DATE |
TIME |
Competition Name |
|
HOME TEAM |
|
AWAY TEAM |
|
08/04/24 (Mon) |
16:10 |
(NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) |
17 |
TNIS Raptors |
def. |
Belmont Intermediate Nets |
13 |
08/04/24 (Mon) |
16:40 |
(NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) |
4 |
St Marys College Storm |
def. by |
Glenfield Intermediate Gazelles |
20 |
08/04/24 (Mon) |
17:05 |
(NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate ) |
8 |
Belmont Intermediate Knicks |
def. by |
NX Rockets |
34 |
08/04/24 (Mon) |
17:35 |
(NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) |
42 |
Rosmini Lakers |
def. |
NX Sonics |
8 |
08/04/24 (Mon) |
18:00 |
(NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) |
14 |
Kristin Year 8 Girls Kakapo |
def. |
Belmont Intermediate Dream |
6 |
08/04/24 (Mon) |
18:30 |
(NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) |
39 |
Rosmini Spurs |
def. |
Mahurangi College JB Blue |
12 |
08/04/24 (Mon) |
19:00 |
(NZCT S1 Girls League 5 - Intermediate ) |
22 |
Belmont Intermediate Mercury |
def. |
HASCA Hurricanes |
8 |
08/04/24 (Mon) |
19:25 |
(NZCT S1 Boys Div 2 C - Intermediate) |
16 |
NX Raptors |
def. |
Belmont Intermediate Hornets |
11 |
08/04/24 (Mon) |
19:55 |
(NZCT S1 Boys Div 2 D - Intermediate) |
21 |
Rosmini Raptors |
def. |
NX Bullets |
9 |
08/04/24 (Mon) |
20:25 |
(NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) |
23 |
Wairau Intermediate Sharks |
def. |
Rosmini Knicks |
20 |
09/04/24 (Tue) |
16:05 |
(NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) |
4 |
Kauri Park Primary Lakers |
def. by |
Verran Primary School Tall Blacks |
6 |
09/04/24 (Tue) |
16:35 |
(NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) |
8 |
Milford Primary Bears |
def. |
Birkenhead Primary Raptors |
0 |
09/04/24 (Tue) |
17:00 |
(NZCT S1 Y2-4 VIOLET Miniball) |
6 |
Belmont Primary Bucks |
def. by |
Northcote Primary Giants |
12 |
09/04/24 (Tue) |
17:35 |
(NZCT S1 Y2-4 ORANGE Miniball) |
10 |
Hauraki School Panthers |
def. by |
Westminster High Flyers |
12 |
29/04/24 (Mon) |
16:10 |
(NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) |
16 |
Carmel School Black |
def. |
TNIS Wildcats |
6 |
29/04/24 (Mon) |
16:40 |
(NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) |
45 |
Belmont Intermediate Buckets |
def. |
Ponsonby Intermediate Sparks |
4 |
29/04/24 (Mon) |
17:10 |
(NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate ) |
18 |
Wairau Intermediate Jets |
def. by |
Westminster Blazers |
40 |
29/04/24 (Mon) |
17:40 |
(NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate ) |
8 |
Ponsonby Intermediate Cavs |
def. by |
NX Rockets |
80 |
29/04/24 (Mon) |
18:10 |
(NZCT S1 Boys League 7 - Intermediate ) |
29 |
MBIS Scorpions |
def. by |
Belmont Intermediate Spurs |
42 |
29/04/24 (Mon) |
18:40 |
(NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) |
45 |
Pinehurst School Lakers |
def. |
Northcote Intermediate Breakers |
32 |
29/04/24 (Mon) |
19:10 |
(NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) |
3 |
NX Makatu |
def. by |
Belmont Intermediate Dream |
10 |
29/04/24 (Mon) |
19:40 |
(NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate) |
25 |
NX Jazz |
def. |
Belmont Intermediate Rockets |
15 |
29/04/24 (Mon) |
20:10 |
(NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate) |
19 |
NX Nuggets |
def. by |
Belmont Intermediate Kings |
22 |
30/04/24 (Tue) |
16:05 |
(NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 2) |
26 |
Sunnynook Primary Wahine Toa |
def. |
Northcote Primary Nets |
12 |
30/04/24 (Tue) |
16:35 |
(NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 2) |
20 |
Milford Primary Kahu |
def. |
Chelsea Primary Mavericks |
8 |
30/04/24 (Tue) |
17:00 |
(NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 2) |
20 |
Willow Park Primary Breeze |
def. |
Hauraki School Hurricanes |
2 |
30/04/24 (Tue) |
17:30 |
(NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 1) |
8 |
Riverhead School Wizards |
def. by |
Bayfield Primary Flames |
24 |
01/05/24 (Wed) |
16:05 |
(NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) |
0 |
Willow Park Primary Bulls |
vs |
Ponsonby Primary Timbrwolves |
0 |
01/05/24 (Wed) |
16:30 |
(NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) |
14 |
Sunnybrae School Stingers |
def. |
Belmont Primary Lakers |
0 |
01/05/24 (Wed) |
16:55 |
(NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) |
2 |
St Mary's Northcote Saints |
def. by |
Manuka School Bullets |
6 |
03/05/24 (Fri) |
16:50 |
(2024 SS 17U Girls League 2) |
15 |
HPSS U17 Girls |
def. by |
Northcote College U17 Girls |
46 |
06/05/24 (Mon) |
16:10 |
(NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) |
27 |
TNIS Thunder |
def. by |
Belmont Intermediate Celtics |
29 |
06/05/24 (Mon) |
16:40 |
(NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) |
16 |
Belmont Intermediate Magic |
def. |
Glenfield Intermediate Greyhounds |
11 |
06/05/24 (Mon) |
17:10 |
(NZCT S1 Girls League 6 - Intermediate ) |
30 |
Glenfield Intermediate Gazelles |
def. |
AJHS Storm |
10 |
06/05/24 (Mon) |
17:40 |
(NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) |
14 |
Kristin Year 8 Karearea |
def. by |
Rosmini Knicks |
46 |
06/05/24 (Mon) |
18:10 |
(NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate ) |
29 |
Ponsonby Intermediate Cavs |
vs |
Belmont Intermediate Knicks |
29 |
06/05/24 (Mon) |
18:40 |
(NZCT S1 Girls League 5 - Intermediate ) |
24 |
Ponsonby Intermediate Mystics |
def. by |
HASCA Hurricanes |
36 |
06/05/24 (Mon) |
19:10 |
(NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate ) |
30 |
Belmont Intermediate Liberty |
def. |
NX Kapu |
2 |
06/05/24 (Mon) |
19:40 |
(NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) |
12 |
Ponsonby Intermediate Bulls |
def. by |
Wairau Intermediate Sharks |
19 |
06/05/24 (Mon) |
20:10 |
(NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) |
0 |
Birkdale Intermediate Blitz |
vs |
NX Kotare |
0 |
07/05/24 (Tue) |
16:05 |
(NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 2) |
0 |
Chelsea Primary Mavericks |
def. by |
Northcote Primary Nets |
16 |
07/05/24 (Tue) |
16:35 |
(NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 2) |
12 |
Sunnynook Primary Wahine Toa |
def. |
Hauraki School Hurricanes |
6 |
07/05/24 (Tue) |
17:00 |
(NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 3) |
24 |
Stanley Bay School Shooters |
def. |
Campbells Bay Primary Dream |
5 |
07/05/24 (Tue) |
17:30 |
(NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 1) |
6 |
Campbells Bay Primary Breeze |
vs |
Willow Park Primary Phoenix |
6 |
08/05/24 (Wed) |
16:05 |
(NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) |
10 |
Beachhaven Primary Breakers |
def. by |
Windy Ridge Primary Storm |
20 |
08/05/24 (Wed) |
16:30 |
(NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) |
22 |
Sunnynook Primary Pacers |
def. |
Bayfield Primary Thunder |
2 |
08/05/24 (Wed) |
17:00 |
(NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) |
6 |
Birkenhead Primary Bulls |
def. by |
Campbells Bay Primary Bulls |
10 |
13/05/24 (Mon) |
16:10 |
(NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) |
36 |
TNIS Lakers |
def. |
AJHS Thunder |
11 |
13/05/24 (Mon) |
16:40 |
(NZCT S1 Girls League 3 - Intermediate ) |
26 |
Northcote Intermediate Spark |
def. |
NX Wairua |
0 |
13/05/24 (Mon) |
17:10 |
(NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) |
14 |
Belmont Intermediate Dream |
def. |
Northcote Intermediate Stars |
10 |
13/05/24 (Mon) |
17:40 |
(NZCT S1 Girls League 4 - Intermediate ) |
6 |
NX Kapu |
def. by |
TNIS Flyers |
16 |
13/05/24 (Mon) |
18:10 |
(NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) |
9 |
Kristin Year 8 Kiwi |
def. by |
Wairau Intermediate Sharks |
16 |
13/05/24 (Mon) |
18:40 |
(NZCT S1 Boys Div 2 G - Intermediate) |
8 |
Northcote Intermediate Giants |
def. by |
Rosmini Heat |
12 |
13/05/24 (Mon) |
19:10 |
(NZCT S1 Girls League 3 - Intermediate ) |
7 |
MBIS Force |
def. by |
Belmont Intermediate Liberty |
33 |
13/05/24 (Mon) |
19:40 |
(NZCT S1 Boys League 6 - Intermediate ) |
24 |
Pinehurst School Lakers |
def. |
Glenfield Intermediate Great Whites |
11 |
13/05/24 (Mon) |
20:10 |
(NZCT S1 Boys Div 2 A - Intermediate) |
13 |
TNIS Grizzlies |
def. by |
Rosmini Grizzlies |
25 |
14/05/24 (Tue) |
16:05 |
(NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 2) |
4 |
Hauraki School Hurricanes |
def. by |
Northcote Primary Nets |
6 |
14/05/24 (Tue) |
16:35 |
(NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 2) |
22 |
Willow Park Primary Breeze |
def. |
Chelsea Primary Mavericks |
2 |
14/05/24 (Tue) |
17:00 |
(NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 3) |
6 |
Willow Park Primary Wildcats |
def. by |
Campbells Bay Primary Kahu |
8 |
14/05/24 (Tue) |
17:30 |
(NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 1) |
8 |
Campbells Bay Primary Breeze |
def. by |
Riverhead School Wizards |
12 |
15/05/24 (Wed) |
16:05 |
(NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) |
6 |
HASCA Hornets |
def. by |
Bayswater Primary Breakers |
12 |
15/05/24 (Wed) |
16:30 |
(NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) |
8 |
St Joseph's Catholic School Heat |
vs |
St Mary's Northcote Saints |
8 |
15/05/24 (Wed) |
17:00 |
(NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) |
4 |
Westminster Kings |
def. by |
Birkenhead Primary Bulls |
20 |
17/05/24 (Fri) |
16:00 |
(2024 SS 17U Girls League 2) |
0 |
Northcote College U17 Girls |
vs |
Birkenhead College U17 Girls |
0 |
17/05/24 (Fri) |
17:40 |
(2024 SS 19U Girls League 2) |
44 |
Pinehurst School Kaha |
def. |
Long Bay College U19 Girls Red |
14 |
17/05/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 SS 17U Girls League 2) |
18 |
Whangaparaoa U17 Girls |
def. by |
Rangitoto College U17 Girls Blue |
24 |
20/05/24 (Mon) |
16:10 |
(NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate ) |
16 |
Belmont Intermediate Knicks |
def. by |
Westminster Blazers |
34 |
20/05/24 (Mon) |
16:40 |
(NZCT S1 Girls League 7- Intermediate ) |
16 |
Belmont Intermediate Dream |
def. |
Carmel School Black |
12 |
20/05/24 (Mon) |
17:10 |
(NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate ) |
0 |
MBIS Raptors |
vs |
MBIS Tigers |
0 |
20/05/24 (Mon) |
17:40 |
(NZCT S1 Boys Div 2 B - Intermediate) |
29 |
Belmont Intermediate Heat |
def. |
Kristin Year 7 Whero |
4 |
20/05/24 (Mon) |
18:10 |
(NZCT S1 Boys League 8 - Intermediate ) |
0 |
Wairau Intermediate Jets |
def. by |
NX Rockets |
37 |
20/05/24 (Mon) |
18:40 |
(NZCT S1 Boys League 14 - Intermediate) |
15 |
Belmont Intermediate Pelicans |
def. |
NX Timberwolves |
14 |
20/05/24 (Mon) |
19:10 |
(NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) |
15 |
TNIS Raptors |
def. |
Ponsonby Intermediate Raptors |
9 |
20/05/24 (Mon) |
19:40 |
(NZCT S1 Boys Div 2 E - Intermediate) |
18 |
NX Jazz |
def. |
Northcote Intermediate Bulls |
12 |
20/05/24 (Mon) |
20:10 |
(NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) |
34 |
NX Sonics |
def. |
TNIS Thunder |
14 |
21/05/24 (Tue) |
16:05 |
(NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 2) |
22 |
Northcote Primary Nets |
def. |
Milford Primary Kahu |
8 |
21/05/24 (Tue) |
16:35 |
(NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 2) |
2 |
Chelsea Primary Mavericks |
def. by |
Hauraki School Hurricanes |
30 |
21/05/24 (Tue) |
17:00 |
(NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 2) |
16 |
Sunnynook Primary Wahine Toa |
vs |
Willow Park Primary Breeze |
16 |
21/05/24 (Tue) |
17:30 |
(NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 1) |
26 |
Bayfield Primary Flames |
def. |
Willow Park Primary Phoenix |
12 |
22/05/24 (Wed) |
16:05 |
(NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) |
|
Target Road Ungerdogs |
vs |
Ponsonby Primary Timbrwolves |
|
22/05/24 (Wed) |
16:30 |
(NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) |
|
Beachhaven Primary Breakers |
vs |
Westminster Keas |
|
22/05/24 (Wed) |
17:00 |
(NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) |
|
Glenfield Primary Ballers |
vs |
Sunnynook Primary Pacers |
|
24/05/24 (Fri) |
16:00 |
(2024 SS Year 9 Girls) |
|
Rangitoto College Y9 Girls Blue |
vs |
Birkenhead College Y9 Girls |
|
24/05/24 (Fri) |
16:50 |
(2024 SS Year 9 Boys League 2) |
|
Rangitoto College Y9 Boys White |
vs |
Kaipara College Year 9 Blue |
|
24/05/24 (Fri) |
17:40 |
(2024 SS 19U Girls League 2) |
|
WGHS Social Magenta |
vs |
Takapuna Grammar U19 Girls Social |
|
24/05/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 SS 17U Boys League 4) |
|
Takapuna Grammar U17 Boys Social Yellow |
vs |
Long Bay College Senior Black |
|
24/05/24 (Fri) |
19:20 |
(2024 SS 17U Boys League 4) |
|
Kaipara College U17 Yellow |
vs |
Mahurangi College U17 Boys Blue |
|
24/05/24 (Fri) |
20:10 |
(2024 SS 17U Boys League 2) |
|
Mahurangi College U17 RED Boys |
vs |
Takapuna Grammar U17 Boys Social White |
|
24/05/24 (Fri) |
21:00 |
(2024 SS 17U Boys League 2) |
|
Birkenhead College U17 A Boys |
vs |
Rangitoto College U17 Boys Kikorangi |
|
27/05/24 (Mon) |
16:10 |
(NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate ) |
|
Ponsonby Intermediate Nets |
vs |
Kristin Year 7 Kikorangi |
|
27/05/24 (Mon) |
16:40 |
(NZCT S1 Boys League 12 - Intermediate ) |
|
Rosmini Thunder |
vs |
MBIS Mustangs |
|
27/05/24 (Mon) |
17:10 |
(NZCT S1 Boys League 11 - Intermediate ) |
|
MBIS Panthers |
vs |
Belmont Intermediate Warriors |
|
27/05/24 (Mon) |
17:40 |
(NZCT S1 Boys Div 2 G - Intermediate) |
|
Rosmini Timberwolves |
vs |
Pinehurst School Gold |
|
27/05/24 (Mon) |
18:10 |
(NZCT S1 Girls League 5 - Intermediate ) |
|
MBIS Magic |
vs |
Ponsonby Intermediate Mystics |
|
27/05/24 (Mon) |
18:40 |
(NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) |
|
Ponsonby Intermediate Raptors |
vs |
Glenfield Intermediate Gladiators |
|
27/05/24 (Mon) |
19:10 |
(NZCT S1 Boys Div 2 G - Intermediate) |
|
Northcote Intermediate Giants |
vs |
Kristin Year 7 Parauri |
|
27/05/24 (Mon) |
19:40 |
(NZCT S1 Boys League 4 - Intermediate ) |
|
Ponsonby Intermediate Bucks |
vs |
Mahurangi College JB Red |
|
27/05/24 (Mon) |
20:10 |
(NZCT S1 Girls League 2 - Intermediate ) |
|
Birkdale Intermediate Blitz |
vs |
MBIS Breeze |
|
28/05/24 (Tue) |
16:05 |
(NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 3) |
|
St Joseph's Catholic School Phoenix |
vs |
Willow Park Primary Wildcats |
|
28/05/24 (Tue) |
16:35 |
(NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 3) |
|
Stanley Bay School Shooters |
vs |
Campbells Bay Primary Kahu |
|
28/05/24 (Tue) |
17:00 |
(NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 3) |
|
Campbells Bay Primary Dream |
vs |
Sunnybrae School Sensations |
|
28/05/24 (Tue) |
17:30 |
(NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 1) |
|
Willow Park Primary Phoenix |
vs |
Riverhead School Wizards |
|
29/05/24 (Wed) |
16:05 |
(NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) |
|
Westminster Keas |
vs |
HASCA Hornets |
|
29/05/24 (Wed) |
16:30 |
(NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) |
|
Glenfield Primary Stripes |
vs |
St Joseph's Catholic School Heat |
|
29/05/24 (Wed) |
17:00 |
(NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) |
|
Ponsonby Primary Timbrwolves |
vs |
Westminster Kings |
|
31/05/24 (Fri) |
16:00 |
(2024 SS 19U Boys League 2) |
|
Takapuna Grammar KGFC |
vs |
Rosmini Mizzeries |
|
31/05/24 (Fri) |
16:50 |
(2024 SS 19U Boys League 2) |
|
Vanguard Military School 1 |
vs |
Long Bay College BOYS U19 BLUE |
|
31/05/24 (Fri) |
17:40 |
(2024 SS Year 9 Boys League 2) |
|
Rosmini Cobras |
vs |
Kaipara College Year 9 Blue |
|
31/05/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 SS Year 9 Boys League 2) |
|
Rangitoto College Y9 Boys Whero |
vs |
Takapuna Grammar Year 9 B Boys |
|
04/06/24 (Tue) |
16:05 |
(NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 3) |
|
Belmont Primary Rockets |
vs |
Willow Park Primary Wildcats |
|
04/06/24 (Tue) |
16:35 |
(NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 3) |
|
Birkenhead Primary Thunder |
vs |
Sunnybrae School Sensations |
|
04/06/24 (Tue) |
17:00 |
(NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 3) |
|
Campbells Bay Primary Dream |
vs |
Campbells Bay Primary Kahu |
|
04/06/24 (Tue) |
17:30 |
(NZCT S1 Y5-6 Miniball Girls League 1) |
|
Riverhead School Wizards |
vs |
Bayfield Primary Flames |
|
05/06/24 (Wed) |
16:05 |
(NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) |
|
Manuka School Bullets |
vs |
Glenfield Primary Ballers |
|
05/06/24 (Wed) |
16:30 |
(NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) |
|
HASCA Hornets |
vs |
Belmont Primary Lakers |
|
05/06/24 (Wed) |
17:00 |
(NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) |
|
Westminster Kings |
vs |
Campbells Bay Primary Bulls |
|
07/06/24 (Fri) |
16:00 |
(2024 SS Year 9 Boys League 3) |
|
AJHS Royal |
vs |
Long Bay College YEAR 9 BLACK |
|
07/06/24 (Fri) |
16:50 |
(2024 SS Year 9 Boys League 2) |
|
HASCA Hoops |
vs |
Rosmini Cobras |
|
07/06/24 (Fri) |
17:40 |
(2024 SS 19U Girls League 2) |
|
WGHS Social Magenta |
vs |
Albany Senior High School Girls |
|
07/06/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 SS 19U Boys League 3) |
|
Takapuna Grammar Gymrats |
vs |
Kristin U19 Boys Jade |
|
10/06/24 (Mon) |
16:10 |
(NZCT S1 Boys League 3 - Intermediate ) |
|
Glenfield Intermediate Grizzlies |
vs |
Belmont Intermediate Bucks |
|
10/06/24 (Mon) |
16:40 |
(NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) |
|
Ponsonby Intermediate Bulls |
vs |
Belmont Intermediate Nuggets |
|
10/06/24 (Mon) |
17:10 |
(NZCT S1 Boys League 9 - Intermediate ) |
|
MBIS Hunters |
vs |
TNIS Celtics |
|
10/06/24 (Mon) |
17:40 |
(NZCT S1 Boys League 13 - Intermediate ) |
|
Ponsonby Intermediate Celtics |
vs |
Northcote Intermediate Rams |
|
10/06/24 (Mon) |
18:10 |
(NZCT S1 Boys League 5 - Intermediate ) |
|
Rosmini Knicks |
vs |
AJHS Clippers |
|
10/06/24 (Mon) |
18:40 |
(NZCT S1 Boys League 2 - Intermediate ) |
|
TNIS Thunder |
vs |
MBIS Assassins |
|
10/06/24 (Mon) |
19:10 |
(NZCT S1 Boys Div 2 D - Intermediate) |
|
NX Spurs |
vs |
Belmont Intermediate Pistons |
|
10/06/24 (Mon) |
19:40 |
(NZCT S1 Boys Div 2 G - Intermediate) |
|
Pinehurst School White |
vs |
Pinehurst School Gold |
|
10/06/24 (Mon) |
20:10 |
(NZCT S1 Boys League 10 - Intermediate ) |
|
Belmont Intermediate Nets |
vs |
Ponsonby Intermediate Raptors |
|
12/06/24 (Wed) |
16:05 |
(NZCT S1 Y5-6 League I Miniball) |
|
Sunnybrae School Stingers |
vs |
Chelsea Primary Stars |
|
12/06/24 (Wed) |
16:30 |
(NZCT S1 Y5-6 League K Miniball) |
|
Bayfield Primary Thunder |
vs |
Glenfield Primary Stripes |
|
12/06/24 (Wed) |
17:00 |
(NZCT S1 Y5-6 League J Miniball) |
|
Verran Primary School Warriors |
vs |
Willow Park Primary Bulls |
|
14/06/24 (Fri) |
16:00 |
(2024 SS 19U Boys League 3) |
|
Kristin U19 Boys Social |
vs |
Rosmini Furst Fufteen |
|
14/06/24 (Fri) |
16:50 |
(2024 SS Year 9 Boys League 3) |
|
Rangitoto College Y9 Boys Silver |
vs |
Rangitoto College Y9 Boys Black |
|
14/06/24 (Fri) |
17:40 |
(2024 SS 19U Girls League 2) |
|
Pinehurst School Kaha |
vs |
Takapuna Grammar U19 Girls Social |
|
14/06/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 SS 17U Boys League 4) |
|
Takapuna Grammar U17 Boys Social Yellow |
vs |
Kristin U17 Boys B |
|
21/06/24 (Fri) |
16:00 |
(2024 SS 17U Boys League 3) |
|
Northcote College U17B Boys |
vs |
Rangitoto College U17 Boys Ma |
|
21/06/24 (Fri) |
16:50 |
(2024 SS Year 9 Boys League 3) |
|
Rangitoto College Y9 Boys Black |
vs |
Long Bay College YEAR 9 BLACK |
|
21/06/24 (Fri) |
17:40 |
(2024 SS 19U Girls League 2) |
|
Takapuna Grammar U19 Girls Social |
vs |
Takapuna Grammar Lionesses |
|
21/06/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 SS 17U Boys League 4) |
|
Kaipara College U17 Yellow |
vs |
Long Bay College YEAR 11 SOCIAL GREY |
|
05/07/24 (Fri) |
16:00 |
(2024 SS 17U Boys League 4) |
|
Takapuna Grammar U17 Boys Social Blue |
vs |
Takapuna Grammar U17 Boys Social Yellow |
|
05/07/24 (Fri) |
16:50 |
(2024 SS Year 9 Boys League 2) |
|
Takapuna Grammar Year 9 B Boys |
vs |
Kaipara College Year 9 Blue |
|
05/07/24 (Fri) |
17:40 |
(2024 SS 19U Girls League 2) |
|
Takapuna Grammar Lionesses |
vs |
WGHS Social Magenta |
|
05/07/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 SS 17U Boys League 4) |
|
Mahurangi College U17 Boys Blue |
vs |
Rangitoto College U17 Boys Pango |
|
26/07/24 (Fri) |
16:00 |
(2024 SS Year 9 Boys League 2) |
|
Rosmini Cobras |
vs |
Rosmini Hoyas |
|
26/07/24 (Fri) |
16:50 |
(2024 SS 19U Boys League 3) |
|
Takapuna Grammar Gymrats |
vs |
Long Bay College U19 Boys Orange |
|
26/07/24 (Fri) |
17:40 |
(2024 SS 17U Girls League 2) |
|
Carmel School U17 |
vs |
Northcote College U17 Girls |
|
26/07/24 (Fri) |
18:30 |
(2024 SS 17U Boys League 3) |
|
Takapuna Grammar Senior C Boys |
vs |
Long Bay College SOCIAL TURQUOISE |
|