SELECTED teams for Round 4 senior action of the Western Region Football League.
Division 1
Deer Park v Spotswood
Deer Park: UNCHANGED
Spotswood:
In: B. Williams, B. Walshe and D. Callard
Out: N. Terry, M. Knight and L. Ryan.
Click here for full teams.
Hoppers Crossing v Altona
Altona: UNCHANGED
Hoppers Crossing: UNCHANGED
Click here for full teams.
St Albans v Wyndhamvale
St Albans: TBA
Wyndhamvale:
In: D. Ellis, A. Boland, T. Kriehn and N. Fonua.
Out: S. Kaa, L. Dennerley, J. Wood and T. Montalto.
Click here for full teams.
Werribee Districts v Albion
Werribee Districts: UNCHANGED
Albion:
In: Hamzah Ali.
Out: Daniel Bramich.
Click here for full teams.
Division 2
Caroline Springs v Yarraville Seddon Eagles
Caroline Springs:
In: R. Rich, S. Caterino and M. Gebremeskel
Out: M. Bristow, M. Pisani and D. Ingham.
Yarraville Seddon Eagles
In: D. McDonald, K. Johnson, J. Compton, M. Angove, H. Aughey
Out: M. Patterson, J. Lee, M. Eason-Jones, N. Velevski and B. Mccrorey.
Click here for full teams.
Glen Orden v Albanvale
Glen Orden
In: M. Yates, E. Bryson and S. Crea.
Out: T. Smith, S. Moyle and M. Zammit.
Albanvale
In: D. Doran, C. Tenabel, J. Sirianni and M. Spatolisano.
Out: J. Karim, J. West, K. Cuccaro and N. Cuthbertson.
Click here for full teams.
North Footscray v West Footscray
North Footscray
In: M. Bellingham, B. McNicol, K. Reynolds and Z. Atkins.
Out: B. Pilkington, S. Kater, J. Van Den Berg and T. Bock.
West Footscray: TBA
Click here for full teams.
Division 3
North Sunshine v Tarneit
North Sunshine
In: R. Lane, S. Hughes and D. Aleksov.
Out: A. Ramani, V. Mesiano and A. Bektash.
Tarneit: TBA
Click here for full teams.
Parkside v Laverton
Parkside: TBA
Laverton
In: S. Hogan and J. Kennedy.
Out: L. Toomey and B. Miller.
Click here for full teams.
Sunshine Heights v Wyndham Suns
Sunshine Heights
In: D. Tonkin, D. Pace, P. Eliepa, D. Harraca and C. Kyriacou.
Out: N. MacDonald, L. Oliveri, G. Porter, J. Zahra and J. Borg.
Wyndham Suns
In: R. Hearn, C. Mychajlyshyn, J. Poole-Mitchell and A. Holmes.
Out: D. Pinney, D. Cachia and J. Stiles.
Click here for full teams.
Sanctuary Lakes v Braybrook
Sanctuary Lakes
In: L. Carnibella, A. La Chimia and J. Prudek.
Out: R. Barnwell, B. Henry and J. Ramos.
Braybrook
In: S. Brown, H. Hunter and T. Sinclair.
Out: B. Patten, J. Lee and M. John.
Click here for full teams.
Last Modified on 29/04/2016 14:42