School Oval

Season Fixture for Venue
DATE TIME Competition Name   HOME TEAM   AWAY TEAM  
03/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup Moore)   St Marys AGS (STSG)   vs   St Brigids College (STSG)  
03/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup Moore)   Corpus Christ College (STSG)   vs   John Septimus Roe (STSG)  
03/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White NE 1)   John Forrest (STSG)   vs   Girrawheen SHS- BUC  
03/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White NE 1)   Kingsway Christian College-STSG   vs   Aranmore (STS)  
03/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White NE 2)   Northam Senior High School   vs   Darling Range Sports College  
03/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White NE 2)   Ellenbrook Secondary College   vs   Helena College (STSG)  
03/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White NW 1)   Warwick SHS (STSG)   vs   Churchlands SHS (STSG)  
03/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White South)   Carey Baptist   vs   Clontarf Girls  
03/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White South)   All Saints College (STSG)   vs   Lumen Christi College  
04/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Cable North)   Sacred Heart (BUC)   vs   Mater Dei (BUC)  
04/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Cable North)   Newman (BUC)   vs   Warwick SHS (STSG)  
04/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Cable South)   Mandurah CC (BUC)   vs   Comet Bay College (BUC)  
04/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Glendinning North 1)   Butler College   vs   Balga SHS (BUC)  
04/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Glendinning North 2)   Helena College (BUC)   vs   Swan Christian College (BUC)  
04/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Glendinning North 3)   Kiara College   vs   Aranmore (BUC)  
04/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Glendinning South 2)   Serpentine Jarrahdale (BUC)   vs   Tranby College (BUC)  
04/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich NW A)   Lake Joondalup BC (BUC1)   vs   Irene MCCormack  
04/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich NW B)   Prendiville CC (BUC)   vs   St Marks ACS (BUC)  
04/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich NW B)   Greenwood SHS (BUC)   vs   St Stephens Duncraig (BUC)  
04/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich NW C)   Carine SHS (BUC)   vs   Shenton College (BUC)  
04/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich NW C)   John XXIII College (BUC)   vs   Churchlands SHS (BUC)  
04/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich Peel)   Kolbe Catholic College 1 (STS)   vs   Halls Head CC-BUC  
04/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich Peel)   Coodanup CC (STS)   vs   Living Waters (BUC)  
04/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich SE 1)   Lumen Christi College (BUC)   vs   Sevenoaks Senior College (BUC)  
04/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich SE 2)   Mazenod 2   vs   Lesmurdie (BUC)  
04/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich SW)   Emmanuel CC (BUC)   vs   Willetton SHS (BUC)  
10/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup Moore)   John Septimus Roe (STSG)   vs   Presbyterian Ladies College (STSG)  
10/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup Moore)   Kolbe Catholic College (STSG)   vs   St Marys AGS (STSG)  
10/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White NE 2)   Helena College (STSG)   vs   Swan Christian College (STSG)  
10/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White NE 2)   Darling Range Sports College   vs   Ellenbrook Secondary College  
10/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White NW 1)   Churchlands SHS (STSG)   vs   Iona Presentation College (STSG)  
10/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White NW 1)   Carine SHS STSG   vs   Warwick SHS (STSG)  
10/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White NW 2)   Mater Dei (STSG)   vs   Balga SHS (BUC)  
10/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White NW 2)   Ashdale Secondary College   vs   Wanneroo SHS (STSG)  
10/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White Peel)   Mandurah CC (STSG)   vs   Serpentine Jarrahdale (STS)  
10/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White South)   Carey Baptist   vs   Willetton SHS (STSG)  
10/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White South)   All Saints College (STSG)   vs   Seton College (STSG)  
10/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White South)   Lumen Christi College   vs   Clontarf Girls  
11/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Cable North)   Mazenod (BUC)   vs   Sacred Heart (BUC)  
11/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Cable North)   Newman (BUC)   vs   Governor Stirling (BUC)  
11/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Cable North)   Warwick SHS (STSG)   vs   Mater Dei (BUC)  
11/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Cable South)   Corpus Christ College (STSG)   vs   Mandurah CC (BUC)  
11/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Glendinning North 1)   Balga SHS (BUC)   vs   Mercy College (BUC)  
11/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Glendinning North 2)   Swan Valley ACS   vs   Helena College (BUC)  
11/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Glendinning North 3)   Kiara College   vs   John Septimus Roe (BUC)  
11/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Glendinning South 1)   Canning Vale SHS (BUC)   vs   Thornlie SHS  
11/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Glendinning South 2)   Safety Bay SHS (BUC)   vs   Tranby College (BUC)  
11/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich NE 1)   Ellenbrook Secondary College   vs   Hampton SHS  
11/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich NW B)   Prendiville CC (BUC)   vs   Greenwood SHS (BUC)  
11/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich NW C)   Shenton College (BUC)   vs   Churchlands SHS (BUC)  
11/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich NW C)   Carine SHS (BUC)   vs   John XXIII College (BUC)  
11/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich Peel)   Comet Bay CC (BUC)   vs   Halls Head CC-BUC  
11/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich Peel)   Frederick Irwin (BUC)   vs   Kolbe Catholic College 1 (STS)  
11/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich SE 1)   Clontarf (BUC2)   vs   Lumen Christi College (BUC)  
11/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich SE 2)   Cecil Andrew SHS (BUC)   vs   Darling Range SHS (BUC2)  
11/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich SE 2)   Lesmurdie (BUC)   vs   Kelmscott (BUC)  
11/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich SW)   Emmanuel CC (BUC)   vs   Melville SHS  
17/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup Moore)   Emmanuel CC (STSG)   vs   Corpus Christ College (STSG)  
17/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup Moore)   John Septimus Roe (STSG)   vs   Kolbe Catholic College (STSG)  
17/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White NE 1)   John Forrest (STSG)   vs   Aranmore (STS)  
17/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White NE 1)   Girrawheen SHS   vs   Kingsway Christian College-STSG  
17/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White NE 2)   Northam Senior High School   vs   Helena College (STSG)  
17/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White NE 2)   Swan Christian College (STSG)   vs   Ellenbrook Secondary College  
17/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White NW 1)   Churchlands SHS (STSG)   vs   Perth Modern Girls  
17/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White NW 1)   Carine SHS STSG   vs   Iona Presentation College (STSG)  
17/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White NW 2)   Balga SHS (BUC)   vs   Ashdale Secondary College  
17/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White Peel)   Living Waters (STS)   vs   Mandurah CC (STSG)  
17/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White South)   Lumen Christi College   vs   Seton College (STSG)  
17/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White South)   All Saints College (STSG)   vs   Carey Baptist  
18/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Cable North)   Warwick SHS (STSG)   vs   Mazenod (BUC)  
18/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Cable North)   Sacred Heart (BUC)   vs   Governor Stirling (BUC)  
18/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Cable North)   Mater Dei (BUC)   vs   Newman (BUC)  
18/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Cable South)   Mandurah CC (BUC)   vs   Clontarf (BUC1)  
18/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Cable South)   Comet Bay College (BUC)   vs   CBC Fremantle (BUC)  
18/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Glendinning North 1)   Mercy College (BUC)   vs   Butler College  
18/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Glendinning North 2)   Swan Christian College (BUC)   vs   Swan Valley ACS  
18/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Glendinning North 3)   John Septimus Roe (BUC)   vs   Aranmore (BUC)  
18/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Glendinning South 2)   Safety Bay SHS (BUC)   vs   Serpentine Jarrahdale (BUC)  
18/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich NW A)   Irene MCCormack   vs   St Stephens Carramar (BUC)  
18/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich NW C)   Churchlands SHS (BUC)   vs   Carine SHS (BUC)  
18/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich Peel)   Kolbe Catholic College 1 (STS)   vs   Comet Bay CC (BUC)  
18/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich SE 1)   Lumen Christi College (BUC)   vs   Kent Street (BUC)  
18/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich SE 2)   Mazenod 2   vs   Darling Range SHS (BUC2)  
24/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup Moore)   Corpus Christ College (STSG)   vs   Presbyterian Ladies College (STSG)  
24/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup Moore)   St Marys AGS (STSG)   vs   Emmanuel CC (STSG)  
24/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White NE 1)   John Forrest (STSG)   vs   Kingsway Christian College-STSG  
24/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White NE 1)   Girrawheen SHS   vs   Aranmore (STS)  
24/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White NE 2)   Swan Christian College (STSG)   vs   Northam Senior High School  
24/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White NE 2)   Helena College (STSG)   vs   Darling Range Sports College  
24/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White NW 1)   Carine SHS STSG   vs   Churchlands SHS (STSG)  
24/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White NW 1)   Warwick SHS (STSG)   vs   Perth Modern Girls  
24/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White NW 2)   Mater Dei (STSG)   vs   Ashdale Secondary College  
24/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White Peel)   Warnbro Community HS (STSG)   vs   Mandurah CC (STSG)  
24/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White South)   Lumen Christi College   vs   Willetton SHS (STSG)  
24/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White South)   Carey Baptist   vs   Seton College (STSG)  
24/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White South)   Clontarf Girls   vs   All Saints College (STSG)  
25/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Cable North)   Mazenod (BUC)   vs   Newman (BUC)  
25/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Cable North)   Warwick SHS (STSG)   vs   Sacred Heart (BUC)  
25/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Cable South)   Clontarf (BUC1)   vs   Comet Bay College (BUC)  
25/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Cable South)   Corpus Christ College (STSG)   vs   CBC Fremantle (BUC)  
25/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Cable South)   Mandurah CC (BUC)   vs   Darling Range SHS (BUC2)  
25/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich NW A)   St Stephens Carramar (BUC)   vs   Wanneroo SHS (STSG)  
25/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich Peel)   Comet Bay CC (BUC)   vs   Pinjarra SHS (BUC)  
25/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich Peel)   Frederick Irwin (BUC)   vs   Living Waters (BUC)  
25/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich Peel)   Coodanup CC (STS)   vs   Halls Head CC-BUC  
25/05/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich SE 2)   Cecil Andrew SHS (BUC)   vs   Mazenod 2  
31/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup Moore)   Kolbe Catholic College (STSG)   vs   Corpus Christ College (STSG)  
31/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup Moore)   Emmanuel CC (STSG)   vs   Presbyterian Ladies College (STSG)  
31/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup Moore)   John Septimus Roe (STSG)   vs   St Marys AGS (STSG)  
31/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White NE 2)   Darling Range Sports College   vs   Swan Christian College (STSG)  
31/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White NE 2)   Ellenbrook Secondary College   vs   Northam Senior High School  
31/05/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White NW 1)   Carine SHS STSG   vs   Perth Modern Girls  
01/06/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich NW A)   St Stephens Carramar (BUC)   vs   Lake Joondalup BC (BUC1)  
01/06/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich Peel)   Coodanup CC (STS)   vs   Comet Bay CC (BUC)  
01/06/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich SE 2)   Lesmurdie (BUC)   vs   Cecil Andrew SHS (BUC)  
07/06/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White South)   Carey Baptist   vs   Lumen Christi College  
07/06/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White South)   Clontarf Girls   vs   Seton College (STSG)  
07/06/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup White South)   All Saints College (STSG)   vs   Willetton SHS (STSG)  
08/06/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich Peel)   Kolbe Catholic College 1 (STS)   vs   Coodanup CC (STS)  
08/06/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich Peel)   Comet Bay CC (BUC)   vs   Frederick Irwin (BUC)  
14/06/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup Moore)   Kolbe Catholic College (STSG)   vs   Emmanuel CC (STSG)  
14/06/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup Moore)   St Marys AGS (STSG)   vs   Presbyterian Ladies College (STSG)  
14/06/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup Moore)   Corpus Christ College (STSG)   vs   St Brigids College (STSG)  
15/06/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Cable North)   Mater Dei (BUC)   vs   Mazenod (BUC)  
15/06/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Cable North)   Newman (BUC)   vs   Sacred Heart (BUC)  
15/06/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Cable South)   Comet Bay College (BUC)   vs   Corpus Christ College (STSG)  
15/06/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich Peel)   Kolbe Catholic College 1 (STS)   vs   Pinjarra SHS (BUC)  
15/06/16 (Wed) 16:00 (2016 Redimed Cup Jakovich Peel)   Frederick Irwin (BUC)   vs   Coodanup CC (STS)  
21/06/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup Moore)   Emmanuel CC (STSG)   vs   John Septimus Roe (STSG)  
21/06/16 (Tue) 16:00 (2016 Freo Dockers Cup Moore)   St Marys AGS (STSG)   vs   Corpus Christ College (STSG)