 8's) 2     "The Footballers"   def.   Belmore Eagles
05/10/13 (Sat) 12:30 (Under 9's) 1     The Dynamites   def. by   Stingrays
05/10/13 (Sat) 13:00 (Under 9's) 2     Strathfield Strikers   def. by   Abbotsford All Stars
05/10/13 (Sat) 13:30 (Under 9's) 4     Wolverines   def.   "Trinity Strikers"
05/10/13 (Sat) 14:00 (Under 9's) 5     Gol FC   def.   Red Dragons
05/10/13 (Sat)
(Forfeit)
14:30 (Under 9's) Tigers   def. by   Belmore Eagles
05/10/13 (Sat)
(Re-Scheduled)
15:00 (Under 11/12's Girl's) 6     Bench Warmers   def.   The Immortals
07/10/13 (Mon) 20:00 (All Age Mixed) 3     Kick Her In The Balls   def.   Happy Monday
07/10/13 (Mon) 20:35 (All Age Mixed) Cougars   def. by   Bench Stretchers
07/10/13 (Mon) 21:10 (All Age Mixed) 3     M & M's   def. by   In Your Face
07/10/13 (Mon) 21:45 (All Age Mixed) 6     Mean Machine   def. by   PowerPuff Peeps
07/10/13 (Mon) 22:20 (All Age Mixed) 7     "The Stepdads"   def.   The Potlucks
08/10/13 (Tue) 19:00 (All Age Men's) 9     Pin Pals   def.   Team Gewd
08/10/13 (Tue) 19:40 (All Age Men's) 1     "Planeteers"   def. by   Time Futbol Chutar!
08/10/13 (Tue) 20:20 (All Age Men's) 3     WTC FC   def. by   FC Moretti
08/10/13 (Tue) 21:00 (All Age Men's) 6     Chelick United   def. by   Inner West 10 
08/10/13 (Tue) 21:40 (All Age Men's) Oizgetaroundhim   def. by   Inner-West All Stars 15 
09/10/13 (Wed) 18:30 (All Age - Men's) 2     Bench Stretchers   def. by   Diebold FC
09/10/13 (Wed) 19:10 (All Age - Men's) 5     Eurotrash   def.   Swedish Dive
09/10/13 (Wed) 19:50 (All Age - Men's) 3     FSC United   vs   Happy Endings
09/10/13 (Wed) 20:30 (All Age - Men's) 1     Bad Boy's   def. by   Because We Can 13 
09/10/13 (Wed) 21:10 (All Age - Men's) 5     Lewo FC   def.   The Black Mamba's
09/10/13 (Wed) 21:50 (All Age - Men's) 4     Spandau Ballet   def.   Wii Unfit
10/10/13 (Thu) 16:30 (Under 11/12's Girl's) 13     "Strikers"   def.   "Vamos"
10/10/13 (Thu) 17:00 (Under 11/12's Girl's) 1     Balmain Colts   vs   Bench Warmers
10/10/13 (Thu) 17:30 (Under 11/12's Girl's) 4     The Foxes   def.   "Vixens"
10/10/13 (Thu) 18:00 (Under 11/12's Girl's) 1     Wild Cats   def. by   The Immortals
10/10/13 (Thu) 18:30 (Under 14/15's Boy's) 4     Da Boizz   vs   Predators
10/10/13 (Thu) 19:00 (Under 14/15's Boy's) 1     The Thunderbolts   def. by   Beast FC
10/10/13 (Thu) 19:30 (Under 14/15's Boy's) 5     Thirsty Camels   def.   M & M's
10/10/13 (Thu) 20:00 (Under 14/15's Boy's) 8     Ps5's   def.   The Spartans
10/10/13 (Thu) 20:30 (Youth Boy's) 2     Red Stars   def. by   The "Wanderers" 10 
10/10/13 (Thu) 21:10 (Youth Boy's) 3     "Foot Longs"   def.   "Saints"
10/10/13 (Thu) 21:50 (Youth Boy's) 4     FC United of Leichhardt   def.   Heskey FC
12/10/13 (Sat) 11:00 (Under 8's) 1     "The Footballers"   def. by   "Falcons"
12/10/13 (Sat) 11:30 (Under 8's) 13     Apia Tigers   def.   Tigers
12/10/13 (Sat) 12:00 (Under 8's) "Cooks River Warriors"   def. by   Belmore Eagles
12/10/13 (Sat) 12:30 (Under 9's) 5     Belmore Eagles   def.   Strathfield Strikers
12/10/13 (Sat) 13:00 (Under 9's) 1     Stingrays   def. by   Gol FC
12/10/13 (Sat) 13:30 (Under 9's) Red Dragons   def. by   Wolverines 13 
12/10/13 (Sat) 14:00 (Under 9's) 7     Abbotsford All Stars   def.   The Dynamites
12/10/13 (Sat) 14:30 (Under 9's) 7     "Trinity Strikers"   def.   Tigers
14/10/13 (Mon) 20:00 (All Age Mixed) 7     "The Stepdads"   def.   Kick Her In The Balls
14/10/13 (Mon) 20:35 (All Age Mixed) 4     Cougars   def. by   PowerPuff Peeps
14/10/13 (Mon) 21:10 (All Age Mixed) 4     M & M's   vs   The Potlucks
14/10/13 (Mon) 21:45 (All Age Mixed) 5     Mean Machine   def.   Happy Monday
14/10/13 (Mon) 22:20 (All Age Mixed) 3     Bench Stretchers   def.   In Your Face
15/10/13 (Tue) 19:00 (All Age Men's) 7     Oizgetaroundhim   def.   WTC FC
15/10/13 (Tue) 19:40 (All Age Men's) 4     FC Moretti   vs   Chelick United
15/10/13 (Tue) 20:20 (All Age Men's) 1     Pin Pals   def. by   "Planeteers" 18 
15/10/13 (Tue) 21:00 (All Age Men's) 2     Inner-West All Stars   def. by   Time Futbol Chutar!
15/10/13 (Tue) 21:40 (All Age Men's) 1     Team Gewd   def. by   Inner West
16/10/13 (Wed) 18:30 (All Age - Men's) 10     Because We Can   def.   Swedish Dive
16/10/13 (Wed) 19:10 (All Age - Men's) 2     Bench Stretchers   def. by   Happy Endings
16/10/13 (Wed) 19:50 (All Age - Men's) 3     Bad Boy's   def. by   Diebold FC
16/10/13 (Wed) 20:30 (All Age - Men's) 4     Eurotrash   def.   The Black Mamba's
16/10/13 (Wed) 21:10 (All Age - Men's) 7     FSC United   def.   Wii Unfit
16/10/13 (Wed) 21:50 (All Age - Men's) 6     Lewo FC   def.   Spandau Ballet
17/10/13 (Thu) 16:30 (Under 11/12's Girl's) 3     Bench Warmers   vs   The Immortals
17/10/13 (Thu) 17:00 (Under 11/12's Girl's) 3     "Vixens"   vs   "Strikers"
17/10/13 (Thu) 17:30 (Under 11/12's Girl's) 8     Wild Cats   def.   "Vamos"
17/10/13 (Thu) 18:00 (Under 11/12's Girl's) 3     The Foxes   def. by   Balmain Colts
17/10/13 (Thu) 18:30 (Under 14/15's Boy's) 1     M & M's   def. by   Da Boizz 12 
17/10/13 (Thu) 19:00 (Under 14/15's Boy's) 5     Beast FC   def.   Thirsty Camels
17/10/13 (Thu)
(Forfeit)
19:30 (Under 14/15's Boy's) 6     The Spartans   def.   The Thunderbolts
17/10/13 (Thu) 20:00 (Under 14/15's Boy's) 3     Predators   def. by   Ps5's
17/10/13 (Thu)
(Forfeit)
20:00 (Youth Boy's) 6     Heskey FC   def.   "Foot Longs"
17/10/13 (Thu) 20:30 (Youth Boy's) 7     Red Stars   def.   "Saints"
17/10/13 (Thu) 20:30 (Youth Boy's) 4     FC United of Leichhardt   def.   "Foot Longs"
17/10/13 (Thu) 21:10 (Youth Boy's) 5     Red Stars   def. by   Heskey FC
17/10/13 (Thu) 21:50 (Youth Boy's) 11     The "Wanderers"   def.   "Saints"
19/10/13 (Sat) 11:00 (Under 8's) 3     "Cooks River Warriors"   def.   Tigers
19/10/13 (Sat) 11:30 (Under 8's) 1     Belmore Eagles   def. by   "Falcons"
19/10/13 (Sat) 12:00 (Under 8's) 5     Apia Tigers   def.   "The Footballers"
19/10/13 (Sat) 12:30 (Under 9's) 1     Strathfield Strikers   def. by   "Trinity Strikers"
19/10/13 (Sat) 13:00 (Under 9's) Tigers   def. by   Red Dragons
19/10/13 (Sat) 13:30 (Under 9's) 13     Wolverines   def.   Stingrays
19/10/13 (Sat) 14:00 (Under 9's) 10     Gol FC   def.   The Dynamites
19/10/13 (Sat) 14:30 (Under 9's) 4     Belmore Eagles   def.   Abbotsford All Stars
21/10/13 (Mon) 20:00 (All Age Mixed) 4     In Your Face   def. by   PowerPuff Peeps 10 
21/10/13 (Mon) 20:35 (All Age Mixed) 11     Bench Stretchers   def.   The Potlucks
21/10/13 (Mon) 21:10 (All Age Mixed) 8     Cougars   def.   Happy Monday
21/10/13 (Mon) 21:45 (All Age Mixed) 2     M & M's   def. by   "The Stepdads"
21/10/13 (Mon)
(Forfeit)
22:20 (All Age Men's) FC Moretti   def. by   Inner West
21/10/13 (Mon)
(Forfeit)
22:20 (All Age Mixed) 6     Mean Machine   def.   Kick Her In The Balls
22/10/13 (Tue) 19:00 (All Age Men's) 11     Inner West   def.   Pin Pals
22/10/13 (Tue) 19:40 (All Age Men's) Team Gewd   def. by   Inner-West All Stars
22/10/13 (Tue) 20:20 (All Age Men's) 7     FC Moretti   def.   "Planeteers"
22/10/13 (Tue) 21:00 (All Age Men's) 5     Chelick United   def.   Oizgetaroundhim
22/10/13 (Tue) 21:41 (All Age Men's) 3     WTC FC   def. by   Time Futbol Chutar!
23/10/13 (Wed) 18:30 (All Age - Men's) 1     Diebold FC   def. by   Happy Endings
24/10/13 (Thu) 16:30 (Under 11/12's Girl's) 1     Bench Warmers   vs   "Vixens"
24/10/13 (Thu) 17:00 (Under 11/12's Girl's) 2     "Vamos"   def. by   The Immortals
24/10/13 (Thu) 17:30 (Under 11/12's Girl's) 1     Balmain Colts   def. by   Wild Cats
24/10/13 (Thu) 18:00 (Under 11/12's Girl's) The Foxes   def. by   "Strikers"
24/10/13 (Thu) 18:30 (Under 14/15's Boy's) 6     Thirsty Camels   def.   The Spartans
24/10/13 (Thu) 19:00 (Under 14/15's Boy's) 8     Da Boizz   def.   Beast FC
24/10/13 (Thu) 19:30 (Under 14/15's Boy's) 11     Predators   def.   M & M's
24/10/13 (Thu) 20:00 (Under 14/15's Boy's) 1     The Thunderbolts   def. by   Ps5's 13 
24/10/13 (Thu) 20:30 (Youth Boy's) 2     Heskey FC   def. by   The "Wanderers" 11 
24/10/13 (Thu) 21:10 (Youth Boy's) 5     Red Stars   def.   "Foot Longs"
24/10/13 (Thu) 21:50 (Youth Boy's) 2     "Saints"   def. by   FC United of Leichhardt 11 
26/10/13 (Sat) 11:00 (Under 8's) 1     Belmore Eagles   def. by   Apia Tigers
26/10/13 (Sat) 11:30 (Under 8's) 8     Tigers   def.   "The Footballers"
26/10/13 (Sat) 12:00 (Under 8's) 5     "Cooks River Warriors"   vs   "Falcons"
26/10/13 (Sat) 12:30 (Under 9's) The Dynamites   def. by   Wolverines 17 
26/10/13 (Sat) 13:00 (Under 9's) 2     Stingrays   def.   Tigers
26/10/13 (Sat) 13:30 (Under 9's) 3     Red Dragons   def. by   Strathfield Strikers
26/10/13 (Sat) 14:00 (Under 9's) Abbotsford All Stars   def. by   Gol FC
26/10/13 (Sat) 14:30 (Under 9's) 2     "Trinity Strikers"   def. by   Belmore Eagles
28/10/13 (Mon) 20:00 (All Age Mixed) 10     PowerPuff Peeps   def.   The Potlucks
28/10/13 (Mon) 20:35 (All Age Mixed) 9     In Your Face   def.   Happy Monday
28/10/13 (Mon) 21:10 (All Age Mixed) 1     Bench Stretchers   def. by   "The Stepdads"
28/10/13 (Mon) 21:45 (All Age Mixed) 9     M & M's   def.   Kick Her In The Balls
28/10/13 (Mon) 22:20 (All Age Mixed) 6     Cougars   def.   Mean Machine
29/10/13 (Tue) 19:00 (All Age Men's) 5     Oizgetaroundhim   def. by   FC Moretti
29/10/13 (Tue) 19:40 (All Age Men's) 6     Team Gewd   def. by   "Planeteers"
29/10/13 (Tue) 20:20 (All Age Men's) 3     Inner West   def. by   Time Futbol Chutar!
29/10/13 (Tue) 21:00 (All Age Men's) 5     Pin Pals   def. by   WTC FC
29/10/13 (Tue) 21:40 (All Age Men's) 4     Chelick United   def.   Inner-West All Stars
31/10/13 (Thu) 16:30 (Under 11/12's Girl's) 2     "Strikers"   def. by   The Immortals
31/10/13 (Thu) 17:00 (Under 11/12's Girl's) "Vixens"   def. by   Wild Cats
31/10/13 (Thu) 17:30 (Under 11/12's Girl's) 2     The Foxes   def.   Bench Warmers
31/10/13 (Thu)
(Forfeit)
18:00 (Under 11/12's Girl's) 6     Balmain Colts   def.   "Vamos"
31/10/13 (Thu) 18:00 (Under 14/15's Boy's) 3     The Thunderbolts   vs   Thirsty Camels
31/10/13 (Thu) 18:30 (Under 14/15's Boy's) 2     The Spartans   def. by   Da Boizz
31/10/13 (Thu) 19:00 (Under 14/15's Boy's) 9     Ps5's   def.   M & M's
31/10/13 (Thu) 19:30 (Under 14/15's Boy's) 1     Beast FC   def. by   Predators
31/10/13 (Thu) 20:00 (Youth Boy's) 3     The "Wanderers"   def.   FC United of Leichhardt
31/10/13 (Thu) 20:30 (Youth Boy's) 1     "Foot Longs"   def. by   The "Wanderers" 11 
31/10/13 (Thu) 21:10 (Youth Boy's) Red Stars   def. by   FC United of Leichhardt
31/10/13 (Thu) 21:50 (Youth Boy's) 2     "Saints"   def. by   Heskey FC
02/11/13 (Sat) 11:00 (Under 8's) 1     "Cooks River Warriors"   def. by   "The Footballers"
02/11/13 (Sat) 11:30 (Under 8's) 4     "Falcons"   def. by   Apia Tigers
02/11/13 (Sat) 12:00 (Under 8's) 1     Tigers   def. by   Belmore Eagles
02/11/13 (Sat) 12:30 (Under 9's) 3     Abbotsford All Stars   def.   "Trinity Strikers"
02/11/13 (Sat) 13:00 (Under 9's) 1     The Dynamites   def. by   Tigers
02/11/13 (Sat) 13:30 (Under 9's) Gol FC   def. by   Wolverines
02/11/13 (Sat) 14:00 (Under 9's) 4     Red Dragons   def. by   Belmore Eagles
02/11/13 (Sat)
(Forfeit)
14:30 (Under 9's) Stingrays   def. by   Strathfield Strikers
04/11/13 (Mon) 20:00 (All Age Mixed) 5     The Potlucks   def. by   Happy Monday
04/11/13 (Mon) 20:35 (All Age Mixed) 5     PowerPuff Peeps   def.   "The Stepdads"
04/11/13 (Mon) 21:10 (All Age Mixed) 2     Cougars   def.   Kick Her In The Balls
04/11/13 (Mon) 21:45 (All Age Mixed) 6     In Your Face   def.   Mean Machine
04/11/13 (Mon) 22:20 (All Age Mixed) 6     Bench Stretchers   def.   M & M's
05/11/13 (Tue)
(Forfeit)
19:00 (All Age Men's) WTC FC   def. by   "Planeteers"
05/11/13 (Tue) 19:40 (All Age Men's) 1     Oizgetaroundhim   def. by   Inner West
05/11/13 (Tue) 20:20 (All Age Men's) 5     FC Moretti   def. by   Time Futbol Chutar!
05/11/13 (Tue) 21:00 (All Age Men's) 2     Team Gewd   def. by   Chelick United
05/11/13 (Tue) 21:40 (All Age Men's) 2     Pin Pals   def. by   Inner-West All Stars 17 
07/11/13 (Thu) 16:30 (Under 11/12's Girl's) 1     Balmain Colts   def. by   The Immortals
07/11/13 (Thu) 17:00 (Under 11/12's Girl's) 1     The Foxes   def. by   Wild Cats
07/11/13 (Thu) 17:30 (Under 11/12's Girl's) 3     "Vixens"   def.   "Vamos"
07/11/13 (Thu) 18:00 (Under 11/12's Girl's) 5     "Strikers"   def.   Bench Warmers
07/11/13 (Thu) 18:30 (Under 14/15's Boy's) 8     Predators   def.   The Spartans
07/11/13 (Thu) 19:00 (Under 14/15's Boy's) M & M's   def. by   Beast FC
07/11/13 (Thu) 19:30 (Under 14/15's Boy's) 11     Da Boizz   def.   The Thunderbolts
07/11/13 (Thu) 20:00 (Under 14/15's Boy's) 3     Thirsty Camels   def. by   Ps5's
07/11/13 (Thu) 20:30 (Youth Boy's) 4     "Foot Longs"   def.   "Saints"
07/11/13 (Thu) 21:10 (Youth Boy's) 6     Red Stars   def. by   The "Wanderers"
07/11/13 (Thu) 21:50 (Youth Boy's) 4     FC United of Leichhardt   def.   Heskey FC
09/11/13 (Sat) 11:00 (Under 8's) "Cooks River Warriors"   def. by   Apia Tigers
09/11/13 (Sat) 11:30 (Under 8's) 2     "The Footballers"   def. by   Belmore Eagles
09/11/13 (Sat) 12:00 (Under 8's) 3     "Falcons"   def. by   Tigers
09/11/13 (Sat) 12:30 (Under 9's) 10     Strathfield Strikers   def.   The Dynamites
09/11/13 (Sat) 13:00 (Under 9's) 3     Belmore Eagles   def.   Stingrays
09/11/13 (Sat) 13:30 (Under 9's) 7     Wolverines   def.   Abbotsford All Stars
09/11/13 (Sat) 14:00 (Under 9's) 3     "Trinity Strikers"   vs   Red Dragons
09/11/13 (Sat) 14:30 (Under 9's) 4     Tigers   def. by   Gol FC
11/11/13 (Mon) 20:00 (All Age Mixed) 9     Bench Stretchers   def.   Kick Her In The Balls
11/11/13 (Mon) 20:35 (All Age Mixed) 1     Happy Monday   def. by   "The Stepdads"
11/11/13 (Mon) 21:10 (All Age Mixed) 8     The Potlucks   def. by   Mean Machine 11 
11/11/13 (Mon) 21:45 (All Age Mixed) 12     PowerPuff Peeps   def.   M & M's
11/11/13 (Mon) 22:20 (All Age Mixed) 4     In Your Face   def.   Cougars
12/11/13 (Tue) 19:00 (All Age Men's) 4     Inner-West All Stars   def.   Inner West
12/11/13 (Tue) 19:40 (All Age Men's) Oizgetaroundhim   def. by   Time Futbol Chutar!
12/11/13 (Tue) 20:20 (All Age Men's) 2     Pin Pals   def. by   FC Moretti 14 
12/11/13 (Tue) 21:00 (All Age Men's) 2     Chelick United   def. by   "Planeteers"
12/11/13 (Tue) 21:40 (All Age Men's) 4     Team Gewd   def.   WTC FC
14/11/13 (Thu) 16:30 (Under 11/12's Girl's) 1     "Vamos"   def. by   The Foxes
14/11/13 (Thu) 17:00 (Under 11/12's Girl's) 1     Bench Warmers   def. by   Wild Cats
14/11/13 (Thu) 17:30 (Under 11/12's Girl's) Balmain Colts   def. by   "Strikers"
14/11/13 (Thu) 18:00 (Under 11/12's Girl's) 1     "Vixens"   def. by   The Immortals
14/11/13 (Thu) 18:30 (Under 14/15's Boy's) 3     Ps5's   def.   Beast FC
14/11/13 (Thu) 19:00 (Under 14/15's Boy's) 1     The Thunderbolts   def. by   Predators
14/11/13 (Thu) 19:30 (Under 14/15's Boy's) 5     The Spartans   def.   M & M's
14/11/13 (Thu)
(Forfeit)
20:00 (Under 14/15's Boy's) Thirsty Camels   def. by   Da Boizz
14/11/13 (Thu) 20:30 (Youth Boy's) 5     Red Stars   def. by   Heskey FC
14/11/13 (Thu) 21:10 (Youth Boy's) 6     The "Wanderers"   def.   "Saints"
14/11/13 (Thu) 21:50 (Youth Boy's) 5     FC United of Leichhardt   def.   "Foot Longs"
16/11/13 (Sat) 08:00 (Summer 6/7's Green) 5     Grass Hoppers   def.   Wolves
16/11/13 (Sat) 08:30 (Summer 6/7's Green) 13     Haberfield Hornets   def.   Thunder
16/11/13 (Sat) 09:00 (Summer 6/7's Green) 5     Lightning   def.   The Foxes
16/11/13 (Sat) 09:30 (Summer U6/7's Gold) 3     The Sharknados   def.   M & M's
16/11/13 (Sat) 10:00 (Summer U6/7's Gold) 8     Cheetahs   def.   The Flying Lions
16/11/13 (Sat) 10:30 (Summer U6/7's Gold) 4     Crouching Tigers   def.   "The Rockets"
16/11/13 (Sat) 11:00 (Under 8's) 4     "Cooks River Warriors"   def.   Belmore Eagles
16/11/13 (Sat) 11:30 (Under 8's) 12     Apia Tigers   def.   Tigers
16/11/13 (Sat) 12:00 (Under 8's) "The Footballers"   def. by   "Falcons"
16/11/13 (Sat) 12:30 (Under 9's) 2     Stingrays   vs   "Trinity Strikers"
16/11/13 (Sat) 13:00 (Under 9's) 6     Gol FC   def.   Strathfield Strikers
16/11/13 (Sat) 13:30 (Under 9's) The Dynamites   def. by   Belmore Eagles
16/11/13 (Sat) 14:00 (Under 9's) 4     Red Dragons   def. by   Abbotsford All Stars
16/11/13 (Sat)
(Forfeit)
14:30 (Under 9's) 6     Wolverines   def.   Tigers
18/11/13 (Mon) 20:00 (All Age Mixed) 8     In Your Face   def.   Kick Her In The Balls
18/11/13 (Mon) 20:35 (All Age Mixed) 4     PowerPuff Peeps   def.   Bench Stretchers
18/11/13 (Mon) 21:10 (All Age Mixed) 3     Happy Monday   def. by   M & M's
18/11/13 (Mon) 21:45 (All Age Mixed) 1     The Potlucks   def. by   Cougars 12 
18/11/13 (Mon) 22:20 (All Age Mixed) 3     Mean Machine   def. by   "The Stepdads"
19/11/13 (Tue) 19:00 (All Age Men's) 1     Pin Pals   def. by   Team Gewd 16 
19/11/13 (Tue)
(Forfeit)
19:00 (All Age Men's) Oizgetaroundhim   def. by   Team Gewd
19/11/13 (Tue) 19:40 (All Age Men's) 3     FC Moretti   def. by   "Planeteers"
19/11/13 (Tue) 20:20 (All Age Men's) 21     Time Futbol Chutar!   def.   Pin Pals
19/11/13 (Tue)
(Forfeit)
21:00 (All Age Men's) Inner West   def. by   Chelick United
19/11/13 (Tue) 21:40 (All Age Men's) 2     Inner-West All Stars   vs   WTC FC
21/11/13 (Thu) 16:30 (Under 11/12's Girl's) 1     "Vixens"   def.   Balmain Colts
21/11/13 (Thu) 17:00 (Under 11/12's Girl's) 7     Bench Warmers   def.   "Vamos"
21/11/13 (Thu) 17:30 (Under 11/12's Girl's) 1     The Foxes   def. by   The Immortals
21/11/13 (Thu) 18:00 (Under 11/12's Girl's) 2     "Strikers"   vs   Wild Cats
21/11/13 (Thu) 18:30 (Under 14/15's Boy's) 1     Beast FC   def.   The Spartans
21/11/13 (Thu) 19:00 (Under 14/15's Boy's) 4     Predators   def.   Thirsty Camels
21/11/13 (Thu) 19:30 (Under 14/15's Boy's) 4     Da Boizz   def.   Ps5's
21/11/13 (Thu) 20:00 (Under 14/15's Boy's) M & M's   def. by   The Thunderbolts
21/11/13 (Thu) 20:30 (Youth Boy's) 3     Red Stars   vs   "Saints"
21/11/13 (Thu) 21:10 (Youth Boy's) 4     Heskey FC   def.   "Foot Longs"
21/11/13 (Thu)
(Forfeit)
21:50 (Youth Boy's) 6     FC United of Leichhardt   def.   The "Wanderers"
23/11/13 (Sat) 08:00 (Summer 6/7's Green) 3     Wolves   def.   The Foxes
23/11/13 (Sat) 08:30 (Summer 6/7's Green) 9     Grass Hoppers   def.   Thunder
23/11/13 (Sat) 09:00 (Summer 6/7's Green) 6     Haberfield Hornets   def.   Lightning
23/11/13 (Sat) 09:30 (Summer U6/7's Gold) 1     M & M's   def. by   "The Rockets"
23/11/13 (Sat) 10:00 (Summer U6/7's Gold) 4     The Sharknados   def.   The Flying Lions
23/11/13 (Sat) 10:30 (Summer U6/7's Gold) 4     Cheetahs   def.   Crouching Tigers
23/11/13 (Sat) 11:00 (Under 8's) Belmore Eagles   def. by   "Falcons"
23/11/13 (Sat) 11:30 (Under 8's) 9     Apia Tigers   def.   "The Footballers"
23/11/13 (Sat) 12:00 (Under 8's) 3     "Cooks River Warriors"   def. by   Tigers
23/11/13 (Sat) 12:30 (Under 9's) 9     "Trinity Strikers"   def.   The Dynamites
23/11/13 (Sat) 13:00 (Under 9's) 5     Red Dragons   def.   Stingrays
23/11/13 (Sat) 13:30 (Under 9's) Strathfield Strikers   def. by   Wolverines
23/11/13 (Sat) 14:00 (Under 9's) 1     Abbotsford All Stars   vs   Tigers
23/11/13 (Sat) 14:30 (Under 9's) 2     Belmore Eagles   vs   Gol FC
24/11/13 (Sun)
(Semi Final 1 (Forfeit))
19:30 (All Age Men's) 6     Time Futbol Chutar!   def.   Chelick United
24/11/13 (Sun)
(Semi Final 2)
20:10 (All Age Men's) 8     Inner-West All Stars   def.   "Planeteers"
24/11/13 (Sun)
(Grand Final)
20:50 (All Age Men's) 1     Time Futbol Chutar!   def. by   Inner-West All Stars

Notice Board - Sidebar

 Football NSW Web                                

http://www.footballnsw.com.au/